خرید رپورتاژ

این تیر, Instagram خود را جشن می گیرند 10 تولد! بیش از دهه گذشته IG رشد کرده است به یکی از بزرگترین و تاثیر گذار ترین سایت های رسانه های اجتماعی بر روی این سیاره مباهات بیش از یک میلیارد کاربر فعال در سراسر جهان است. این سایت را به مدرن در همه جا نیست همیشه یک صاف. این شرکت فروش برای Facebook برای مثال سمت چپ در اوایل حامی جک دورسی احساس خیانت و مالک جدید مارک زوکربرگ دوم حدس زدن خود را در چشم انداز است که کسب خواهد تحت الشعاع قرار دادن این شرکت است که آن را خریدم.

اما حتی در طول Instagram را halcyon days, بنیانگذاران Kevin Systrom و مایک کریگر مواجه چالش های دلهره آور. مانند آنچه که به نام خود شرکت نوپای (پس از چسباندن با “موسوم” به سادگی نمی خواهد پرواز) چه این برنامه در واقع باید انجام دهید و هنگامی که کسانی که تصمیم گرفت, چگونه به مجموعه این برنامه جدا از رقابت خود را. در گزیده ای از هیچ فیلتر: The Inside Story of Instagram زیر نویسنده سارا Frier بازگو چقدر Systrom و Krieger بر اساس این ایده از ارائه شیک فیلتر به کاربران خود را قادر می سازد حتی نوچه عکاسان به تولید با کیفیت حرفه ای تصاویر.

No Filter cover art large
Simon & Schuster

از هیچ فیلتر: The Inside Story of Instagram توسط سارا Frier. کپی رایت © 2020 توسط سارا Frier. تجدید چاپ با اجازه از Simon & Schuster, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

بنیانگذاران در زمان بیش از یک تخته سفید در یکی از Dogpatch Labs اتاق کنفرانس و تا به حال یک جلسه طوفان مغزی است که در خدمت به عنوان پایه برای کل رهبری فلسفه: به سوال اول چه مشکل آنها حل و سپس سعی کنید و حل آن را در ساده ترین راه ممکن است.

Krieger و Systrom شروع ورزش با ساخت یک لیست از سه چیز مردم را دوست داشت در مورد Burbn. یکی برنامه از ویژگی های که در آن مردم می گویند که آنها قرار بود پس دوستان می تواند به آنها ملحق شود. یکی دیگر عکس. سوم یک ابزار برای پیروزی بی معنی مجازی جوایز برای فعالیت های خود را که بیشتر به یک حیله مردم را به ورود به سیستم در.

همه برنامه های مورد نیاز و یا جوایز. Systrom دور “عکس ها.” عکس آنها تصمیم گرفته بودند در همه جا مفید برای همه نه فقط جوان ساکنان شهرستان.

“چیزی وجود دارد در اطراف عکس” کوین [Systrom] گفت. خود را در آی فون 3G در زمان وحشتناک تصاویر, اما این تنها آغاز است که فن آوری است. “من فکر می کنم وجود خواهد داشت یک نقطه عطف که در آن مردم نمی حمل در اطراف نقطه و شاخه های دیگر آنها در حال رفتن به حمل در اطراف این گوشی.”

هر کس با یک گوشی هوشمند خواهد بود یک عکاس آماتور, اگر آنها می خواستند به بود.

بنابراین اگر عکس شد قاتل از ویژگی های این برنامه آنها باید ساخت چه بود اصلی فرصت ؟ بر روی تخته سفید Systrom و Krieger brainstormed سه از مشکلات را حل کند. یکی از تصاویر همیشه زمان برای همیشه برای بارگذاری بر روی تلفن همراه 3 g شبکه. دو نفر اغلب خجالت برای به اشتراک گذاری خود را با کیفیت پایین تلفن جرقه بزند, پس از گوشی نیست تقریبا به خوبی به عنوان دوربین های دیجیتال. سه آن آزار دهنده را به ارسال عکس ها در بسیاری از مکان های مختلف است. اگر آنها ساخته شده است یک شبکه اجتماعی است که با گزینه ای را برای ارائه عکس های خود را به چهار ضلعی, Facebook, توییتر و وبلاگ Tumblr, همه در یک بار ؟ بازی زیبا و جدید با غول های اجتماعی خواهد بود آسان تر از رقابت با آنها را. به جای داشتن برای ساخت یک شبکه از ابتدا این برنامه فقط می تواند با کول کردن در حال حاضر تاسیس جوامع است.

“همه حق” Systrom گفت. “اجازه دهید تمرکز بر روی عکس ها و در حل این سه مشکل.” آنها آن را یک برنامه برای آی فون تنها پس از Krieger بهتر بود در آن. Systrom استدلال به دورسی که مد, HTML5, برنامه نویسی زبان خواهد بود مفید تفاوت در بازار معلوم شد که اشتباه است. آنها را به برنامه های مفید و اضافه کردن اندروید به بعد اگر آنها به اندازه کافی خوش شانس برای تبدیل شدن به است که محبوب است.

خود اولین نمونه ای بود به نام اسکاچ نسبت به بوربن. این افراد مجاز به کش رفتن را از طریق عکس به صورت افقی و روی آن ضربه بزنید به مانند آنها شبیه به یک آتش زنه قبل از زمان خود است. آنها با استفاده از آن را برای چند روز قبل از رفتن به Burbn ایده شک غرایز خود را. و سپس آنها سعی کردند یک مفهوم جدید است که اجازه می دهد مردم را به حرکت را از طریق عکس به صورت عمودی نمایش جدید ترین پست اول مانند توییتر.

همه عکس ها را با استفاده از به عنوان چند پیکسل به عنوان ممکن است به طوری که آنها به سرعت بارگذاری کمک به حل مشکل شماره یک—تنها 306 پیکسل در سراسر حداقل مورد نیاز برای نمایش یک عکس در آی فون با 7-صفحه مرزها در هر طرف. عکس ها خواهد بود میدان دادن به کاربران همان خلاق محدودیت برای عکاسی به عنوان Systrom معلم در فلورانس به او داد. آن را شبیه به توییتر چگونه تنها اجازه دهید مردم صدای جیر جیر در 140 کاراکتر می ترکد. که کمک خواهد کرد را حل کند اما نه به طور کامل حل مشکل شماره دو.

وجود دارد دو نوع متفاوت از شبکه های اجتماعی یکی می تواند در ساخت— the Facebook, نوع, که در آن مردم تبدیل به دوستان متقابل با یکدیگر و یا توییتر, نوع, که در آن مردم به دنبال دیگران آنها لزوما نمی دانند. آنها فکر دومی خواهد بود بیشتر سرگرم کننده برای عکس چون مردم دنبال می تواند بر اساس منافع نه فقط دوستی.

نمایش “پیروان” و “پس” در بالای برنامه, راه, توییتر, را, ساخته, آن را فقط به اندازه کافی رقابتی که مردم نیاز به بازگشت به برنامه و بررسی پیشرفت خود را. مردم همچنین می توانید “مانند” چیزی اضافه قلبی شبیه به Facebook را شست. میل بسیار آسان تر در این برنامه جدید به دلیل شما می توانید آن را با دو بار ضربه زدن بر روی کل عکس به جای دنبال کردن یک دکمه را کلیک کنید. و بر خلاف در Twitter و Facebook هیچ کس در این برنامه جدید نیاز به آمده تا با چیزی باهوش می گویند. آنها به سادگی به حال به ارسال یک عکس از آنچه که آنها از دیدن اطراف آنها را.

اگر Systrom و Krieger می خواستم به طور کامل کپی توییتر مفاهیم آن خواهد بود آشکار در این نقطه برای اضافه کردن یک دکمه دوباره برای کمک به محتوای ویروسی مانند رسانهها انجام داد. اما بنیانگذاران تردید است. اگر چه مردم به اشتراک در این برنامه عکاسی خواهد این حس را به آنها اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن با افراد دیگر هنر و تجربه تحت نام خود را? شاید. اما در بهره از شروع ساده, آنها تصمیم به فکر کردن در مورد آن تا زمانی که پس از راه اندازی.

آنها برداشت و لوگو—یک نسخه از یک دوربین پلاروید. اما آنچه به آن تماس بگیرید ؟ واکه-کمتر از الکل موضوع گرفتن بیش از حد ، چیزی شبیه به “Whsky” لزوما توضیح آنچه در این برنامه بود. به طوری که آنها مطرح بحث تماس آن با اسم رمز.

به زودی پس از Systrom و دختر که تبدیل به همسرش, نیکول Schuetz که او می خواهم ملاقات در دانشگاه استنفورد رفت و در یک تعطیلات کوتاه به یک روستا در, Baja California Sur, مکزیک به نام تدس سانتوس با زیبا سواحل شنی سفید و سنگ فرش خیابان. در یکی از خود را در اقیانوس راه می رود, او هشدار داد که او احتمالا نمی خواهد خود را با استفاده از برنامه جدید. هیچ یک از گوشی های هوشمند خود را, عکس, تا به حال خوب—و نه به عنوان خوب به عنوان دوست خود را Hochmuth شد حداقل.

“شما می دانید آنچه که او می کند به این عکس ها درست است؟” Systrom گفت.

“او فقط طول می کشد عکس ها خوب,” او گفت:.

“نه او قرار می دهد و آنها را از طریق فیلتر, برنامه” Systrom توضیح داد. تلفن دوربین های تولید تار تصاویری که بد روشن. آن را مانند هر کس که خرید یک گوشی هوشمند بود که معادل دیجیتال کوچک پلاستیکی دوربین Systrom مورد استفاده در فلورانس. فیلتر نرم افزار کاربران مجاز به گرفتن یک رویکرد شبیه به Systrom است, استاد, تغییر عکس پس از آنها دستگیر شدند به آنها را بیشتر artsy. شما لازم نیست به در واقع یک عکاس خوب. Hipstamatic که با آن شما می توانید عکس های خود را نگاه اشباع تاری یا نوپرست, نوجوان, خواهد بود به نام برنامه اپل از سال 2010. دوربین+ یکی دیگر از برنامه ویرایش شد یکی دیگر از محبوب ترین.

“خوب, شما احتمالا باید فیلتر بیش از حد” Schuetz گفت.

Systrom متوجه شدم حق با او بود. اگر مردم قرار بود برای فیلتر کردن عکس های خود را به هر حال ممکن است به عنوان به خوبی آنها را انجام دهید آن را به سمت راست در داخل نرم افزار, رقابت سر در گم می شود.

در هتل او تحقیق حاضر در مورد چگونه به کد فیلتر. او با بازی در اطراف در فتوشاپ برای ایجاد سبک او می خواست—برخی از سنگین سایه و کنتراست و همچنین برخی از سایه در اطراف لبه های تصویر به صورت یک شکل اثر است. سپس در یکی از سالن در فضای باز صندلی با یک آبجو در کنار او و لپ تاپ خود باز او در مورد نوشتن آن را به واقعیت است.

او به نام فیلتر X-Pro II اشاره به آنالوگ عکس های توسعه تکنیک به نام صلیب پردازش که در آن عکاسان به عمد استفاده از یک ماده شیمیایی به معنای یک نوع متفاوت از فیلم.

به زودی پس از او تست شده کار خود را در یک عکس او در زمان از یک سندی-سگ های رنگی او آمد در سراسر در مقابل یک تاکو ایستاده است. سگ به دنبال در Schuetz که sandaled پا به نظر می رسد در گوشه ای از شات. و که در ژوئیه 16, 2010, بود, اولین عکس ارسال شده در نرم افزار است که می تواند تبدیل به Instagram.

در این مقاله: ضربه زدن کتاب hittingthebooks بدون فیلتر سارا Frier, Simon & Schuster, instagram, گزیده ای X-Pro II ویژگی دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو