چگونه آن را احساس می کند برای زنده ماندن در دره سیلیکون و یک بیماری همه گیر

نباید آن را احساس مانند آن را در زمان یک بیماری همه گیر به توییتر به بوت 7,000 QAnon حساب (و سرکوب 150,000 بیشتر مربوط به خشونت توطئه گروه) اما آن را ندارد. حداقل توییتر در حال انجام است کاهش آسیب در اطراف نقش خود را در این ارتباط تنگاتنگ فاجعه است. پنج سال در, شما می خواهم فکر می کنم 145,000 آمریکا مرگ و میر خواهد حرکت سیستم عامل مانند Facebook, Instagram, و یوتیوب به ممنوعیت ویروس “truther” مطالب اما nah. تصور کنید annihilative طرز فکر در آن طول می کشد عمل به مثل هیچ چیز تغییر کرده است.

فقط پنج ماه پیش آمریکا بزرگترین رویداد امنیتی RSA کنفرانس سال 2020 در نوسان کامل در مرکز Moscone در سان فرانسیسکو. 40,000 شرکت کنندگان بودند پر از هتل ها و کافه های این شهر با خیابان های شلوغ شد با Ubers و عظیم لوکس و اتوبوس و گذر گاه خوبی برای techies به کار در مکان هایی مانند Google, Twitter, Facebook, Airbnb, Yelp (و یا حتی بارگذاری خود را). آهک اسکوتر و Lyft دوچرخه بودند یا پراکندگی پیاده کردن پیاده رو و یا قفل شده است و به درختان و رها در جلوگیری از کاهش به معنای برای صندلی چرخدار است.

اگر RSA شرکت کنندگان حتی قادر به نمره یک Airbnb آن بود و دوم به شرکت های فن آوری که می خواهم برای سال بسته بندی کارکنان به گران اجاره است که هنگامی که در حالت عادی فرد در بازار است. شرکت هایی که حقوق چربی نیز تحت فشار قرار دادند و اجاره دور از دسترس برای مردم محلی است. هر دو تضمین کرده یک جریان ثابت از اخراج در میان هنرمندان و نویسندگان و نوازندگان و معلمان و کارگران جنسی مردم رنگ و سالمندان و کارگران رستوران. و یا آنها بخشی از سان فرانسیسکو هزاران نفر بر هزار نفر از بی خانمان ها (مانند مواد غذایی تحویلدار و پیتزا سرور من می دانستم که زندگی در خودرو).

این بود که در ماه فوریه و در عین حال من در حال حاضر بیش از حد آگاه COVID-19 سرایت به شجاع رفتن به کنفرانس RSA. بهترین دوست من یک هکر برای بازدید از کنفرانس های مربوط به جلسات احساس به همان شیوه. در عوض ما رفت و به Haight-Ashbury اساسا جایی که من بزرگ شده, عاشق, ریگ کنتراست Haight پانک خیابان نما برای گردشگران تحت بن و جری, نشانه که یاد گوشه ای از رنگارنگ ویکتوریایی.

در Japantown را مال او هشدار من به نگه داشتن گوشی من پاک کردن با دستمال استریل; در حالی که وجود دارد ما شاهد یک مرد در یک ماسک باید یک سرفه مناسب است که باعث از مردم دور از او مانند ظرف صابون چکیده به یک ظرف چرب آب. او اجتناب RSA بیش از حد, اما, گیر افتاد, covid هنگامی که او به خانه. و در زیر پنج سال به دنیا می آیند به توقف screeching و بیش از نیم میلیون خواهد بود مرده با هیچ پایانی در چشم.

کنفرانس RSA 2020 اضافه شده 40,000 چهره به ما مرکز شهر پر زرق و برق برج ها و شرکت های بزرگ خود را مستاجران’ فن آوری وعده آینده ای بهتر است که یک اسمی blur برای سان فرانسیسکو گردشگری. ما به سختی آن را احساس. در عین حال این کنفرانس یک بلورین لحظه برای من بود. من می تواند با دقت اشاره کردن بعد من شروع خود quarantining توسط نشر من فوریه 28 رمز عبور بد ستون Coronavirus انفجار بزرگ با تکنولوژی حباب.

که ستون مانند بسیاری از بد کلمه عبور ما در اینجا انجام داده ایم بیش از پنج سال گذشته در حال حاضر بار خوانده شده مانند چیزی که منتشر شد از آینده شناخت ما در نقطه اوج این بیماری همه گیر و هشدار خشونت انقباضات آمده است.

Elon Musk یک فن نیست

SpaceX founder and chief engineer Elon Musk looks at his mobile phone during a post-launch news conference to discuss the SpaceX Crew Dragon astronaut capsule in-flight abort test at the Kennedy Space Center in Cape Canaveral, Florida, U.S. January 19, 2020. REUTERS/Steve Nesius

استیو Nesius / ایسنا

مانند بقیه جهان در حال حاضر رمز عبور بد است که در یک بیماری همه گیر ناشی از وقفه. درخشان نور در فناوری هیولا و منافقان بوده است ما جام جم به مدت پنج سال شده است وجود دارد مقدار زیادی از حرص و اطلاعات خرید و فروش, امنیت, حیله, تبعیض, اطلاعات غلط و بی توجهی به اطراف. هنگامی که رمز عبور بد شروع infosec زبان عامیانه شد و در نهایت تبدیل شدن به روزمره اصطلاحات. هیچ کس قابل درک و در عین حال چه یک موازنه در هواپیمای دوباله بود (که هنوز هم نیست) اما من دیگر تا به حال به توضیح آنچه یک dox شد.

از سمت راست شروع دروازه ما ظاهر یک شبکه ملی برای پایان دادن به خشونت خانگی (NNEDV) گزارش که نشان داد Facebook توسط کانون سوء استفاده برای بیش از 23 میلیون زنان-با سایت “نام واقعی” سیاست در قلب آن است. در آن زمان, Facebook شد با هدف قرار دادن جامعه کاربران و تفرج نام خود را. پس از آن ستون من بود “نام واقعی” توسط Facebook که متوقف شده پاسخ خود را به وکلای من پس از آن من حساب باقی مانده در Facebook زندان برای یک دلیل و یا دیگر. من آن را از دست ندهید.

رمز عبور بد را بزرگ بعدی سرگرم کننده-زمانی بود که تیم هک مسلما نرم افزارهای جاسوسی-برای-دیکتاتورها شرکت کردم خسروانه عمومی pwned. چگونه نرم افزارهای جاسوسی دستفروش تیم هک شد علنا برچیده بررسی کنیم چه هک نشان داد: یک کشور به کشور مختصر و مفید که هک تیم تا به حال انجام داده مرگبار برای اعمال. من صلیب اشاره هک تیم کار مشتری با حقوق بشر گزارش دیجیتال نقض حقوق بشر توسط تاریخ و محل و سپس مشغول به کار با یک تیم برای ایجاد نقشه های تعاملی — آن را بعد از استفاده به عنوان یک مطالعه موردی.

زمانی که Oculus Rift موسس (و alt سمت راست shitpost سرمایه اکسترا), Palmer Luckey, چرخد و به تبادل تکنولوژی LIDAR به شکار مهاجران ما در زمان آن را از هم جدا آجر به آجر. Luckey پاسخ من به همکاران حسود توسط decrying آن را به عنوان “خبر جعلی.” پس از آن وجود دارد زمان ما مستند ایلان روابط عمومی نوکران تماس پولیتزر-برنده جایزه تحقیقی خروجی نشان می دهد یک “سازمان افراطی” برای گزارش در کارخانه تسلا مسائل ایمنی. و وقتی که رمز عبور بد شد به طور مستقیم اشاره به مشک در توییتر او معروف در پاسخ با یک تماس برای یک روزنامه نگار سیستم امتیاز. وزیر دفاع آمریکا واقعا می خواستم به ترک من بد Yelp از بررسی.

زمانی که FOSTA ما توضیح داد که چرا این وحشتناک, لحظه ای تعیین کننده برای هر کاربر اینترنت و نه فقط برای کارگران جنسی. هنگامی که بازبینی آن ما آن را در سمت چپ بسیار واقعی بدن تعداد پشت و خاص که رمز عبور بد ذکر شده است در مقالات علمی در موضوع. این منادی بزرگ اینترنت جنگ در رابطه جنسی ما درد و رنج از طریق و با جدی پست-FOSTA ترور ما توضیح داد که دقیقا چه جنسی سانسور کشته شدن اینترنت ما عاشق.

ما آنچه را که بد و رمز عبور را دوست دارد به انجام است که به شما نشان می دهد نفاق از متخصصین و اهل فن چیزی درخشش طنز ویژه در حریص اپورتونيست و پیدا کردن انسان موضوع برای ایجاد همدلی (در حالی که به دنبال یک مثبت قوی به جلو و ما رو به جلو هنگامی که ما می توانیم). من وارد یک جایگزین 1995 جهان را به رودی جولیانی, امنیت, کارشناس, کردن چندین شکاف. در حالی که دیگران در زمان ویکی لیکس طعمه قلاب, خط و وزنه ما diagrammed دقیقا چگونه Julian Assange بود در واقع هل دادن تبلیغات. ما متنفر Ajit Pai قبل از آن سرد بود. ما همچنین برای انجام یکی از کامل ترین و دردناکی طنز takedowns از بارگذاری سمی techbro فرهنگ شما ممکن است تا کنون به عنوان خوانده شده.

رمز عبور بد نیز reveled در افشای این دروغ کثیف معاملات و ضد جنس جنگ های صلیبی از همه کسانی که اتهام “ضد قاچاق” orgs که عشق پلیس جنسی در اینترنت (و خاموش). ما هم یکی از مهمترین ارجاع و تحقیقات در پی پال, مربع, و بزرگ بانکی از جنگ در صنعت سکس.

که در گذشته با حال حاضر قبل از فاجعه سال 2016 انتخابات ما گفت: بله شما کاملا باید نگران انتخابات نرم. و رمز عبور بد چیزی است که بسیاری امیدوار بود کسی, جایی انجام می دهد: ما به خود جلب کرد یک خط مستقیم بین آی بی ام همکاری با آلمان نازی و تکنولوژی شرکت های مشغول به کار به طور مستقیم با یخ.

و آره. آن را هنوز هم تمام Facebook گسل. منظورم این است که آنها را مطرح کرده ام, چه, حداقل یک نسل کامل در بصورتی پایدار و محکم در دفاع از انکار هولوکاست. بنابراین در اینجا ما هستند.

قفل شده در داخل خانه در طول یک جهانی همه گیر دوباره خواندن رمز عبور بد در مورد برنامه ها و تبادل نظر برای “Blade Runner” آینده ما را نمی پرسند. تماشای گرجستان انتخابات-نرم برایان کمپ لغو همه, محلی, ماسک حکم در حالی که ماسک تبدیل شده اند اجباری در فرانسه (و کشورهای دیگر). شاید اگر ما می تواند به نوعی هک راه ما را از این همه.

موش فرار از کشتی آنها غرق

SAN FRANCISCO, CALIFORNIA - APRIL 27: Hyde Street sits empty on April 27, 2020 in San Francisco, California. Officials from several counties in the San Francisco Bay Area have extended the coronavirus (COVID-19) shelter in place order through May. (Photo by Justin Sullivan/Getty Images)

جاستین سالیوان از طریق گتی ایماژ

از آن شده است و پنج ماه پس از کنفرانس RSA سال 2020 است. من احساس می کنم مثل من پدید آمده از آپارتمان من به سان فرانسیسکو وحشیانه غارت توسط tech شارلاتان و سرمایه بایوشاک خائنانی.

فن آوری اتوبوس ها از بین رفته اند. باور نکردنی, ترافیک Ubers, Lyfts و Teslas محو شده است. در Facebook, Google, Salesforce و عظیم فناوری خواص خالی. توییتر ساختمان خالی است و می تواند باقی می ماند که راه به طور دائم. Tech کارکنان منتقل شده در droves: یکی در ده شهر مستاجرها باید شکسته خود را اجاره و منتقل کردن دیگران مانند یک خانه از کارمندان گوگل که در نزدیکی زندگی می کنند من قصد رفته بود در پایان سال است.

کرکسهای معطل کنید و ببینید اگر ما هر چیزی را از چپ به خونریزی. مانند Grubhub نادیده گرفتن تحویل هزینه کلاه و پیاده روی هزینه های کروناویروس-فلج رستوران دوباره و Airbnb درخواست مهمان به “اهدا” پول را به میزبان خود را.

Airbnbs در سراسر شهر بدون رزرو. صفر. (و ناسزا) یکی در بلوک من هیچ ربطی رزرو از طریق حداقل 2021. آن را نشسته در تاریکی با قدرت خاموش است. من می توانید آن را مشاهده کنید بازگشت به باغ تبدیل و قهوه ای و خشک و مرده. حداقل یک سوم از آپارتمان و خانه های اطراف من خالی; من آنها را تماشا کند.

Airbnbs معطل Craiglist به طور کامل مبله آپارتمان جایی که آنها نشسته و به تدریج با تخفیف سپس شامل تمام آب و برق و وای فای و سپس ارائه ماه اول رایگان است. SF Craigslist که در آن اجاره کاملا اسکیزوفرنی veering parejo از سطوح سال 1990 ($1400/ماه) به تکنولوژی بوم ارتفاعات ($5K و بالاتر). Craigslist “رایگان” بخش سرریزهای با طراح مبلمان و high-end آیتم های خانگی. در اغلب موارد این غنایم همه گیر دریافت ریخته در پیاده رو در عجله.

من می توانم شما را برای یک واقعیت است که ما را از دست ندهید این افراد با پول بیشتر از حس که کسب و کار شد تا به سادگی و بی تکلف و جعلی که عدم همدلی بود یک صفت گرامی به عنوان aspirational که همبستگی بود که مبتنی بر خروج استفاده و تخریب دیگران. سان فرانسیسکو تا به حال تبدیل شدن به یک زمین بازی نمایشی برای پناه grads کالج نوشت که نژادپرست الگوریتم های که اجرا “نام واقعی” سیاست ما تجاوز جوامع و که شرکت های leeched نفرت و کشنده اطلاعات غلط به ما جمعی bloodstreams تا در نهایت جهان به عنوان ما می دانیم آن را متوقف کرد.

در عین حال با تکنولوژی و تاثیر آن بر زادگاه من آن تهاجمی خدمات هیچ کس می خواست و انسان دوستانه فرفره اقتصاد (به عنوان به خوبی به عنوان آن اقتصادی خرد کردن فقیر و محروم) در حال حاضر همراه با COVID-19 تحویل یک-دو پانچ آوردن ما به ما زانو.

جایی که ما تا به حال مناطق موضعی بی خانمان encampments آنها در حال حاضر بناهای بلوک پس از بلوک. فکر می کنم “Skid Row” اما به طور مساوی توزیع شده است. بالا Haight, محله از جوانی من به نظر می رسد مانند یک پست-هسته ای منطقه انفجار شهر در Fallout 4 یا Fallout 76. پنج کسب و کار در Haight بسته به طور دائم در هفته گذشته. برخی از بلوک های دو یا سه کسب و کار باقی مانده است. همه چیز سوار کردن. بسیاری از مردم از دست رفته است که در این اواخر من Haight خیابان دوستان است و من تعجب می کنم اگر آن را coronavirus یا یک قاتل زنجیره ای است.

بوی بن و جری بستنی از بین رفته است. در حال حاضر است.

عقب نگه شب

Classic view of historic California Street with famous Oakland Bay Bridge illuminated in first golden morning light at sunrise in summer, San Francisco, California, USA

bluejayphoto via Getty Images

در حالی که فناوری بزرگ شده بود جونگ با نتایج حریم خصوصی خود را نقض برگزار اعتنایی آشکار برای کاربر امنیت بودند و تمایلی به این باور خود را ابزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد به livestream کشتار رمز عبور بد خستگی ناپذیر مستند زنگ خطر مطرح شده و کار خود را سخت به درخشش یک نور به تاریکی است. نگرش ما در اینجا هرگز “شما باید بهتر شناخته شده اند.” به جای آن شده است “قدرتمند مردم در تصمیم گیری برای بقیه از ما بهتر می دانستند اما هیچ چیز نیست.”

طرح ما این است که برای رمز عبور بد به بازگشت. امید ما این است که وقتی ما به فن آوری نیروهای کردم که ما به خیلی از این ظروف سرباز یا مسافر (و قطعا از آن بدتر) تصمیم خواهد گرفت که به اندازه کافی اند برای توجیه برداشته ضد علم تبلیغات, ممنوعیت گروه های نفرت و انکار هولوکاست و خود به خود شکست فاجعه بار در مسئول بودن اخلاقی فقط و دلسوز شرکت کنندگان در جهان اطراف آنها را.

روز های آینده احساس تاریکی در حال حاضر, اما هر چه می آید بعدی در دست ما است. اجازه ناراضی techies خود را حفظ اینترنتی گه زباله در حالی که ما repurpose دستگاه های خود و طرح را به فاش کردن هیولا به سند نقض حقوق بشر که هرگز نباید تکرار شود و به مراقبت از یکدیگر.

که در آن ما را از اینجا به جلو است.

در این مقاله: توییتر, هک, تیم, Facebook همه گیر Palmer Luckey RSA کنفرانس سان فرانسیسکو, Elon Musk, دره سیلیکون و رمز عبور بد, بزرگ, تکنولوژی, Airbnb, Qanon, کروناویروس, رودی جولیانی, امنیت, infosec, LGBTQ, بنفش, آبی, ویژگی, دنده فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>