چگونه به خرید بیت کوین با پی پال

خرید بیت کوین بسیار ساده تر از امروز آن را در گذشته بود اما چه می شود اگر شما می خواهید برای خرید آن با استفاده از پول شما در حال حاضر ریخته به یک حساب پی پال? معلوم می شود اگر شما سعی می کنید برای انجام این کار, آن را کمی بیشتر از روی حیله و تزویر — و خیلی بیشتر گران است.

یکی از دلایل اصلی که چرا این مشکل بالقوه برای chargebacks. عمده مبادلات نمی خواهد اجازه می دهد معاملات پی پال چرا که این امر می تواند بیش از حد آسان برای مردم را به خرید بیت کوین و سپس با استفاده از پی پال را پشتیبانی سیستم به استرداد وجه خرید خود را دریافت و اصلی خود را خرید هزینه بازگشت. که می تواند نادرست و جعلی راه برای خرید بیت کوین — حتی زمانی که با استفاده از خدمات زیر — پس از تشویق نیست در هر صورت.

این امکان وجود دارد. شما می توانید قبل از دریافت هر بیت کوین صرف نظر از روش پرداخت شما نیاز به یک کیف پول بیت کوین راه اندازی و همچنین به عنوان یک حساب پی پال. هنگامی که شما انجام دهید که شما آماده به حرکت به جلو و شروع به خرید بیت کوین با پی پال.

روش 1: مستقیم تجارت

چون cryptocurrency مبادلات اجازه نمی دهد شما را به خرید بیت کوین با پی پال بهترین راه برای انجام این کار با یک مستقیم تجارت است. وب سایت هایی که تسهیل این نوع peer-to-peer معاملات کمک به شما را در ارتباط با کسی است که به دنبال به فروش Bitcoins که قبول پی پال به عنوان یک روش پرداخت.

به عنوان مثال وجود دارد بسیاری از فروشندگان از بیت کوین پول نقد (BCH) که ممکن است حاضر به قبول پرداخت از طریق پی پال معامله. خریداران و فروشندگان باید انتخاب خود را در مبادلات با مراقبت و اطمینان از ارز خود را از انتخاب ارائه می دهد ویژگی های مانند هویت تایید افزایش حریم خصوصی و امنیت اطلاعات. پس از 2018 محبوب ارز Coinbase همکاری با پی پال به اجازه خرید بیت کوین از طریق کارت های اعتباری و بدهی و انتقال وجوه حاصل از فروش بیت کوین به کیف پول پی پال.

دو دیگر اصلی وب سایت برای انجام این نوع از معاملات LocalBitcoins و Paxful. هر دو ارائه بسیاری از روش های پرداخت بیت کوین, از کارت هدیه به صورت نقدی اما پی پال انتخاب محبوب است. برای خرید بیت کوین با پی پال در هر دو سرویس مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: سر به صفحه LocalBitcoins یا Paxful و ثبت نام برای یک حساب کاربری.

مرحله 2: با استفاده از سایت مربوطه جستجو ابزار را انتخاب کنید و مقدار بیت کوین شما می خواهید برای خرید (یا USD شما می خواهید به صرف) با پی پال به عنوان مورد نظر خود گزینه پرداخت.

مرحله 3: انتخاب یک پیشنهاد بر اساس نسبت قیمت Bitcoin کاربر امتیاز و یا بررسی مشتری. با کلیک بر روی خرید دکمه در سمت راست.

گام 4: مطمئن شوید که به خواندن شرایط خاص از مقابله با خود را انتخاب فروشنده — برخی از درخواست ID, دیگران, شماره تماس.

مرحله 5: اگر شما خوشحال هستند با مقررات تایید مقدار بیت کوین شما می خواهید برای خرید کلیک کنید بزرگ خرید را فشار دهید برای ادامه معامله.

مرحله 6: شما را به دست آورید تماس مستقیم با فروشنده. جزئیات معاملات را به شما خواهد شد به بحث و تایید با آنها. هنگامی که این فرایند کامل است و شما باید خود را فرستاده پرداخت با استفاده از پی پال خود را تازه به دست آورد Bitcoin را به ارسال خود را مشخص کیف پول.

روش 2: بیت کوین “وام”

اگر چه هیچ مبادلات را قبول پی پال معاملات وجود دارد یک وب سایت که ارائه می دهد بیشتر سیستم خودکار از خالص مستقیم تجارت سایت های ذکر شده در بالا. XCoins عمل چه آن را توصیف به عنوان یک بیت کوین وام امن سیستم موجب آن اجازه می دهد تا بیت کوین به صاحبان “قرض دادن” خود را cryptocurrency به پتانسیل پی پال خریداران که در آن می توانید با آن انجام آنچه آنها خواهد شد. آنها وام را در ازای پرداخت و یکی از کسانی که گزینه های پرداخت توسط پی پال.

XCoins سیاهی خود را برای ارائه کم هزینه برای خرید Bitcoin هر چند برای راحتی استفاده از خدمات خود را به شما پرداخت یک وام دهندگان هزینه که در آن پایین است 15٪. شما همچنین پرداخت “وام منشاء هزینه” در 7.5 درصد از سرمایه گذاری خود را و پی پال هزینه پردازش چند درصد به علاوه یک نرخ ثابتی از چند سنت در بالای آن است. با خرید مستقیم از طریق وب سایت های تجارت, پی پال, انجام معاملات در Xcoins ارزان نیست.

مرحله 1: سر به XCoins صفحه اصلی و کلیک بر روی دریافت بیت کوین در منوی بالا.

مرحله 2: ثبت نام برای یک حساب و تایید آن را با لینک به شما ایمیل فرستاده.

مرحله 3: راه اندازی دو فاکتور تأیید هویت از طریق دستگاه تلفن همراه خود را.

گام 4: ورودی مقدار بیت کوین شما می خواهید برای خرید بیت کوین یا پول انتخاب شده است. Xcoins خواهد شد و سپس جستجو برای یک وام مناسب برای معامله خود را.

گام 5: هنگامی که یک وام دهنده یافت شده است, شما نشان داده می شود اطلاعات مربوط به معامله از جمله پردازش و هزینه های وام دهنده. اگر شما راضی به رفتن پیش با خرید بر اساس این اعداد و ارقام خواندن مرتبط وام و تیک مربوط به جعبه به شما نشان می دهد انجام داده اند. و سپس کلیک کنید ادامه به پرداخت.


مرحله 6: پس از آن شما تغییرمسیر به حساب پی پال خود را که در آن شما نیاز به ورود به سایت و اعتبار معامله به عنوان معمول است.

گام 7: هنگامی که شما بازگشت به Xcoins خود بیت کوین ارسال خواهد شد و مستقیما به خود Xcoins کیف پول که در آن نقطه شما می توانید آن را به یک کیف پول امن از انتخاب شما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im