هدف قرار دادن این کتاب: می توانید گلف تکامل و زنده ماندن در قرن 21

اگر کودکی از تماشای Caddyshack در حلقه اتحاد به من آموخت هر چیزی است که گلف یک بازی از ذن. “متوقف کردن فکر و اجازه دهید همه چیز اتفاق می افتد و توان توپ” به عنوان Ty Webb معروف گفت: Danny بر روی لینک کلیک کنید. اما می توانید مراقبه nanananana مانتراها واقعا ایستادگی کردن برای rigors از فن آوری قرن 21? این سوال مواجه ورزشی امروز است.

در گلف را جنگ مقدس: نبرد برای روح یک بازی در عصر علم, نویسنده برت Cyrgalis بررسی ورزشی تقسیم شده است. یکی یکی دست تو سنت که بر این بازی باطنی هنری و تقریبا جنبه های معنوی برای کمک به بازیکنان خود را بهبود نوسانات و کاهش نمرات خود را. از سوی دیگر وجود دارد اشخاص مانند Titleist عملکرد موسسه در اوشن ساید کالیفرنیا که در آن بازیکنان به معرض وحشیانه دقیق داده ها-محور آموزش است که می تواند حتی Ivan Drago لکنت زبان پیدا. این مخالف روش را به یک سر با آینده, ورزشی, حلق آویز در تعادل است.

golf's holy war

خواننده مشتاق مطبوعات / Simon & Schuster

از گلف را جنگ مقدس توسط برت Cyrgalis. تجدید چاپ با اجازه از خواننده مشتاق مطبوعات یک اثر از Simon & Schuster, Inc.


در اوایل 2000s زمانی که فیلیپس بود مشهور معلم مشغول به کار در یک باشگاه در مریلند او یک نوجوان با استعداد دانشجو به نام پیتر Uihlein. پیتر بود پسر خوب Uihlein های دیرین مدیر عامل شرکت اکشنت سپس شرکت مادر برای Titleist. پیتر را به نفع آمریکا در سال 2010 و به نوبه خود نرم افزار به زودی پس از آن. طولانی قبل از آن فیلیپس در حال حاضر در فکر در مورد آینده آموزش گلف. او به نام خوب برای پایین آمدن به واشنگتن, DC, منطقه, جایی که فیلیپس در حال توسعه یک رابطه با دکتر گرگ رز, مربی فیزیکی و فیزیوتراپ. گل رز متعلق به جوانه زدن کسب و کار به نام باشگاه گلف که در آن او نام خود را به کار با تعداد زیادی از درایو قهرمانان. با فیلیپس پس زمینه به عنوان یک مربی و رز علمی چشم انداز در بدن دو تن از آنان در حال حاضر به مراتب در مقابل این روند مربوط به بیومکانیک و نوسان گلف.

“این است که آینده آموزش گلف,” فیلیپس یاد Wally Uihlein گفت: پس از او را دیدم که چگونه این دو با هم کار کرده. “ما [Titleist] نیاز به کشف کردن که چگونه به بخشی از آن.”

خوب Uihlein تقریبا بلافاصله به رسمیت شناخته شده است که این نوع از آموزش می تواند به صورت تصاعدی گسترش کسب و کار خود و نام تجاری.

Titleist همیشه بر اساس مدل کسب و کار خود در داشتن اکثریت به اشتراک گذاری گلف-توپ بازار است. آنها تخمین زده است که متوسط گلف باز از دست داده و حدود شش توپ در هر دور. بیشتر دور یک گلف باز بازی بیشتر توپ های گلف او خریداری و پول بیشتر Titleist ایستاده بود به. به عنوان بازیکن رو بهتر توپ گلف آنها خریداری رشد گران تر است. بهتر گلف بازان ممکن است از دست دادن توپ کمتر اما بازار high-end توپ شد و کاملا تحت سلطه Titleist. که به ویژه پس از پر شور آزادی Pro V1 زمانی که چهل و هفت PGA Tour بازیکنان قرار دادن نمونه در بازی برای 2000 Invensys کلاسیک در لاس وگاس به احتمال زیاد بزرگترین مقیاس کامل تجهیزات تغییر در تاریخ از این بازی است. هنگامی که توپ را حمل علنا در مارس 2001 از آن باقی مانده پرفروشترین توپ (همراه با بعد آن شاخه طرفدار V1x) برای نزدیک به دو دهه آینده است.

بنابراین بازیکنان بهتر پیدا کردن مناطق جدید برای ویژگی های بهبود و اجازه می دهد مردم را به بازی بازی های دیگر—آن همه چیز در مورد حفظ سود برای Titleist از طریق فروش بیشتر توپ های گلف.

گوش دادن به پسر مربی تیم گلف بحث در مورد علم غنی از آینده آموزش گلف Wally Uihlein در بر داشت راه را به باد خود بزرگترین مزیت بازار. عموم سرمایه گذاری در عملکرد علم آن را به عنوان اگر هدف از Titleist بود و عمدتا در لبه برش از فن آوری است. Titleist می تواند بازار توپ گلف بدون مصرف کنندگان متوجه می شوند که هر چیزی به فروش می رسد.

“این بسیار هوشمند برای مدیر عامل شرکت ما برای نشستن وجود دارد و به” ما فکر می کنم ما باید به دنبال در هر جنبه ای از گلف از سمت فیزیکی به روانی/عاطفی جانبی—همه چیز را به یک گلف باز عشق بازی بیشتر توپ را دورتر و لذت بردن از این بازی بیشتر'” فیلیپس گفت. “از آنجا که اگر آنها بیرون رفتن و لذت بردن از این بازی بیشتر شانس هستند آنها در حال رفتن به بازی ما توپ گلف است.”

فیلیپس صحبت می کند با کوتاه لهجه سخت است که به جای در ، آن را بیشتر از پدر و مادر او که هر دو از انگلستان جایی که او به دنیا آمد. زمانی که او شش ماهگی پدر خود مشغول به کار در مخابرات برای نظامی بریتانیا نقل مکان خانواده به کنیا. از وجود آنها نقل مکان کرد و در سراسر آفریقا و سپس به شرق میانه و شرق دور در نهایت اقامت در استرالیا زمانی که دیو بود ، با محکم نابود و لگدمال و عقب کشیدن مو زاویه ای و عمیق مجموعه ای تیره چشم های او می دهد هاله ای از اب و هوای دنیا دوستی.

در طول تدریس خود را حرفه ای فیلیپس همیشه ناراحت شده که مهم نیست که چقدر خوب مربی برخی از دانش آموزان بهبود و دیگران نیست. آن م او در اواسط 1990s زمانی که او کار می کرد برای David Leadbetter با استفاده از فیلیپس اختصاصی خود تصویری نرم افزار به نام شسته و رفته (هرگز پایان دادن به مربی ورزشی) به نوار هشت دقیقه تمرین با نیک Faldo در طول نخست خود را. آن را هنوز هم او را م در سال 2000 زمانی که او سی و دو سال سن و جوانترین تا کنون به نام به گلف هضم بالا 100 معلمان لیست. این مجله می خواستم برای انجام یک داستان مقایسه او و پل Runyan بود که قدیمی ترین در لیست در نود و دو, اما Runyan درگذشت قبل از آنها می تواند در اطراف آن.

زمانی که فیلیپس ملاقات رز و دیدم نوع کار او انجام شده بود و فیلیپس در نهایت شروع به امید به جای ناامیدی است. رز روش پیشگیرانه ابتدا با قرار دادن هر گلف باز از طریق یک “فیزیکی غربالگری” برای شناسایی خود و یا محدودیت های قبل از پیدا کردن یک روش است که ممکن است کار می کنند. فیلیپس برای اولین بار آمد به رز و کم نقص بود که دانش آموز تلاش برای پیاده سازی آنچه که در حال تدریس است. درست در مقابل فیلیپس, دانش آموز قرار داده شد از طریق حدود پنج دقیقه از کشش و قدرت آزمون در حالی که گل رز در زمان یادداشت ها. قد بلند و عضلانی و خوش تیپ با یک شسته و رفته در خود موجی نور-موهای قهوه ای, افزایش غیر قابل انکار است کاریزماتیک است. او صحبت می کند و صاف با اقتدار و برگ اتاق کوچک برای استدلال است. در پایان ارزیابی دانش آموز, گل رز, دست, یادداشت های خود را به فیلیپس گفت: “این چیزی است که او را به انجام در نوسان گلف خود را و اگر شما سعی می کنید به انجام هر چیز دیگری شما در حال رفتن به مبارزه.”

فیلیپس خندید وقتی که او به یاد داستان به خاطر آن بود که یک زندگی در حال تغییر لحظه ای برای او. رز نوشته بود پایین تقریبا آنچه اتفاق می افتد با دانش آموز. فیلیپس در حال تلاش برای به دست آوردن دانش آموز به کامل خود را به نوبه خود در backswing و سپس تلاش برای به دست آوردن باسن خود را به باز کردن از طریق تماس و وزن خود را به سمت چپ (جلو) ، به عنوان یک نتیجه, دانش آموز اغلب آمار نازک به ضرب گلوله به سمت راست (یا مرده تکه به چپ) هنگامی که تحت فشار است. احساسی که تا به حال جمع آوری شده از این بررسی این بود که دانش آموز بود که کمی انعطاف پذیری در باسن خود را و آن را دشوار است به طور کامل به نوبه خود; عدم قدرت در سمت چپ خود زانو (از یک صدمه) که او را نگه داشته و مردد به تغییر سخت خود را به سمت چپ و اندکی پایین تر پشت مشکل است که تا به حال توسعه یافته از تمرین بسیار و بدون انعطاف پذیری مورد نیاز برای اجرای دستورالعمل فیلیپس بود به او. گل رز از نظر فیزیکی توضیح داده شده که چرا این دانش آموز بهبود نبود با چه فیلیپس او را گفتن بود.

“آن را مانند شما می توانید این لحظات مانند نور رفت در سر من” فیلیپس گفت. “در آن بود که آن را! که به همین دلیل تمام این [آموزش جوانب] با تلاش برخی و موفق شد با دیگران است.’ آن نیست که [Leadbetter] یا هر یک از این معلمان بزرگ در تلاش بودند به بد. آنها تا به حال تکنیک های بزرگ. این درست است که آنها نمی دانند چرا که ما هرگز آموخته بودند. ما گلف مزایا, ما, نیست, تدریس در مورد بدن و چگونه کار می کند. هیچ کس تا به حال تدریس شما یک راه ساده برای بررسی بدن بنابراین شما می توانید درک کنند که چرا شما متفاوت بود نسبت به من. درست است ؟

“به طوری که به من”—فیلیپس انداخت قلم خود را روی میز—”که در آن است! که چیزی نیست!”

در علاوه بر این به ساده فیزیکی ارزیابی رز بود و همچنین یک متخصص در 3-D تجزیه و تحلیل حرکت. سیستم خود را که در نهایت می تواند نصب شده در TPI (و بعدها بود جای چیزی پیچیده تر) بود اطراف کمی محاسبات سنسور کمی کوچکتر از توپ پینگ پنگ که متصل شدند به لباس. این لباس شامل کلاه و جلیقه با پد شانه غلاف به بازو و آرنج, دستکش, بند جوراب مانند قطعه برای باسن پرانتز برای زانو و نازک را پوشش می دهد برای کفش. پس از لباس پوشیدن یک موضوع آزمون خواهد عمل در یک اتاق که شد با ویژه دریافت دوربین های دیجیتال در سراسر دیوار و سقف را انتخاب کنید تا محل دقیق هر یک سنسور. گاهی اوقات مخصوص باشگاه گلف است که انجام کوچکتر سنسور در گرفتن و clubhead استفاده شد و همچنین. این تجزیه و تحلیل حرکت بود شبیه به آنچه که برنامه نویسان کامپیوتر استفاده می شود به منظور توسعه بازی های ویدئویی است.

در زمان واقعی متحرک stick-figure نسخه از این بازیکن به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش کامپیوتر. پس از ضبط حرکات این رقم را می توان به عقب و جلو در حرکت آهسته. مهم تر کامپیوتر کالیبره داده های عددی مورد روابط فیزیکی بین قطعات بدن به همه آنها در حرکت است. نتیجه این شد یک مفصل بین بردن اختلال حس عمقی.

چنین فناوری می تواند به جمع آوری مقدار زیادی از اطلاعات در مورد بدن خود و مکانیک, اما اغلب متمرکز بر یک الگوی حرکتی که همه گلف بازان باید دنبال کرد حتی اگر خود را در مسیر نوسان بودند زیبایی اضداد است. یکی از راه تحليل قرار گرفت آشکار شد و در یک گراف با بدن و باشگاه چرخش بر روی محور y (عمودی) و زمان سپری شده برای رفتن از چپ به راست بر روی محور x (افقی). به قسمت های مختلف بدن مشخص شد رنگ مختلف خطوط بنابراین به عنوان بازیکن آغاز شده backswing خطوط خواهد حرکت از چپ به راست (در طول زمان) و شیب در زیر خط استوا در درجات مختلف از منحنی سهمی به تصویر می کشد مقدار چرخش به عقب. سپس خطوط منحنی و شروع به افزایش زمانی که چرخش آهسته و سپس با همپوشانی در استوا, نمایش بالای نوسان هنگامی که چرخش شروع به حرکت در جهت دیگر. این خطوط پس از عبور از خط استوا و ضربه اوج ارتفاع در اثر قبل از به آرامی نزولی دوباره. بنابراین پایین و سپس بالا و سپس پایین دوباره مانند یک دسته از رنگ وری S که متفاوت از چاق به لاغر بسته به میزان چرخش با هر بخشی از بدن.

آنچه معلمان به دنبال آن بودند—و چه گراف ساخته شده آسان به درک—بود و هر گونه انحراف در توالی حرکتی که همه گلف بازان در بر داشت شهودی است. اول دست حرکت می کند و سپس بازوها و شانه ها و لگن و زانو و پا. دنباله می رود در جهت معکوس در راه پایین: پا حرکت می کند و سپس زانو و لگن و شانه ها و بازوها و دست ها. داده ها از 3-D سنسور حرکت را می توان تعمیم به ایجاد یک جداگانه نمودار هر بخشی از بدن که تحت نظارت و با تجزیه و تحلیل دقیق تر از جنبش ساخت جنبشی و پی در پی مقایسه خاص تر از اصل گراف. آنچه به نظر می رسد خوب بر روی گراف ممکن است کوچک واريانس نشان داده شده در کوچکتر نمودار.

به طور کلی 3-D ردیابی حرکت مجاز کارشناسان بیشتر به تجزیه و تحلیل نوسان در عمیق تر بتن راه بیش از فقط با ویدئو و چشم. زنده نوسانات از جیم Furyk و Ernie Els به سختی می تواند نگاه متفاوت تر و در عین حال اطلاعات خود را-رسم نمودار تقریبا یکسان هستند. Leadbetter آن را به نام “همگام سازی.” با نمودار, از آن آسان بود برای نشان دادن یک دانش آموز چگونه خود و یا باسن خود را متوقف دوار قبل از تاثیر و چگونه است که پرتاب کردن بقیه دنباله به احتمال زیاد مجبور اسلحه به خارج در مقابل. خطوط را تمام چندپاره و فاقد تأثیرگذاری و کمان نمی منطبق باشد. از جمله ویژگی های زبان نیست همیشه حس خود از جمله در تلاش برای توضیح دهید که چگونه و چه زمانی ریتم رفت askew. سرعت انتزاعی, اما آن را می شود به مراتب بیشتر ملموس زمانی که نشان داده شده با رنگ ها و نمودار.

رز استثنایی بود در تفسیر این اطلاعات و انتشار آنچه در آن به معنای به تصویر بزرگ از یک فرد نوسان گلف. اگر این نمودار نشان داد عدم چرخش لگن ممکن است به علت عدم انعطاف پذیری در لگن که گل رز را در شناسایی فیزیکی غربالگری. اگر دست متوقف شد چرخش آن ممکن است به علت یک آسیب در بازیکن مچ دست. اطلاعات جمع آوری شده از فیزیکی نمایش و 3-D تجزیه و تحلیل حرکت بهتر توضیح داد دقیقا همان چیزی بود که اتفاق می افتد در نوسان گلف و سپس استفاده از آن برای توضیح دهد که چرا مردم نقل مکان کرد و در یک راه خاص—و به همین دلیل است که نمی همیشه منطبق با آنچه که آنها در تلاش بودند به انجام و یا آنچه را که معلم می گفت.

با فیلیپس در زمینه ویژگی های نوسان مکانیک دو به ارمغان آورد و کل روند بهبود به عنوان یک گلف باز به صورت شفاف تر تمرکز می کنند. آنها در حال حاضر می تواند درک آنچه نوسان حرکات ممکن است کار و نه کار بسته به محدودیت های فیزیکی و درک چگونه به نگه داشتن یک بازیکن از درد و رنج یک آسیب است. آنها در حال حاضر می تواند خیاط نوسان گلف و هر گونه پیشرفت ممکن است به فرد هر فرد بیومکانیکی آرایش. این هدفمند آموزش دقیقا چیزی بود که فیلیپس به دنبال شده بود و او آن را می دانستند هنگامی که او را ترک باشگاه گلف است که برای اولین بار در روز.

در این مقاله: hittingthebooks هدف قرار دادن کتاب ورزش گلف را جنگ مقدس برت Cyrgalis مشتاق خواننده مطبوعات, Simon & Schuster Titleist Titleist عملکرد موسسه ویژگی فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>