Netflix نیست کاملا تسلط بر جریان های فضایی به همان اندازه به عنوان آن استفاده می شود اما این بزرگترین جریان پلت فرم با بیش از 60 میلیون مشترک در ایالات متحده و بیش از 167 میلیون نفر در سراسر جهان است.

این جای تعجب نیست با توجه به پلت فرم ارائه می دهد دسترسی فوری به هزاران نفر از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد, با مطالب جدید اضافه شده در هر ماه است. نه به ذکر است, Netflix نیز ایجاد برخی از جذاب ترین و هیجان انگیز و شراب خواری-ارزش های اصلی نشان می دهد که در اطراف, از غریبه همه چیز به ببر پادشاه.

با بسیاری از streamers ها از سراسر جهان آن را حس می کند که Netflix در عمل در بیش از 20 زبان از جمله زبان اسپانیایی, فرانسوی, پرتغالی, عربی, کره ای و چینی ساده شده. برای برخی از مطالب وجود دارد و حتی گزینه های بیشتر!

این که آیا شما به طور تصادفی تغییر به زبان اشتباه و یا شما می خواهید به تجربه پلت فرم به زبان دیگری آن را آسان به سوئیچ خود را Netflix بکشد حساب به طور پیش فرض زبان. در اینجا این است که چگونه به آن را انجام دهد.

چگونه برای تغییر زبان اصلی بر روی دسکتاپ:

  1. ورود به حساب خود در Netflix.com. هنگامی که شما در امضا را انتخاب کنید مشخصات شما می خواهید به تغییر تنظیمات زبان به توسط کلیک کردن بر روی آن.
  2. از صفحه اصلی با کلیک بر روی منوی کشویی در کنار مشخصات خود را آیکون در بالا و سمت راست و انتخاب گزینه “حساب.”
  3. حرکت به “نمایش و کنترل والدین” و انتخاب “زبان” برای رسیدن به تنظیمات زبان صفحه. (شما همچنین می توانید دور زدن این دو مرحله با رفتن به طور مستقیم به https://www.netflix.com/LanguagePreferences شما در انتخاب مرورگر.)
  4. در تنظیمات زبان صفحه را انتخاب کنید زبان شما می خواهم با کلیک کردن در این دایره کوچک در سمت چپ آن است.
  5. پس از انتخاب زبان و تنظیمات خود را ذخیره کنید با استفاده از پیمایش به پایین صفحه و کلیک بر روی “ذخیره” را فشار دهید.

چگونه برای تغییر زبان اصلی در تلفن همراه:

  1. ورود به حساب خود در Netflix.com با استفاده از تلفن و یا قرص خود را مرورگر وب است. هنگامی که شما در امضا را انتخاب کنید مشخصات شما می خواهید به تغییر تنظیمات زبان به توسط کلیک کردن بر روی آن.
  2. حرکت به طور مستقیم به تنظیمات زبان صفحه با وارد کردن https://www.netflix.com/LanguagePreferences شما در انتخاب مرورگر.
  3. در تنظیمات زبان صفحه را انتخاب کنید زبان شما می خواهم با کلیک کردن در این دایره کوچک در سمت چپ آن است.
  4. پس از انتخاب زبان و تنظیمات خود را ذخیره کنید با استفاده از پیمایش به پایین صفحه و کلیک بر روی “ذخیره” را فشار دهید.
  5. باز Netflix برنامه را بر روی تلفن خود و یا قرص. اگر زبان جدید خود را به نظر می رسد پس از آن شما تمام مجموعه. اگر نه, شما ممکن است نیاز به ثبت نام کردن و در صورت تغییرات را به اثر.

چگونه برای تغییر زبان در طول نشان می دهد:

شما همچنین می توانید تغییر صدا و زیرنویس در یک فرد تصویری, اما گزینه های ممکن است محدود با توجه به آنچه شما در حال تماشای.

برای انجام این کار انتخاب “صوتی و زیرنویس” گزینه در پایین صفحه نمایش در حالی که یک ویدیو پخش می کند. سپس انتخاب صدا و زیرنویس به زبان انتخاب خود را با کلیک کردن بر روی آن. تغییرات باید بلافاصله.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو