خانه پنل خواسته های مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس شهادت بر ضد تراست ادعا

کمیته قضایی مجلس خواسته است مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس به شهادت قبل از کنگره بیش از اتهامات است که آمازون با استفاده از شخص ثالث فروشنده داده به فشار خود محصولات.

و پانل تهدید کرده است که به حکم بزوس اگر او حاضر به شهادت دادن.

وال استریت ژورنال بررسی آمازون پیدا کارگران با استفاده از شخص ثالث داده برای راه اندازی خود را در محصولات رقیب. اگر درست رفتار خواهد تضاد قبل از سوگند شهادت توسط آمازون مدیران در ماه ژوئیه که در آن شرکت مشاور عمومی Nate Sutton گفت آمازون استفاده نمی کند شخص ثالث داده به اطلاع آن استراتژی های خود را.

“اگر در گزارش وال استریت ژورنال در مقاله ای دقیق است و سپس اظهارات آمازون ساخته شده به این کمیته در مورد این شرکت شیوه های کسب و کار به نظر می رسد گمراه کننده و احتمالا با عنوان جرم جنایی غلط یا perjurious,” قوه قضائیه کمیته نوشت.

این کمیته همچنین گفت: وجود “شکاف قابل توجهی” در اسناد و مدارک و ارتباطات ارائه شده توسط آمازون.

آمازون سخنگو گفت: Digital Trends: “به ما گفته وال استریت ژورنال و توضیح داد: ما در شهادت ما به شدت منع کارمندان از استفاده غیر عمومی فروشنده-اطلاعات خاص به تعیین که محصولات برچسب های خصوصی برای راه اندازی.”

“در حالی که ما باور نمی کنیم که این ادعا ساخته شده در مجله داستان دقیق ما را به این اتهامات بسیار جدی و راه اندازی تحقیقات داخلی” این سخنگو اضافه شده

فشار شده است نصب بر روی آمازون برای پاسخ به اتهامات برخی — مانند عربستان سناتور. جاش هاولی (میسوری) — خواستار جنایی تحقیقات ضد تراست به گزارش شیوه های.

اما قانونگذاران جمهوری خواه در کمیته مورد سوال پانل تصمیم به تماس بزوس به شهادت.

“البته ما اعضای سوالی برای آمازون و می خواهید برای دریافت پاسخ برای مردم آمریکا گفت:” جمهوری خواه سخنگوی راسل رنگ. “اما ما تعجب آنچه در قوه قضائیه دموکرات’ انگیزه های واقعی هستند. در اوایل این سال آنها گفت: شرکت هایی مانند آمازون نباید وجود داشته باشد و باید شکسته شود تا به سادگی از آنجا که آنها بزرگ, کسب و کار موفق.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>