می خواهد خانه چهار ‘بزرگ با تکنولوژی’ اجرائی به شهادت در رقابت پروب

UNITED STATES - MAY 21: Tim Cook, CEO of Apple, testifies during a Senate Homeland Security and Governmental Affairs Subcommittee on Investigations in Dirksen Building titled "Offshore Profit Shifting and the U.S. Tax Code - Part 2." Cook and other Apple officials were on hand to explain the company's filings after the subcommittee accused Apple of tax avoidance. (Photo By Tom Williams/CQ Roll Call)
تام ویلیامز/CQ رول تماس بگیرید

خانه بررسی تکنولوژی رقابت ممکن است شهادت را از برخی از بزرگترین نامها در صنعت — اگر آنها موافق حداقل. Axios درک قضائیه کمیته خواسته است اپل الفبا آمازون و Facebook می گویند اگر مدیران اجرائی خود را شهادت خواهد داد برای ضد تراست کاوشگر در ماه جولای. شرکت گزارش را تا ماه ژوئن 14th, برای پاسخ به. اما آنها ممکن است یک انتخاب بدون در نظر گرفتن پاسخ — این نامه اشاره ای ممکن است احضاریه برای شهادت و اسناد و مدارک مربوطه اگر مدیران نمی داوطلب.

در بیانیه کمیته صندلی دیوید Cicilline گفت: این اسناد (که شامل پاسخ به دیگر پروب) بودند “ضروری” به بررسی و درخواست مثل این شد بخشی از “فرایند مناسب” برای به دست آوردن فایل های.

در حالی که عمده tech مدیران اجرائی را برای شهادت در کنگره در گذشته ظاهر خود را تضمین شده نیست. شرکت ها گاهی اوقات انتخاب برای ارسال به دیگر مدیران به جای آمازون تا کنون کاهش یافته است به ارتکاب به شهادت از جف بزوس در یکی دیگر از تحقیقات. که از جمله نگرانی در مورد بیماری همه گیر در حال انجام است ، اگر آنها به توافق برسند هر چند ماه جولای می تواند به اثبات محوری ماه به عنوان سیاستمداران به دنبال نگه داشتن تکنولوژی غول در چک.

در این مقاله: سیاست اپل, آمازون, الفبای, Google, Facebook, خانه, نمایندگان, کنگره, آنتی تراست, رقابت, قوانین و مقررات اینترنت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>