چگونه 49ers-خرس 2017 تجارت به نظر می رسد با Mitchell Trubisky گزینه کاهش یافته است

هر دو محور از 49ers’ فیلمهای تجارت با خرس شیکاگو در سال 2017 باید نامشخص آتی با تیم های مربوطه خود را.

The 49ers معامله شماره 2 انتخاب در سال 2017 پیش نویس NFL به خرس برای شماره 3 انتخاب سوم-طفیلی (شماره 67) یک چهارم طفیلی (شماره 111) و یک سال 2018 دور سوم انتخاب کنید (شماره 70). سان فرانسیسکو برداشت دفاعی lineman جزایر توماس و شیکاگو انتخاب کارفرمایی Mitchell Trubisky.

آن را تبدیل به یک معامله است که هر دو تیم را بیشتر دوست دارم برای فراموش کردن است. خرس و 49ers گزارش کاهش یافته است هر بازیکن سال پنجم گزینه در یک روز از یک دیگر.

Trubisky انتخاب شد قبل از نخبگان QBs Deshaun واتسون و پاتریک Mahomes هر دو آنها بوده ام به مراتب بهتر انتخاب برای 49ers و خرس. سان فرانسیسکو موفق به انتخاب دفاعی اصلی با یکی از شیکاگو میدارد اما مدیر جان لینچ مانور خود را در طول اولین پیش نویس در نهایت نمی نوبه خود به مقدار — با یک استثنای قابل توجه.

The 49ers استفاده 2018 دور سوم به انتخاب به انتخاب linebacker فرد وارنر. وارنر بوده است استارت از روز 1 تدوين 242 کل پردازد — خوب برای 11th در NFL — بیش از دو فصل است. او شده است یک قطعه کلیدی از 49ers’ دفاع است که به یکی از این لیگ بهترین و ارقام به دراز مدت ثابت در linebacker.

وارنر یک نرم افزار کاسه متناوب فصل گذشته اما مانده از 49ers’ 2017 مسافت نمی آیند نزدیک به کسانی که در ارتفاعات.

[49ERS خودی پادکست: گوش دادن به آخرین قسمت]

The 49ers معامله خرس’ دور سوم انتخاب به New Orleans Saints برای یک سال 2018 دور دوم انتخاب کنید (شماره 59) و یک سال 2017 هفتم طفیلی (شماره 229). سان فرانسیسکو برداشت Adrian کلبر در دور هفتم در سال 2017, با استفاده از این 2018 دوم-طفیلی به تجارت در مقابله با واشنگتن به انتخاب گسترده ای از گیرنده دانته Tia. کلبر بخشیده بود در سال 2019 در حالی که Tia کاهش یافت و به مراتب پایین نمودار عمق.

در ضمن پرستاران استفاده می شود در سال 2017 سوم-طفیلی the 49ers برخورد را انتخاب کنید در حال اجرا پشت آلوین Kamara, ساخته شده است که طرفدار کاسه در هر یک از سه فصل NFL. واشنگتن انتخاب شده در حال اجرا پشت Derrius Guice با 2018 دوم-طفیلی که فقط پنج NFL بازی با توجه به آسیب های زانو.

The 49ers استفاده می شود خرس’ 2017 چهارم-طفیلی به تجارت به آن سال را در دور اول به پیش نویس آلاباما linebacker روبن پرورش. سان فرانسیسکو قطع پرورش پس از بازداشت به اتهام بزه از خشونت خانگی. او فرود آمد با واشنگتن که بنا به گزارش ها کاهش یافته است او در سال پنجم گزینه است. پرورش ابقاء شد از کمیساریای معاف لیست در مارس اما او از دست رفته 2019 فصل بعد از پاره شدن خود را در لیگ قهرمانان آسیا در ماه مه گذشته.

[مرتبط: کدام 49ers’ undrafted rookies شانس خود را برای کمک ؟ ]

در حالی که 49ers هنوز هم امید برای توماس و Tia به گام های بعدی فصل شما می توانید اضافه کردن Kamara به یک لیست در حال رشد “چه ifs” برای سان فرانسیسکو 2017 پیش نویس است. فوق نتواند نمی تنظیم 49ers در بازگشت به شهرت و آنها نیز زمین همه طرفدار تنگ پایان جورج بازیگوش در پنجمین دور.

حق رای دادن quarterbacks سخت برای پیدا کردن هستند اما به خصوص در هزینه-کنترل rookie می پردازد. اگر چه 49ers را وارنر تولید هر روز هفته خرس گزارش کاهش Trubisky را سال پنجم گزینه آخرین یادآوری برای هر دو تیم چه می تواند بوده است.

چگونه 49ers-خرس 2017 تجارت به نظر می رسد با Mitchell Trubisky گزینه کاهش یافته است در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Area

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im