چقدر از J. K. رولینگ تراجنسی خواهد بود بیش از حد تراجنسی برای برادران وارنر?


Rowling attending the UK premiere of The Crimes of Grindelwald in 2018.

رولینگ حضور در انگلستان والاتر از جنایات گریندلوالد در سال 2018 است.
تصویر: جان فیلیپس/Stringer (گتی ایماژ)

به دلیل آن را به عنوان معلوم سطح تراجنسی برادران وارنر به نظر می رسد آماده به نگاه گذشته از J. K. رولینگ است که در حال حاضر قابل ملاحظه ای مقدار زیادی.

تبلیغات

برای سال های هری پاتر نویسنده—و زمان معمار از حق رای دادن را گسترش در برادران وارنر از طریق فوق العاده جانوران حماسه—J. K. Rowling مواجه شده است و اتهامات تراجنسی برای آنچه که تبدیل به یک سری مداوم از رسانه های اجتماعی اعمال شده است که در دفاع به عنوان “middle-aged لحظه” gaffes و خطا با فشار تیم. اما کسانی که سیستم دفاعی تضعیف آنچه که تبدیل به یک عکس فولر از رولینگ استقبال و به طور فعال به اشتراک گذاری پیام های تبعیض آمیز بر علیه مردم تغییر جنسیت.

در 2018, رولینگ نمایندگان ادعا کرد که نویسنده تجربه “دست و پا چلفتی و میانسال لحظه” در حالی که میل یک صدای جیر جیر که تقبیح است که “مردان در لباس” دریافت حمایت بیشتر از زنان در “brocialist” فضاهای. خارج از هری پاتر حق رای دادن—که به خودی خود دارای طولانی مواجه اتهامات از سوال توصیفاتی از گروههای اقلیت فراتر از تماس های مکرر برای حق رای دادن به آن اذعان بدون زرق و برق LGBTQ نمایندگی—رولینگ کار در Cormoran اعتصاب رمان پلیسی (منتشر شده تحت نام قلم Robert Galbraith) مواجه شده است و موشکافی برای خود تصویر ترانس شخصیت.

تبلیغات

در اواخر سال گذشتهکی رولینگ دوباره مشتعل اتهامات تراجنسی پس از به tweeting پشتیبانی برای محقق مایا Forstater پس از او قانونی درخواست تجدید نظر برای سرنگونی او را اخراج در مرکز توسعه جهانی شکست خورده است. محقق قرارداد در مرکز توسعه جهانی فکر می کنم تانک نبود تازه بعد از Forstater داشت توسط دادگاه های انگلستان به “استفاده از زبان است که ‘تهدید خصمانه اهانت آمیز [و] تحقیر آمیز‘” به ترانس مردم است.

فقط بیش از یک هفته پیش در اواخر ماه مه کی رولینگ بار دیگر دامن زده در حالی که جنجال retweeting یک قطعه از هنر های کشیده شده توسط یک نهکودک از Ickabog—داستانی مخلوق ایجاد شده توسط رولینگ جدید داستان پری که از او درخواست کودکان برای نشان دادن برای یک مسابقه. نویسنده شامل transphobic تفسیر در مورد تارا گرگ ترانس و فعال متهم و جریمه برای آزار جنسیتی نویسنده (و ضد ترانس مبارز) ماریا Maclachlan در سال 2018 است. رولینگ حذف صدای جیر جیر که شامل جمله “در دادگاه گرگ ادعا Facebook پست که در آن او می گفت: او می خواست به “تماشا کردن برخی از TERFS’ [ایستاده ‘ترانس انحصاری رادیکال فمینیستی,’ ضد ترانس نفرت جنبش معتقد است که اعطای حقوق به ترانس مردم به طور فعال به ضرر حقوق cisgender زنان] بود فقط ‘پهلوانان.'” در پیگیری توییت او در توصیف این مصیبت را به عنوان “سازمان ملل متحد Ickaboggish,” وی از سوی مامورین که این تفسیر از پیام او تا به حال “فقط دریافت” و اشتباه کپی و جا به جا به صدای جیر جیر. اگر چه در آن بود و نه کلمه به کلمه دقیق, The Daily Dot یافت که رولینگ پیام استفاده می شود زبان به ظاهر برداشته از یک transphobic writeup از گرگ است که بارها و بارها misgenders گرگ.

Rowling’s now-deleted tweet sharing a child’s fan art alongside transphobic messaging.

رولینگ در حال حاضر-حذف توییت های یک کودک فن و هنر در کنار transphobic پیام.
تصویر: جیل Pantozzi/Gizmodo

تبلیغات

رولینگ عذرخواهی برای این حادثه اما پس از آن بلافاصله اعلام کرد که او نه ببخشید “مطالعه در مورد حمله” توصیف انتقاد که او یک بار دیگر برای دریافت های transphobic پیام به 14.5 میلیون پیروان توییتر به عنوان “فکر جرم” “سانسور” و “استبداد.”

تبلیغات

این تاریخچه از اتهام misliked رسانه های اجتماعی پست و اتفاقی کپی-رب ها و سس ما به ارمغان می آورد به این آخر هفته گذشته که در آن برای بهتر و بدتر کی رولینگ ساخته شده موضع خود در های transphobic views صراحت روشن است. های یک Devex قطعه نظر در مورد مسائل جنسیتی در رابطه با ادامه رمان coronavirus همه گیر رولینگ مسخره قطعه انتخاب به استفاده از فراگیر زبان “افرادی که عادت ماهانه” در تیتر آن.

تبلیغات

به عنوان مردم شروع به عقب راندن او را مسخره—آن را به عنوان شاهد تبعیض آمیز او به عنوان تمسخر زبان اذعان است که مردم از بسیاری از جنسو نه همه cisgendered زنان, عادت ماهانه—رولینگ تثبیت موقعیت خود و حتی بیشتر برای اولین بار با استناد به ادعایی علمی خواندن, lمدل و gay دوستانو پس از آن که او خودش را trans دوستان و ظاهرا پشتیبانی از ترانس مردم (با وجود فوق مداوم و طولانی اتهامات از خود تراجنسی لطف اقدامات گذشته) در یک سری از توییت هایی که با تلفیق شدهاست زیست شناسی و هویت جنسیتی به اشتباه ادعا می کنند که اگر سابق “واقعی نیست” و سپس تجاوز افراد از هر طیف وجود نخواهد داشت.

تبلیغات

رولینگ در نتیجه استدلال equivocating استفاده از اصطلاح “TERF” به عنوان پر اتهام جادوگری و جنسیتی تهمت و نقل از نظر قطعه از “همجنسگرایان و دگرجنسگونهگان” وب سایت tاو مخملی کرونیکل که به طور منظم اجرا می شود تکه های تبعیض آمیز علیه ترانس مردم است.

تبلیغات

که رولینگ در حال حاضر تبدیل به مبارز در مورد اتهامات او تراجنسی است که شاید کمتر تکان دهنده, داده, او را تکرار نمونه در گذشته است. اما که او تصمیم به انجام این کار در یک لحظه از بین المللی خشم و تظاهرات در برابر سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس نسبت به سیاه مردم در سراسر جهان در پی مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین‘s قتل جورج فلوید است که واقعا گیج کننده. این خشم بین المللی برای کشتن فلوید نیز تحت فشار قرار دادند و به رسمیت شناختن اخیر قتل های تونی McDade توسط پلیس تالاهاسی در میان مداوم نگرانی از آنچه که توصیف شده توسط انجمن پزشکی آمریکا به عنوان یک بیماری همه گیر از ترانس نفرت و جنایت. از 26 ترانس و غیر دودویی مردم به قتل در ایالات متحده در سال 2019 با توجه به کمپین حقوق بشر, 19 شناخته شدند ،

تبلیغات

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش که رولینگ به حمایت در پی اخیر تظاهرات در لندن باعث می شود آن را صریح در آن پیام که زندگی سیاه ترانس مردم نیز مهم است. رولینگ نمی تواند ادعای حمایت از یکی بدون دیگری پنهان شدن پشت او امتیاز و او را به اتهام تجاوز دوستان در حالی که انجام این کار.

رولینگ اعتقادات به مدت طولانی به حال هری پاتر طرفداران بازجویی عشق خود را از سری. Tآخرین حادثه به پرسش های مطرح شده و نه فقط برای آن دسته از طرفداران اما در حال حاضر همچنین برای برادران وارنر استودیو چوپانی زمان آینده هری پاتر حق رای دادن‘s سازگاری و صدور مجوز آن سازگاری برای همه چیز از کالا به یونیورسال استودیو پارک. این آینده کی رولینگ خودش به طور مستقیم بخشی از نوشته شده فوق العاده جانوران و که در آن به آنها را پیدا کنید و عاقبت آن جنایات گریندلوالدco-نوشته سومین آینده ورود از حماسه و در شیر به درگیر در تولید حداقل دو بیشتر است.

تبلیغات

استودیو کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد این اتهامات از تراجنسی رولینگ مواجه شده است و در گذشته است. شده است قادر به پنهان کردن این واقعیت است که این لحظات بودند تا آنجا که می توان آنها را در عرصه رسانه های اجتماعی در سایه mis-دوست داشتم صدای جیر جیر در اینجا یک اتفاقی کپی-پیست وجود دارد. در حال حاضر که رولینگ خودش به ارمغان آورده است این اتهامات به طور مستقیم به باز کردن آن می توانید دیگر مهلت باقی مانده سکوت در مورد یکی از آن بسیاری از مشخصات بالا franchises و خالق هنوز بهره مندی از آن.

و در عین حال آن ادامه برای انجام این کار. io9 رسیده است به هر دو برادران وارنر و J. K Rowling نمایندگان به دنبال نظر و توضیح در مورد نویسنده بیانیه های این آخر هفته. در حالی که نمایندگان برای رولینگ کاهش یافته است به نظر بیشتر ما هنوز به شنیدن از Warner Bros.—ما در به روز رسانی این قطعه اگر و هنگامی که ما انجام می دهیم.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>