'افق ممنوع غرب" نمی تواند یک PS5 راه اندازی عنوان

Guerrilla Games / Sony سونی و چریکی های آزمایشی برنامه ریزی برای انتشار افق ممنوع غرب مدتی در

توسط DOSTEMANSALAM در 29 خرداد 1399
Horizon Forbidden West screenshot
Guerrilla Games / Sony

سونی و چریکی های آزمایشی برنامه ریزی برای انتشار افق ممنوع غرب مدتی در سال آینده. در یک ویدیو جدید از جزئیات برنامه های آینده باز جهان عنوان مدیر بازی Mathijs de Jonge گفت: استودیو "هدف" به انتشار این بازی در سال 2021. که به معنی ممنوع غرب نمی خواهد ساخت پلی استیشن 5 سال 2020 تعطیلات راه اندازی.

خارج از تاریخ انتشار به مدت سه دقیقه پر از وسوسه انگیزی جزئیات. با توجه به de Jonge بازی را به عنوان اشاره به یک "مرموز جدید مرز" گسترش از یوتا به اقیانوس آرام است. افق صفر سحر در زمان بازیکنان در سراسر امتداد آخرالزمانی, یوتا, کلرادو و بعد مونتانا در بازی منجمد وحشیs گسترش است. اگر شما به تماشای اولین تریلر با یک چشم مشتاق شما را دیده اند پل گلدن گیت و دیگر سان فرانسیسکو نشانه از جمله Transamerica هرم و فری ساختمان را ظاهر. De Jonge شرح داده شده روی نقشه به عنوان "کمی بزرگتر" اما به لطف پلی استیشن 5 SSD با تکنولوژی وجود دارد خواهید بود "تقریبا هیچ بارگذاری صفحه نمایش." که شامل زمانی که شما بوت کردن بازی برای شروع یک بازی جدید در جلسه و همچنین در هنگام راه اندازی مجدد از پاسگاه و یا سریع سفر.

Hephaestus سرکش هوش مصنوعی که ایجاد سایبرنتیک جانوران که پرسه زدن در افق جهان را با چالش های جدید برای بازیکنان را در, با de Jonge گفت: آنها خواهید بود "ده ها" ماشین آلات جدید و ویژه در غرب ممنوع. به عنوان قبل از شما باید برای اسکن و مطالعه آنها را برای کشف کردن بهترین راه برای رویکرد مبارزه با هر یک. یکی از قبایل متخاصم Aloy برخورد خواهد شد در غرب ممنوع است و آموخته است که چگونه به نادیده گرفتن ماشین آلات. بسته به اینکه چگونه به جنگ با قبیله بازی کردن این واقعیت که آنها می توانید سوار ماشین به مبارزه ممکن است در نهایت یکی از بهترین های ترفند به افق گیم پلی Guerrilla Games با معرفی بازی های جدید. در افق صفر سحر, Aloy را در برخورد با انسان های دیگر و نیز برخی از حداقل فوتی و فوری بخش هایی از بازی از آنها را ندارد استفاده از هر یک از مکانیک ساخته شده است که ماشین جنگ خیلی جذاب است.

یکی از عمده صعودی از تمدید منتظر افق ممنوع غرب است که بازیکنان PC باید یک شانس برای بازی اصلی بازی زمانی که آن را می سازد راه خود را به ویندوز بعد از این تابستان. که باید کمک به ایجاد حتی بزرگتر مخاطبان برای عاقبت است.

در این مقاله: پلی استیشن 5, PS5, سونی, بازی های ویدئویی, افق, ممنوع, غرب, Guerrilla Games اخبار بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب