چگونه به تغییر الکسا صدای

به کجا می خواهد به ما و ما خانه هوشمند بود و بدون ما فوق العاده دستی الکسا دستگاه? آمازون قدرتمند اینترنت-از-همه چیز کنترل و دوستانه دستیار صوتی تغییر کرده است راه ما ارتباط برقرار کردن با وب سایت خانه های ما و همچنین به عنوان دوستان و خانواده. نیاز به یک کنترل کننده برای هوشمند خود را چراغ ؟ هیچ مشکل. می خواهید به انفجار موسیقی مورد علاقه خود را? شما آن را کردم. منظور چیزی در آمازون ؟ الکسا شما را مطلع خواهد کرد زمانی که بسته تحویل به درب خانه خود را. به دنبال یک شام سریع دستور غذا? درخواست دور. آیا می خواهید به برقراری تماس تلفنی بدون تلفن خود را ؟ خود الکسا بلندگو می توانید انجام دهید که بیش از حد.

با توسعه دهندگان اضافه کردن و افزایش سرعت الکسا توابع و مهارت در, روزانه, آسمان واقعا محدودیتی برای آمازون دیجیتال wunderkind. اما اجازه بدهید صادق باشیم: الکسا به طور پیش فرض صدای صحبت کردن برای تلفن های موبایل بسیار یک نواخت. جرات ما می گویند خسته کننده است ؟

خوشبختانه شما می توانید تغییر الکسا صدای به ترکیب های مختلف منطقه ای لهجه. شما حتی می توانید آموزش الکسا به صحبت می کنند کاملا متفاوت زبان. می خواهید به یک ظرف غذا به اطراف با این زبان تنظیمات? هیچ مشکل ما به شما یاد می دهد چگونه است. اما هشدار داده می شود: تغییر الکسا صدای نیز آن را سخت تر برای دستگاه به درک صدای خود را است اگر شما صحبت نمی کنم به شما اکو نقطه در لهجه شما انتخاب کرده اید. بنابراین مگر اینکه شما می توانید کامل انگلستان لهجه که بندیکت کامبرباچ و ملکه انگلستان مفتخر الکسا ممکن است به اشتباه توسط دستورات خود را.

هنوز هم می خواهید به تغییر آمازون الکسا را صدا ؟ در اینجا چگونه است.

چگونه به تغییر الکسا لهجه یا زبان

1. باز الکسا برنامه

چنگ زدن به دستگاه شما با استفاده از به کنترل الکسا تنظیمات آیا آن را از گوشی های هوشمند و یا قرص خود را. شیر بر روی الکسا آیکون برنامه برای باز کردن برنامه است. شیر سه محروم نماد منو را در بالا سمت چپ صفحه ضربه بزنید ، سپس روی تنظیمات > تنظیمات دستگاه. صبر کنید تا لیستی از دستگاه های متصل بالا میآید بر روی صفحه نمایش را انتخاب کنید سپس دستگاه که برای آن شما می خواهم به تغییر الکسا صدای.

2. زبان خود را انتخاب کنید

هنگامی که شما انتخاب کرده اید روی دستگاه شما می خواهید برای پیکربندی پایین حرکت کنید تا زبانرا که کلمه ضربه بزنید. شما یک جعبه کشویی شامل یک مخلوط لیست لهجه انگلیسی از جمله کانادا, انگلستان, استرالیا, فرانسه و چند.

اگر شما در کشوری زندگی می کنند که در آن زبان انگلیسی است که زبان اصلی و یا شما در حال یادگیری یک زبان دوم و می خواهید برای تمرین خود را لغو احکام صادره ی شما می توانید تغییر دهید و الکسا به طور پیش فرض به زبان فرانسه, آلمانی, اسپانیایی, ژاپنی, ایتالیایی, پرتغالی, یا فرانسه.

توجه داشته باشید که نه همه زبان انتخاب خواهد شد حمایت همه الکسا شما را به قابلیت های طبیعی. چیزهایی مانند پخش موسیقی و مهارت های دیگر ممکن است کار نمی کند راه شما آمده ام به انتظار.

3. تایید تغییرات

هنگامی که شما ساخته شده است لهجه خود را و یا انتخاب زبان برنامه از شما خواهد خواست برای تایید انتخاب خود را. در حال حاضر پیش بروید و بپرسید الکسا یک دسته کامل از سوالات خود را برای تست دستگاه جدید گویش قابلیت های.

چگونه برای فعال کردن مهارت های لازم برای دریافت, افراد مشهور, صدای شما صحبت کنم

چه می شود اگر شما می خواهم به یک هنرمند مشهور معروف صحبت کردن به شما از الکسا? با تشکر الکسا شما می توانید افرادی مانند گوردون رمزی به معروف بیعار تلویزیون آشپز صحبت کردن به شما را از دستگاه.

توجه داشته باشید که رمزی معروف صدا نمی تواند جایگزین صدای پیش فرض در دسترس نباشد. به جای آن وجود خواهد داشت عبارات از پیش تعیین شده صحبت آشپز شامل میل شدید او به شدت انتقاد کاملا مواد غذایی و خوراکی. در اینجا این است چگونه می توانید رمزی به انتقاد از مهارت های آشپزی خود را. شما می توانید با استفاده از این مراحل را برای فعال کردن مهارت با دیگر افراد مشهور به عنوان به خوبی.

1. باز الکسا برنامه

یک بار دیگر باز کردن الکسا برنامه و شیر منو.

2. انتخاب مهارت

را انتخاب کنید و مهارت های را فشار دهید. از آنجا در نوع گوردون رمزی برای جستجو در صدای او. اول را انتخاب کنید و مهارت است که بالا میآید (باید آن را از زمین کنترل در غیر این صورت آن را احتمالا به یکی از شما می خواهید). سپس به نظاره نشست و لذت بردن از مورد تمسخر توسط یکی از معروف ترین سرآشپزها در این سیاره است. از او بخواهید آنچه که او فکر می کند از خود تخم مرغ نیمرو و یا سعی کنید خود را نان تست فرانسوی.

شما همچنین می توانید اضافه کردن صدای مهارت های خود را در الکسا به سادگی با درخواست او برای فعال کردن آنها را. قبل از صدور فرمان فقط مطمئن شوید که شما می دانید دقیقا چه صدای مهارت نامیده می شود. الکسا با این نسخهها کار بهترین زمانی که شما به خاص و بیان که ممکن است با مهارت های جدید دستورات.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>