Instagram داستان اجازه می دهد تا شما را به اضافه کردن آهنگ های مورد علاقه خود را به تصویری و یا عکس به طور مستقیم از داخل برنامه اما شما همچنین می توانید با استفاده از برنامه های شخص ثالث به اضافه کردن موسیقی به داستان و خوراک پست. ما در بر داشت چند که این کار انجام می شود. از Drake به Billie Eilish شما هم اکنون می توانید خود را به نوبه خود Instagram به حساب شخصی خود را soundtrack. در اینجا چگونه است.

توجه داشته باشید: بسیاری از این برنامه ها تنها اجازه می دهد تا شما را به استفاده از ضبط صوتی و یا فایل های موسیقی که در حال ذخیره شده در دستگاه خود. بنابراین اگر شما به طور انحصاری استفاده از جریان برنامه های در نظر پیدا کردن چند فایل موسیقی را برای اولین بار.

چگونه برای اضافه کردن موسیقی به داستان و خوراک ویدئوها

اضافه کردن یک لحن به داستان های خود را بسیار آسان است. فقط ضبط ویدئو های خود را در داستان بخش از برنامه ضربه بزنید ، سپس روی آیکون در بالای صفحه نمایش است که به نظر می رسد مانند یک صورت خندان در داخل یک مربع است. از آنجا ضربه بزنید بر روی آیکون موسیقی و یک آهنگ را انتخاب کنید از لیست. ترانه پاپ تا بر روی صفحه نمایش و شما می توانید انتخاب کنید که چه بخشی از این آهنگ نقش نوع فونت و رنگ متن. اگر شما نمی خواهید, شعر, شما همچنین می توانید انتخاب کنید برای نمایش جلد آلبوم.

How to add music to Instagram videos

متاسفانه شما نمی توانید اضافه کردن موسیقی به فیلم ها را برای خوراک خود را مگر اینکه شما آنها را ایجاد و از طریق داستان های گزینه آنها را ذخیره کنید و سپس آپلود تصویری برای خوراک خود را. وجود دارد برخی از برنامه های شخص ثالث است که می تواند کمک کند ، در اینجا چند.

Lomotif

Lomotif زیادی مانند Instagram داستان از ویژگی های رابط کاربری مشابه و اضافه کردن موسیقی به کلیپ های خود را بدون درد است. این حتی یک بومرنگ مانند ویژگی به نام ابتدا ویرایشگر. بعد از اضافه کردن موسیقی شما می توانید آپلود و به اشتراک گذاری ویدیو خود را در Instagram, Facebook و توییتر. این نرم افزار همچنین اجازه می دهد تا شما را به سرعت اضافه کردن موسیقی به, متن, فیلتر و از emoji. شما می توانید جستجو برای میلیون ها نفر از آهنگ ها و هزاران نفر از هنرمندان بیش از حد و یا فهرست با استفاده از انواع تم های منحصر به فرد.

itunes, Google Play

Videoshop

Apt-با عنوان Videoshop به ارمغان می آورد بسیاری از کلاهبرداری به جدول. شما می توانید تلنگر ویدئوها به صورت افقی ترکیب چندین کلیپ به یکی از فیلم اصلاح, اضافه کردن انیمیشن های متحرک و ایجاد تاک-esque stop-motion فیلم ها. شما همچنین می توانید ایجاد کپی از فیلم های خود را و ویرایش هر یک از کلیپ ها به صورت جداگانه. این نرم افزار حتی شامل ده ها تن از فیلتر و متن پوشش که اجازه می دهد تا برای کافی سفارشی.

itunes, Google Play

ویگو تصویری

ویگو ویدئو به طور رسمی Flipgram است کامل ویرایشگر ویدئو است که خود را جدا بودن بیش از فقط یک برنامه — آن را نیز یک خلاق جامعه است. شما می توانید پیدا کردن الهام بخش محتوا از دیگر سازندگان داخل برنامه و به اشتراک گذاری فیلم های خود را برای الهام بخشیدن به دیگران است. حتی اگر شما ترجیح می دهم را به ارتباط برقرار کردن در آن فضای اجتماعی ویگو تصویری هنوز هم اجازه می دهد تا شما برای به اشتراک گذاشتن به Instagram و دیگر سایت های رسانه های اجتماعی. آن را نیز ویژگی های ساخته شده در کتابخانه موسیقی ساخت آن را آسان تر برای دسترسی به آهنگ های مورد علاقه خود را. شما همچنین می توانید کوک با هم چند ویدئو کلیپ و اضافه کردن عکس های هنوز, پوشش, متن, و یک میزبان از دیگر قطعات.

itunes, Google Play

Quik توسط GoPro

GoPro انقلابی در دنیای عمل و در حال حاضر شرکت به دنبال انجام همین کار را برای دنیای موبایل ویرایش ویدئو. Quik به طور خودکار ایجاد داستان های خود را با استفاده از تصاویر و ویدئوها — هر دو کسانی که شات خود را با گوشی و یک دوربین GoPro اگر شما یک. آن همچنین می افزاید: فیلتر, موسیقی و یکی از چندین منحصر به فرد, ویدئو, ویرایش, مانند توقف حرکت و یا “برش” دومی که کاهش این صفحه نمایش به نصف و پخش ویدئو های خود را یک طرف در یک زمان. این نرم افزار همچنین اجازه می دهد تا شما را به تغییر هر یک از تصویری خواص, دادن به شما کنترل کامل بر نگاه از ویدئو های خود را.

شما همچنین می توانید موسیقی را از کتابخانه خود را و یا از نرم افزار مجموعه گسترده ای از آهنگ ها. شما می توانید انتخاب کنید یا عدم انتخاب تصاویر و کلیپ های شما می خواهید به عنوان به خوبی انتخاب کنید که پس از اثر شما می خواهم به درخواست. بنابراین اگر شما فقط می خواهید برای اضافه کردن برخی از آهنگ ها را به یک ویدیو سریع از شما پخت و پز غذا شما می توانید انجام دهید که. و یا اگر شما می خواهید برای ایجاد یک کولاژ خود را ضبط و عکس از های اخیر اسکی یکی مملو از فیلتر و اثرات شما می توانید انجام دهید که بیش از حد.

itunes, Google Play

Infinite

Infinite نیست فقط در یک برنامه; این ویدیو جهانی جامعه طراحی شده توسط موسیقی است. با Infinite, شما می توانید به تماشای فیلم های کوتاه خود را توسط گرفتن آن خنده دار و لحظات به یاد ماندنی شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن با جهان است. شما حتی می توانید ادویه تا فیلم های خود را با برچسب و شکلک در صورت فیلتر یا اضافه کردن صدا پشتیبان گیری با استفاده از نرم افزار آرایه وسیعی از کلیپ های موسیقی و تلفن های موبایل. بهترین از همه, شامل لیست پخش اجازه می دهد تا شما را به جلو و از هر نوع — از جمله پاپ, راک, رپ, الکترونیکی, R&B و کشور — بنابراین شما مطمئن برای پیدا کردن چیزی است که متناسب با خلق و خوی فعلی خود را.

itunes, Google Play

مطالعه بیشتر

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو