هوندا سیویک در مقابل هوندا

مدنی و منطبق روح هوندا صف. زمانی که بسیاری از خریداران در نظر گرفته شده اتومبیل های ژاپنی به ارزان و شل و ول آنها تاسیس هوندا شهرت برای قابلیت اطمینان و مهندسی کیفیت در ایالات متحده — شهرت این خودروساز هنوز هم لذت می برد امروز.

جمع و جور مدنی و کارهای توافق به تدریج تبدیل شد به طور پیش فرض انتخاب برای خریداران به دنبال مقرون به صرفه و بدون زواید حمل و نقل گرفتی آمریکایی ترین برندها در محبوبیت است. در همان زمان هوندا ثابت کرد که خودروهای معمولی هنوز هم می تواند سرگرم کننده. مدنی و توافق شد مندی از علاقه مندان به ماشین های خود را برای دست زدن به عالی و rev-مبارک موتورهای.

امروز مدنی و توافق بسیار متفاوت از پیشینیان خود. آنها بزرگتر و پیچیده تر اما این ماموریت باقی می ماند همان: امن و سرگرم کننده حمل و نقل. در اینجا این است که چگونه هر یک از ماشین در تلاش برای انجام آن است.

طراحی

مدنی و بر همان پایه پلت فرم و مانند بسیاری از خودروسازان هوندا سعی کردم به آنها شباهت خانوادگی در بیرونی یک ظاهر طراحی شده. هر خودرو دارای برخی از عناصر یک ظاهر طراحی شده منحصر به فرد اما برخی دیگر مانند کروم monobrow بالای چراغهای جلو و مشترک هستند. هر دو خودرو در حال حاضر در 10th generation. این نسل فعلی مدنی قدمت آن به سال 2016 مدل سال, در حالی که نسل فعلی توافق شد راه اندازی به عنوان یک مدل 2018.

توافق در دسترس است تنها به عنوان یک سدان چهار درب. مدنی در دسترس است به عنوان یک سدان, پنج درب هاچ بک و یا دو درب کوپه اگر چه هوندا انداختن کوپه سبک بدن برای 2021 مدل سال. مدنی یک اندازه از توافق. آن را به عنوان یک ماشین جمع و جور در حالی که این توافق است متوسط.

مقایسه سیب به سیب 2020 توافق است 9.5 اینچ دیگر 2.4 اینچ گسترده تر و 1.4 اینچ بلندتر از یک سال 2020 سیویک سدان با a 5.1-inch دیگر فاصله دو محور. اما دو خودروی سواری نسبتا نزدیک در فضای مسافر. پیمان اتحاد اندک 0.2 اینچ بیشتر جلو سقف. جبهه legroom نیست یکسان است اگر چه توافق پیشنهادات سخاوتمندانه 3.0 اینچ اضافی عقب legroom نیست.

در 16.7 متر مکعب به توافق نیز 1.6 فوت مکعب بیشتر تنه فضا از Civic sedan. اما مدنی نیز در دسترس به عنوان یک هاچ بک با 25.7 فوت مکعب فضای بار با عقب صندلی در محل.

Tech

مدنی می شود 7.0 اینچ صفحه نمایش لمسی با CarPlay اپل و Android Auto و a 7.0-inch ابزار دیجیتال خوشه اما تنها در ورزش و بالاتر از سطح تر و تمیز. پایه LX مدل یک صفحه نمایش 5.0 اینچی بدون CarPlay اپل یا اندروید خودرو.

این یک داستان مشابه با توافق. شما باید برای ارتقا از پایه LX اصلاح سطح به ورزش به CarPlay اپل و آندروید خودکار است که آمده است همراه با یک 8.0 اینچ صفحه نمایش لمسی. تور بالا تر و تمیز سطح نیز می شود استاندارد بی سیم شارژ تلفن و یک سر تا صفحه نمایش.

هوندا بهتر نیست با استاندارد راننده-کمک تکنولوژی. مدنی ممکن است هوندا ورود به سطح مدل اما از آن می آید استاندارد با هوندا سنجش از جمله تطبیقی کروز کنترل لین کمک به نگه داشتن راه خروج کاهش رو به جلو و برخورد هشدار و مستقل ترمز اضطراری. اتوماتیک بالا پرتوهای استاندارد هستند و همچنین در حالی که سابق و بالاتر از سطح برش دریافت LaneWatch که با استفاده از یک دوربین برای جبران نقاط کور. اما LaneWatch است که انتظار می رود به طور قطع در آینده نزدیک.

توافق می شود همان استاندارد هوندا سنجش ویژگی های مدنی اما با ترافیک نشانه به رسمیت شناختن و کم سرعت دنبال تابع به صورت تطبیقی کروز کنترل. اتوماتیک بالا پرتوهای استاندارد هستند و همچنین در حالی که سابق و بالاتر از سطح برش دریافت کور-نقطه نظارت است.

مشخصات

پایه های مدنی موتور 2.0 لیتری خطی چهار ساخت 158 اسب بخار و 138 پوند-فوت گشتاور است. خریداران همچنین می توانید ارتقاء به 1.5 لیتری توربوشارژ خطی-چهار با 174 اسب بخار و 167 lb-ft در سدان و 180 اسب بخار و 177 پوند فوت در هاچ بک اسپرت مدل. هر دو موتور در دسترس هستند با شش سرعته دستی و یا به طور مداوم انتقال متغیر (CVT) اگر چه موتور توربو باعث می شود کمی کمتر گشتاور (162 lb-ft) با CVT. تمام مدل های مدنی هستند در جلو (front-wheel drive.

هوندا نیز ارائه می دهد دو عملکرد نسخه های مدنی است. Si سدان (یک کوپه نسخه است که برای قطع 2021) با استفاده از یک تنظیم نسخه 1.5 لیتری توربو موتور به آن 205 اسب بخار و 192 lb-ft. از Civic Type R هاچ بک با استفاده از 2.0 لیتری توربوشارژ خطی-چهار که به تولید 306 اسب بخار و 295 پوند فوت. Si و نوع R در دسترس هستند و تنها با شش سرعت انتقال دستی.

این توافق ارائه می دهد کمتر انتقال قدرت انتخاب است. پایه موتور همان 1.5 لیتری توربو خطی-چهار مورد استفاده در مدنی است. در این توافق آن را می سازد 192 اسب بخار و 192 lb-ft گشتاور و همراه به یک CVT. بالاتر سطح برش دریافت 2.0 لیتری توربو چهار است که در اصل یک detuned نسخه از Civic Type R موتور. آن را می سازد 252 اسب بخار و 273 پوند فوت است و همراه به 10-سرعت اتوماتیک. هوندا قبلا ارائه شده شش سرعت دستی گزینه برای هر دو موتورهای اما قطع خواهد شد برای 2021 مدل سال. مانند مدنی توافق است در جلو (front-wheel drive تنها.

هر دو اتومبیل در بیشتر سوخت کارآمد با 1.5 لیتری موتور CVT. با ترکیب مدنی سدان رتبه در 36 mpg ترکیب (32 mpg city 42 mpg در بزرگراه) در حالی که توافق رتبه در 33 mpg ترکیب (30 mpg, شهرستان, 38 mpg در بزرگراه). هوندا نیز ارائه می دهد یک توافق مدل ترکیبی امتیاز در 48 mpg ترکیب (48 mpg, شهرستان, 47 mpg در بزرگراه) و همچنین بینش است که یک سیویک هیبرید در اسم. بینش رتبه در 52 mpg ترکیب (55 mpg city 49 mpg در بزرگراه) اگر چه تور مدل کمی پایین تر mpg.

ایمنی

هر دو مدنی و منطبق با دریافت یک “ایمنی بالا انتخاب” امتیاز را از موسسه بیمه برای ایمنی بزرگراه (IIHS) و هر دو اتومبیل از دست رفته بالاترین “Top Safety Pick+” امتیاز با توجه به ضعیف-دارای چراغهای جلو. ایمنی که امتیاز مربوط به هر دو سدان و هاچ بک نسخه های مدنی, اما نه از نوع R عملکرد مدل.

ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت (زیادی از NHTSA) به سیویک سدان و هاچ بک پنج ستاره رتبه بندی به طور کلی اما نرخ مدنی نوع R. توافق دریافت پنج ستاره امتیاز کلی نیز هست و هر دو مدل با دریافت پنج ستاره در تمام فرد تست تصادف.

قیمت گذاری

2020 مدنی شروع می شود در $20,955 برای پایه LX مدل با انتقال کتابچه راهنمای کاربر. مدنی همواره قرار زیر توافق در هوندا صف اما با قطع مناسب subcompact آن را تبدیل به هوندا عملا ورود به سطح مدل undercutting HR-V با چند صد دلار است.

شما می توانید صرف مقدار زیادی بیشتر در مدنی ، به طور کامل لود شده مدل تور شروع می شود در $28,805 در حالی که ورزشی نوع R قیمت در 37,950 دلار.

قیمت پایه برای یک سال 2020 توافق است $25,225 که اقدام به خرید یک پایه LX مدل. بالا مدل تور شروع می شود در $37,355.

اگر شما ترجیح می دهید یک هیبرید مدنی مبتنی بر هوندا Insight شروع می شود در $23,885 برای پایه LX مدل با افزایش قیمت به $29,795 برای محدوده-شکوه تور. توافق ترکیبی شروع می شود در $26,825 اما شما پرداخت $36,295 برای بالا مدل تور.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>