چگونه یک فرودگاه سرکش هواپیماهای بدون سرنشین حادثه منجر به یک زن و شوهر از دریافت $250K

در دسامبر 2018 فقط روز قبل از کریسمس چند هواپیماهای بدون سرنشین خال خال شد پرواز به انگلستان به گاتویک فرودگاه, شلوغ ترین تک باند hub در جهان است.

به خوبی آگاه از خطرات ناشی از rogue هواپیماهای بدون سرنشین در شلوغ حریم هوایی فرودگاه اپراتور سرعت عمل تعلیق همه خروج و انحراف پروازهای ورودی به فرودگاه های دیگر در منطقه است.

تکرار رؤیت هواپیماهای بدون سرنشین باعث متناوب اختلال در سراسر سه روز باعث باند به ماندن بسته بسته در مجموع 33 ساعت است. هرج و مرج در فرودگاه ساسکس در جنوب انگلستان منجر به حدود 1000 پرواز بودن لغو می شود و باعث خرابی برنامه سفر از 120,000 مسافران است. برخی از قرار دادن کل هزینه این حادثه در عظیم $62 میلیون.

پلیس تحت فشار برای پیدا کردن کسانی که در پشت غیرقانونی هواپیماهای بدون سرنشین, پرواز, و در روز 12 مسلح افسران swooped در خانه از پل و ایلین راه رفتن زندگی می کنند که نزدیک به فرودگاه. این Gaits مورد سوال قرار گرفته بودند به مدت سه روز که در طی آن زمان چندین روزنامه های ملی شیرجه زده زندگی خصوصی خود را در حالی که خود را آشکار نام و انتشار عکس های خود را با یکی در حال اجرا تیتر “آیا این کودن ها که خراب کریسمس؟”

اما آیا خود را ندارد و هر گونه هواپیماهای بدون سرنشین و مشغول به کار بود که رؤیت گزارش شده است.

پس از دو شب در بازداشت پلیس, پل و ایلین منتشر شد و بدون هزینه است. صحبت با خبرنگاران پس از آن به آنها گفت: تجربه آنها را ترک کرده بود احساس “عمیقا مضطرب” و “به طور کامل نقض” باعث آنها را به دنبال کمک های پزشکی.

پس از جفت تصمیم به شکایت ساسکس پلیس برای بازداشت غیر قانونی و نادرست حبس خارج از دادگاه حل و فصل اعلام شد بیش از آخر هفته ،

ساسکس پلیس عذرخواهی برای چه Gaits از طریق رفت و موافقت کرده است که برای پرداخت به آنها در مجموع از 200 ، 000 پوند انگلیس (حدود 250.000 دلار) در جبران خسارت و هزینه های قانونی.

زن و شوهر را تیم حقوقی در بیانیه ای گفت: “ما خوشحال هستیم که در نهایت دریافت و دفاع از آن شده است بسیار طولانی مبارزه برای عدالت است. آن را گرفته است طولانی رسیدگی قانونی برای به دست آوردن وضوح از پلیس و در نهایت بسته شدن در این زمان ناراحت کننده.”

در پاسخ به نتیجه ساسکس پلیس دستیار ارشد پاسبان دیوید میلر گفت که او “عمیقا متاسف” برای “ناخوشنودی” از تجربه رنج می برد توسط جفت و اذعان کرد باید به آن شده است “پس از سانحه.”

میلر افزود: “متاسفانه زمانی که پلیس در انجام وظایف خود به نمایندگی از مردم گاهی اوقات مردم بی گناه دستگیر می شوند به عنوان بخشی از لازم است تحقیقات پلیس در جهت منافع عمومی. اما ما می دانیم که همه چیز می توانست انجام می شود متفاوت است و به عنوان یک نتیجه, Sussex پلیس توافق کرده اند که به شما پرداخت خسارت و هزینه های قانونی است.”

دستیار مدیر پاسبان در توصیف این هواپیماهای بدون سرنشین حادثه که هیچ کس تا به حال متهم شده اند به عنوان “جدی و سنجیده عمل مجرمانه طراحی شده به مخاطره می اندازد فرودگاه عملیات و ایمنی سفر ، حمله هواپیماهای بدون سرنشین می تواند باعث آسیب قابل توجهی به یک هواپیما در حال پرواز است و این مهم است که به تاکید است که امنیت عمومی بود که همیشه در خط مقدم پاسخ ما.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im