نگه دارید بر روی کامپیوتر طاووس, CBS همه دسترسی فقط بهتر


Illustration for article titled Hold Onto Your Peacock, CBS All Access Just Got Better

تصویر: Gizmodo

در اوایل این سال CBS همه دسترسی شنود گذاشته گنجینه ای از ViacomCBS دارایی ها و معرفی یک کتابخانه کوچک از برترین فیلم برای خدمات خود را—یک حرکت ساخته شده است که یک سرویس خوب و حتی بهتر. در حدود همان زمان این شرکت بالای برنج گفت که آماده سازی خود برای معرفی “تغییرات عمده” برای گسترش خدمات و امکانات ارائه شده و ما به دنبال به جلو به دیدن آنچه که این سرویس تا به حال در فروشگاه.

تبلیغات

CBS دسترسی به همه نشان داد که یک بیت از آن دست امروز اعلام آن افزود: برخی از 3,500 قسمت به خدمات آن از حدود 70 جدید نشان می دهد از جمله سری از شرط بندی, Comedy Central, MTV Nickelodeon است, تلویزیون, زمین, VH1 و اسمیتسونیان کانال. آن را نیز اضافه شده بیشتر پارامونت پیکچرز طرفداران پس از آن اطلاعیه اولیه در ماه مه با بیش از 150 فیلم در حال حاضر در دسترس برای جریان. که در بالا از CBS در حال حاضر گسترده کتابخانه در این سرویس است.

تبلیغات

به علاوه وجود دارد این سرویس را زنده تلویزیون و گسترش پوشش های ورزشی و البته ستارگان فردا همه دسترسی اصل است که شامل Jordan Peele این منطقه گرگ و میش و Star Trek: پیکارد. آغاز هفته آینده و از طریق پایان سال این سرویس نیز اکران فصل جدید و بازگشت به اصل. ستاره بازحمت حرکت کردن: پایین تر از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع, ایستاده, این Untitled ریچارد لینکلیتر پروژهو بیشتر خواهد رسید قبل از پایان سال است.

بازگشت کاربران نیز متوجه یک رابط کاربری جدید که شامل بهتر توصیه سرپرستی یک صفحه اصلی و جدید هاب و دسته ها برای کمک به کاربران برای حرکت در ورود جدید محتوا از چنین مجموعه ای متنوع از مارک های. یکی از چیزهایی که بزرگ درباره CBS همه دسترسی است که آن را در دسترس است تقریبا در همه جا—و بله که شامل Roku و آمازون است. یک سخنگو گفت: Gizmodo این رابط کاربری جدید تغییرات در زندگی برای همه بلافاصله به غیر از کسانی که در Comcast فلکس و Xbox One که باید دریافت به روز رسانی در اوایل هفته آینده.

CBS همه دسترسی به روز رسانی می آید تنها چند هفته پس از اولین رقیب ان بی سی طاووس خدمات جریان است 1:1 کپی اما مشابه از نظر گرد هم آوردن آن فروشگاه به علاوه اصل به همراه یک لمس برنامه های زنده تلویزیونی و ورزشی. آنها در مورد همان قیمت در مقایسه با زمانی که به طاووس را بیمه ردیف. طاووس هزینه 5 دلار در هر ماه با تبلیغات و $10 در هر ماه بدون. فردا همه دسترسی به 6 دلار در هر ماه با تبلیغات و 10 دلار در هر ماه برای رفتن آگهی رایگان.

تفاوت کلیدی بین این دو در کنار تنظیم کاتالوگ خود را البته—که طاووس ارائه می دهد یک آگهی رایگان پشتیبانی ردیف sans اصل و برخی از مطالب. اگر این اصل شما می خواهید گرچه فردا همه دسترسی برنده روشن توسط یک شات طولانی. طاووس هنوز هم تا به برخی از کار را به انجام وجود دارد, هر چند آن میراث محتوا باعث می شود یک مورد فوتی و فوری برای این سرویس.

تبلیغات

فردا تمام دسترسی های برنامه برای اضافه کردن حدود 30000 قسمت به محصول خود را در ماه های آینده و قبل از آن کامل نام تجاری جدید تعریف مدتی در اوایل 2021.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>