خانه متمم خواهد نیاز به حکم web تاریخچه جستجوهای

UNITED STATES - MARCH 3: Rep. Zoe Lofgren, D-Calif., talks with reporters after a meeting of the House Democratic Caucus in the Capitol on Tuesday, March 3, 2020. (Photo By Tom Williams/CQ-Roll Call, Inc via Getty Images)
تام ویلیامز از طریق گتی ایماژ

یک خانه جدید مقابله پتانسیل برای جلوگیری از این سناریو کابوس است که در آن فدرال ممکن است نیاز به یک حکم برای دیدن آنچه که سایت شما بازدید کرده اید, فیلم شما را تماشا کرده ام و جستجوهای شما ساخته شده است.

در اوایل این ماه ما آموخته است که سنا آماده شد به رای گذاشتن با عبور نمود از قانون میهن پرستی. یک اصلاحیه پیشنهادی سناتور استیو Daines و Ron Wyden به منع ضمانت مجموعه ای از جستجو و یا مرورگر تاریخ شکست خورده با یک رای. بدون چنین حمایت اف بی آی ممکن است قادر به دست آوردن بالقوه حساس مرور اطلاعات بدون حکم.

امروز کنگره Zoe Lofgren اعلام کرد یک خانه به توافق با در نظر گرفتن اصلاح دیگر است که می تواند به منع ضمانت جستجو. اگر گذشت Lofgren-Davidson متمم نیاز به اف بی آی برای به دست آوردن یک حکم قبل از به دست آوردن یک شهروند آمریکایی را در حال دیدن سایت وب و یا جستجو از اطلاعات است. اف بی آی نیز نیاز به یک حکم اگر آن نمی باشد و مسلم است که هدف آن یک شهروند آمریکایی اما می تواند و یا اگر آن را نمی تواند تضمین کند که هیچ شهروند ایالات متحده آدرس IP و یا شناسههای دستگاه خواهد نوردید تا در جستجو.

“فعالیت های اینترنتی ما یک پنجره باز می شود به حساس ترین مناطق از ما در زندگی خصوصی و, در این هفته نمایندگان خواهد بود قادر به رای دادن به جلوگیری دولت از استفاده از بخش 215 به جمع آوری وب سایت ما بازدید <url> سازمان دیده بان ما و جستجوهای ما را. بدون این ممنوعیت مقامات اطلاعاتی به طور بالقوه می تواند دسترسی به اطلاعات شخصی ما, سلامت, مذهبی و سیاسی views بدون حکم” Lofgren در بیانیه ای گفت.

اصلاح هنوز هم نیاز به تصویب مجلس و سپس آشتی با سنا اما آن می تواند حفاظت از حقوق متمم چهارم که در غیر این صورت ممکن بود در معرض خطر است.

در این مقاله: fisa, وطن پرست, قانون, اصلاح, zoe lofgren, lofgren-davidson, خانه, متمم چهارم ضمانت مرور, اطلاعات, حریم خصوصی, جستجو, حکم فدرال اف بی آی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>