هدف قرار دادن این کتاب: انگلیسی که نمیفهمد پرواز

چهار دهه پس از تسلا و ادیسون برپا خود را “جنگ جریان های” مشابه مبارزه گشوده در آسمان بالای سر به عنوان یک جفت از شجاعانه کارآفرینان — Hugo Eckener, حمایت از تعداد فون زپلین و ژوئن Trippe بنیانگذار Pan American World Airways — مبارزه برای برتری تکنولوژیکی بین هواپیما و بالون. در امپراتوری از آسماننویسنده الکساندر افزایش, طول می کشد خوانندگان را در یک سفر هیجان انگیز پوشا قرن ها به عنوان بشریت به آرامی گرفت و به هوا از طریق انحطاط از خروش ’20s به عنوان Eckener و Trippe بی رحمانه به دنبال کردن-مانور یک دیگر و به اوج خود رسید در دیدنی لحظات پایانی Hindenburg و همچنین پایان zeppelin عصر.

در زیر گزیده ای ما بازگشت به شروع قرن 19 و لحظه ای که Sir George Cayley اولین فرد برای درک و توصیف نیروهای لازم در انسان مقیاس پرواز. در حالی که او ممکن است هرگز موفق به موفقیت قدرت خود خزید خلق Cayley کشف مجموعه ای از فن آوری سلاح های مسابقه کمک کرده است که در قالب جهان مدرن حمل و نقل است.

Empires of the Sky

پنگوئن Randomhouse

از کتاب امپراتوری از آسمان: کشتیهای هوایی هواپیما و دو مردان حماسه دوئل برای حکومت بر جهان توسط الکساندر افزایش یافت. کپی رایت © 2020 توسط الکساندر افزایش یافت. منتشر شده توسط Random House یک اثر و بخش Penguin Random House LLC. تمام حقوق محفوظ است.


با 1800 وجود دارد فقط یک مرد سمت چپ که معتقد بودند که او می تواند پرواز: خفیف زحمت کش انگلیسی به نام Sir George Cayley. او خود را به اولین و تنها آیرودینامیک مهندس. مانند او موظف به ابداع تازه و شاخه ای از علوم خود را از ابتدا.

Cayley اول بینش بزرگ بود برای شکستن توانایی پرواز را به اجزای هر کدام به نمایندگی از یک مشکل که نیاز به حل دارد. Cayley گذاشته چهار عامل پرواز که اگر هماهنگ به یک سیستم تولید موفقیت است.

اول آیرودینامیک. جنبش تولید جریان هوا که اعمال دو نیرو در یک وسیله نقلیه. وجود دارد عمود آسانسورکه می آفریند و صنعت و تولید شده است تقریبا جادویی توسط جریان هوا عجله بیش از اطراف و زیر بال. و وجود دارد را بکشیدکه کاهش می یابد و این هواپیما با توجه به اینده مقاومت هوا.

دوم نیروی محرکه است. این هواپیما باید کشیده شود یا تحت فشار قرار دادند از طریق هوا توسط یک موتور و یا برخی دیگر نیروی محرکه (مانند عضلات) برای ایجاد تراست. این کار را در جهت مخالف بکشید و باید بیشتر از دومی به غلبه بر آن.

سوم ساختار و مواد. این هواپیما باید ساخته شده است در یک راه برای جلوگیری از crumpling کمانش و یا خوراکی به عنوان نیروهای آیرودینامیکی استرس ساختار. این هواپیما در مجموع وزن (که شامل خلبان و مسافران و سوخت و حمل بار) با این نسخهها کار در جهت مخالف آسانسور و بنابراین گرانشی تساوی خودرو پایین. برای ثابت, سطح, پرواز, وزن باید برابر با آسانسور.

چهارم کنترل پرواز و ثبات است. باید وجود داشته باشد وسیله ای برای تنظیم حرکت برای فعال بانکی کوهنوردی و غواصی است. این شامل کنترل سطوح افقی لولایی آسانسور در دم یک سکان عمودی و ailerons یا فلپ بر بال’ لبه عقبی.

زودتر هوانورد تا به حال کپی پرندگان با ساخت بال است که با بازی در نقش دوگانه ارائه محوری و آسانسور و شکست خورده بود با تلاش به انجام بیش از حد در همان زمان. و بدتر از آنجایی که آنها تا به حال به طور طبیعی فرض شده است که بزرگتر از بال بیشتری کار را می تواند انجام آنها ساختگی همیشه سنگین تر draggier بیشتر غیرقابل کنترل کرافت.

بنابراین اولین چیزی که Cayley بود با توزیع ornithopter مفهوم: بیشتر از همه-در-یک بال زدن. بال خود را خواهد بود در جای خود ثابت و منحصرا اختصاص داده شده به ارائه آسانسور. پس از آن ساختار و کنترل است. کسانی که سه عنصر حق و همه او تا به حال به انجام اضافه کردن قدرت به پرواز. او که تا بعد. توسط یدلایمخیرات 1804 Cayley تا به حال ساخته شده است یک کار حیاط بلند مدل گلایدر—هواپیما بدون موتور. امروز به نظر می رسد مانند یک اسباب بازی کودک اما آن رادیکال فرم جدید به مبلغ یک انقلاب است.

Cayley تا به حال به تنهایی اختراع این شکل خواهد بود که اساس هر هواپیما بوده است. به جای در نظر گرفتن یک بخش از یک پرنده بال خود را—و پیوند آنها را به یک مرد به شکل ترکیبی شبیه برخی از جانور از یک اسطوره یونانی به عنوان بسیاری دیگر از روز Daedalus و ایکاروس انجام داده بود کیلی کپی کل پرنده و حذف شده مرد. نازک و میله چوبی تشکیل شده گلایدر بینی و بدن که به او لقب “بدنه” (به فرانسوی برای “دوک شکل”) با یک جفت از kitelike بال نصب شده بر روی آن در حالی که در عقب بود cruciform دم. زمانی که Cayley دست خود را راه اندازی گلایدر از بالای یک محلی هیل است که در سال با بازوی خود را در خدمت به عنوان موتور این اولین هواپیما در تاریخ به پرواز.

در Cayley را پیروز عبارت “آن زیبا بود برای دیدن این نجیب پرنده سفید دریانوردی با شکوه از بالای تپه به هر نقطه از دشت زیر آن را با ثبات و ایمنی است.”

اما او هرگز نمی تواند پیدا کردن یک وسیله پایدار نیروی محرکه است. در سال 1807 او تصور یک مینی موتور که سوخته و باروت برای تولید یک واحد اسب بخار—برای همه از پنجاه و هفت ثانیه است. سپس او به بررسی بزرگتر بخار و هوای گرم موتورهای اما آنها بیش از حد نمی تواند شکست دادن وزن به نسبت قدرت است که به طور مشابه پریشان Giffard, Renard و دیگر aeronauts برای نزدیک به یک قرن آمده: خروجی بیش از حد پایین برای جبران وزن اضافی خود را. هیچ هواپیما می تواند را خاموش و اجازه دهید به تنهایی پرواز کند. Depressingly کیلی نمی تواند پیش بینی یک روز زمانی که یک موتور وزن به نسبت قدرت خواهد سقوط به زیر 163 پوند در هر اسب بخار.

در 1809-10 او تسلیم و منتشر شده فوق العاده سه بخش مقاله علمی تحت عنوان “در ناوبری هوایی” که فقه خود در دهه ارزش آزمایش و افکار. هیچ کس تا به حال به خواندن هر چیزی مانند آن هوانوردی معادل داروین منشا گونه ها و یا نیوتن Principiaاما هر کسی که در تلاش به دنبال در Cayley را قدم به قدم زد و به همان دیوار: عدم قدرت است.

Cayley خود را ممکن است داده اند تا تلاش, اما نه رویا. به عنوان او آن را مشتاقانه, “بی وقفه کشتیرانی اقیانوس می آید که به آستانه هر درب باید به نادیده گرفته شده به عنوان یک منبع انسانی ارضاء و مزیت است.” او احساس “کاملا مطمئن” است که “هنر اصیل [پرواز] به زودی به خانه آورد و به انسان به طور کلی راحتی و این که ما باید قادر به حمل و نقل خود و خانواده و مال و احشام بیشتر ایمن توسط هوا از آب و با سرعت از 20 تا 100 مایل در ساعت است.” تمام که شد و هنوز هم مورد نیاز بود “اولین تکان دهنده است که تولید قدرت بیشتر در یک زمان معین نسبت به وزن خود از حیوانات سیستم عضلات.”

سن Cayley مشتق شده برخی از رضایت از Giffard را 1852 بالن به طور خلاصه مدیریت برای رسیدن به یک وزن به نسبت قدرت 110—غیر قابل تصور در او نخست کاری سال—اما او همیشه حفظ ایمان خود که آینده پرواز در می آیند به شکل هواپیما نمی بالون.

در این مقاله: ضربه زدن کتاب hittingthebooks, امپراتوری از آسمان الکساندر رز ویژگی فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>