پی پال شارژ خواهد شد هزینه های خود را در برنامه نقد-یک-بررسی ویژگی به طوری که مردم نمی خواهد که به ترک خانه های خود را به پول نقد خود را coronavirus محرک چک.

آنلاین پرداخت پلت فرم معمولا اتهام 1% هزینه های تجاری به صورت حقوق و دستمزد و دولت چک با preprinted امضا. اما از مارس 24 تا 31 مه تجاری محرک چک رایگان خواهد بود.

پی پال نقدی-a-بررسی ویژگی اجازه می دهد تا مشتریان به پول نقد خود محرک چک به یک پی پال پول نقد به علاوه حساب که ممکن است ایجاد شده در این سرویس را در برنامه و یا بر روی وب سایت خود را.

به پول نقد به مشتریان را تنها به گرفتن یک عکس از خود را چک و ارسال آن به پی پال برای نقد و بررسی است که ممکن است به عنوان سریع به عنوان یک چند ثانیه. پول نقد خواهد شد و سپس انتقال به پی پال پول نقد به علاوه حساب در دقیقه و مشتریان قادر خواهد بود به استفاده از پول خود را حق دور هر کجا که پی پال پذیرفته شده است و یا انتقال پول به یک حساب بانکی مرتبط.

“در محیط زیست در حال حاضر ما می دانیم که سریع و آسان و امن دسترسی به محرک پرداخت بالای ذهن بسیاری از مردم در سراسر کشور” گفت: جان Kunze, پی پال, معاون ارشد رئیس جمهور از مارک تجربیات, در بیانیه ای. “ما متعهد به ارائه به مشتریان ما توانایی دریافت دسترسی به آنها به فوریت نیاز به محرک پرداخت به سرعت و به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است به خصوص اگر آنها پناه در محل.”

برخی از آمریکایی ها در ضمن با داشتن مشکل با سرویس درآمد داخلی را محرک بررسی وب پورتال از جمله مشکلات در ردیابی های خود را بررسی وضعیت. برخی از آنها دریافت پیام های گیج کننده مانند “وضعیت پرداخت در دسترس نیست.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو