خانه Dems می تواند روشن رای گیری توسط پروکسی در گیر با جمهوریخواهان قادر به جلوگیری از آن

عکس: پاتریک Semansky (AP)حزب دموکرات به رهبری آمریکا در مجلس نمایندگان قصد دارد به شکستن با 200 سال سابقه در ا

توسط DOSTEMANSALAM در 3 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled House Dems Could Clear Voting by Proxy During Pandemic, With Republicans Unable to Block It
عکس: پاتریک Semansky (AP)

حزب دموکرات به رهبری آمریکا در مجلس نمایندگان قصد دارد به شکستن با 200 سال سابقه در این هفته با اجازه دادن به اعضای کنگره برای رای دادن تعیین شده توسط نماینده در طول coronavirus بیماری همه گیر. رای گیری توسط پروکسی طرح خواهد نفی cybersecurity خطرات ناشی از واقعی کنترل از راه دور سیستم رای گیری و تنها اجازه می دهد تا به صورت محدود استفاده محدود از پروکسی هر چند برخی از قانونگذاران جمهوریخواه در تلاش هستند به منظور بالا بردن هیاهو در اطراف آن است. بالا خواه در خانه, قوانین کمیته نماینده تام کول مشخص می شود این طرح به عنوان "wimpy."

تبلیغات

از راه دور رای گیری است و احتمالا در قانون اساسی با توجه به قابل توجهی انحراف داده شده به کنگره برای تعیین قوانین خاص خود را دارد. رهبر جناح اکثریت مجلس نانسی پلوسی و اعضای هر دو حزب در ابتدا شک و تردید هر چند دموکرات باید در حل و فصل پروکسی برنامه ریزی برای بازگرداندن برخی از حالت عادی به رای پس از جمهوری خواهان مجبور مخل رول-تماس آرا که مورد نیاز اعضای سفر به DC به تصویب coronavirus امداد لایحه. هر BuzzFeedاین هفته خانه در حال آماده سازی برای یک رای گیری اجازه می دهد تا کاربران که نمی تواند در فرد با توجه به کروناویروس مربوط به محدودیت های مسافرتی را به نام دیگری به عنوان نماینده مستقیم خود را نماینده برای رای دادن اهداف. تماس رول گزارش رای گیری ممکن است اتفاق می افتد به عنوان به زودی به عنوان پنج شنبه.

"یک عضو یک رای از طرف عضو دیگر مورد نیاز خواهد بود به جهت دقیق از آن عضو در نحوه رای گیری خواهد بود و باید به دنبال این جهت" قوانین خانه رئیس کمیته نماینده جیم مک گاورن نوشت: در بیانیه ای که هفته گذشته با توجه به BuzzFeed. "وجود خواهد داشت هیچ توانایی به طور کلی یک پروکسی. اعضا را به طور مستقیم هر رای بدهند."

تبلیغات

اقدامات مورد بحث را شامل نمی شود اجازه می دهد نمایندگان از راه دور به حضور در جلسات کمیته و یا کار بر روی قانون. پلوسی اعلام کرده است که دموکرات ها تنها قصد به استناد قدرت صرفهجویی و در حال حاضر تنها در مسائل مربوط به طور مستقیم به این بیماری همه گیر. دموکرات ها باید به طور کلی بوده است با احتیاط آن است که محافظه کار-کنترل دیوان عالی کشور می تواند دخالت کند اگر آنها توقف این طرح مشخص نیست و به طور بالقوه گسترده عواقب.

برخی از جمهوری خواهان در مخالفت با این طرح به دنبال به تصویر کشیدن هر گونه تلاش دموکرات ها برای تغییر قوانین بدون حمایت هر دو حزب را به عنوان یک خیانت هنجارهای دموکراتیک. (هه.) چندین توافق قانونگذاران از جمله نمایندگان جیم اردن رس هیگینز و اندی هریس—به خبرنگاران گفت که آنها مخالف این ایده بر اساس سنت هر چند در نهایت عدم قدرت به آن را متوقف کند با توجه به BuzzFeed. اردن به طور خاص ذکر این سوال که چه چیزی اتفاق می افتد در طول رویه آرا بیان کرد: "این قرار بود در فرد در یک بحث است. چون منظورم این است که ما [یک] دموکراسی نمایندگی و شما نیاز به کسی که وجود دارد به نمایندگی از ترکیبات بازگشت به خانه و مبارزه برای موقعیت ها و مسائلی که شما به آنها گفتم شما در حال رفتن به مبارزه."

"... اگر آنها مصمم به انجام آن است و آنها باید رای بدیهی است که آنها می توانند" اردن اضافه شده است. "آنها می توانند آن را انجام داده. من فکر می کنم آن را فقط به اشتباه فقط صاف کردن اشتباه است."

تبلیغات

تعدادی از قانونگذاران جمهوری خواه به کنگره در هفته گذشته در آنچه آنها مشخص می شود به عنوان اعتراض دموکراتیک رهبری امتناع به زور در شخص رای.

کول اذعان هفته گذشته که نماینده رای گیری ممکن است "بهترین از یک سری گزینه های بد." اما با توجه به سیاستکول در حال حاضر می گوید: "من فکر می کنم شما خواهید دید که بسیار نزدیک به جهانی جمهوری خواه مخالف."

تبلیغات

"این احتمالا خطرناک تر می توانید در اینجا در طول جنگ داخلی" کول اضافه شده است. "کنگره به نظر می رسد بسیار بی بنیه در اینجا به نظر من."

سیاسی نوشت که برخی از شایعات شده اند در حال گردش وجود دارد که می تواند یک "سناریو است که در آن نزدیک به نیمی از خانه آشکارا مخالف قوانین جدید"

تبلیغات

برخی از قانونگذاران جمهوریخواه را نشانه به دو حزبی نامه ماه گذشته درخواست برای خانه رهبران اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری در حالی که نیویورک نماینده Elise Stefanik حمله به نماینده رای گیری طرح به رفتن نیست به اندازه کافی برای اطمینان از راه دور رای گیری. خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی گفت: جمهوری خواهان در روز یکشنبه که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت که آیا برای حمایت از Pelosi طرح.

سنا که در کنترل جمهوری خواهان است و نه مورد تایید هر گونه طرح است. ایران میچ مک کانل رهبر اکثریت دارای شات کردن ایده به عنوان اساسا تغییر مجلسی, قوانین و با توجه به سیاست به تازگی کشته تلاش سناتور رند پل به اضافه کردن کنترل از راه دور رای گیری زبان به یک لایحه است.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب