هدف قرار دادن این کتاب: امریکا نیاز به یک جدید اطلاعات عمومی سیستم

در اوایل این ماه به خصوص در دولت محروم CDC از کنترل خود را بر ملت Coronavirus داده است. با اصرار دارد که همه مورد گزارش بود قریب از طریق کاخ سفید دولت بیشتر تضعیف اعتماد عمومی در آن همه گیر پاسخ و آلوده هر آینده انتشار اطلاعات با چشم انداز شده سیاسی. اما حوادث مانند این علامتی از یک مشکل عمیق تر جولیا لین یک استاد سیاست عمومی در دانشگاه نیویورک توضیح می دهد که در کتاب جدید او دموکراتیزه ما داده: یک مانیفست. او استدلال می کند که کاهش مداوم در کیفیت اطلاعات تولید شده توسط دولت است که ما دیده ایم در سال های اخیر نه تنها یک تهدید برای ما اطلاعات مبتنی بر اقتصاد اما بسیار مبانی دموکراسی ما خود را.

در زیر گزیده ای خط نشان می دهد چالش های است که کارکنان دولت در صورت هنگامی که داده های ناقص و یا مغرضانه داده و هنوز هم انتظار می رود برای انجام وظایف خود و همچنین مزایای زیادی ما می توانید درو زمانی که داده ها به طور موثر و اخلاقی اهرمی برای عموم خوب است. دموکراتیزه کردن داده های ما در حال حاضر در دسترس در آمازون روشن شدن خواهد بود و برای فروش در چاپ در سپتامبر 1st.

Data

MIT Press

گزیده ای از دموکراتیزه کردن داده های ما: یک مانیفست توسط جولیا خط. تجدید چاپ با اجازه از MIT را فشار دهید. کپی رایت سال 2020 است. فروش به عنوان یک کتاب در حال حاضر. فروش در چاپ 9/1/2020.


امروزه هنگامی که مردم یک قرار ملاقات برای رفتن به سراسر شهر در تقویم خود را برنامه obligingly پیش بینی چه مدت آن را به گرفتن وجود دارد. زمانی که آنها رفتن به آمازون به تحقیقات کتاب هایی که ممکن است مورد علاقه آمازون می سازد پیشنهادات مفید—و می پرسد برای انتقادات و پیشنهادات در مورد چگونگی ساخت پلت فرم آن بهتر است. اگر آنها را انتخاب کنید عکس ها از عکس های گوگل را نشان می دهد مردم به آنها ارسال به, دهید با عکس های دیگر به آن فکر می کند که مانند آنهایی که انتخاب شده و هشدار می دهد اگر فایل zip در حال رفتن به خصوص بزرگ است. برنامه های ما امروز آگاه هستند از ابعاد متعدد از داده های آنها را مدیریت برای ما آنها را به روز رسانی است که اطلاعات در زمان واقعی و نشان می دهد گزینه ها و امکانات بر اساس آن ابعاد. به عبارت دیگر بخش خصوصی مجموعه خود را برای موفقیت به دلیل آن را با استفاده از اطلاعات به ما ارائه محصولات مفید و خدمات است.

دولت—بسیار است. فقدان اطلاعات باعث می شود جو سالوو کار بسیار مشکل تر است. او در شهر نیویورک رئیس جمعیت و او با استفاده از این سرشماری را در جامعه آمریکا بررسی (ACS) داده ها به آماده شدن برای شرایط اضطراری مانند طوفان شنی. او نیاز به استفاده از داده ها برای تصمیم گیری چگونه به ساکنان مسن به لحاظ جسمی در دسترس پناهگاه—عملیاتی که در آن به یک ناوگان از پنجاه اتوبوس برای رفتن به بلند کردن و تخلیه سالمندان است. او نیاز به اطلاعات در مورد ویژگی های مردم محلی برای دفتر شهردار برای افراد معلول است. او نیاز به شناسایی مناطق با ارشد جمعیت به متروپولیتن حمل و نقل که در آن برای ارسال اتوبوس. او نیاز به شناسایی محله های قابل توجهی در جمعیت های آسیب پذیر به طوری که وزارت بهداشت و بهداشت روانی می تواند نصب ژنراتور اضطراری در وزارت بهداشت امکانات. اما محصولات تولید شده توسط فدرال آماری سیستم نمی تواند او را با ارزش است که او نیاز دارد. ترین زمان اطلاعات از منبع نخست درباره ما نسبت به روش ACS منتشر شده است دو سال پس از مجموعه و این خود نشان دهنده پنج سال میانگین متحرک است.

ایجاد ارزش برای مصرف کننده کلیدی برای موفقیت در بخش خصوصی است. این چالش به سازمان های آماری است که بدانند چگونه می توانید مجموعه ای برای موفقیت و تولید اطلاعات با کیفیت بالا به عنوان اندازه گیری در برابر همان چک لیست با ارائه دسترسی به داده در حالی که در همان زمان حفاظت از حریم خصوصی و محرمانه.

مشکل این است که چک لیست برای سازمان است و حتی دیگر با الزامات اضافی به طوری که جو سالوو و همتایان او می تواند انجام دهد شغل خود را بهتر است. یکی مورد نیاز با توجه به این که ایالات متحده یک دموکراسی است که آمار باید به صورت بی طرفانه به عنوان امکان پذیر است—به طوری که تمام ساکنان هر ویژگی در حال شمارش است و آنها به همان اندازه درمان در اندازه گیری. تصحیح اجتناب ناپذیر تعصب در منبع داده ها نقش مهمی برای سازمان های آماری. یکی دیگر از نیاز این است که جمع آوری داده ها مقرون به صرفه است به طوری که مالیات دهندگان می شود یک معامله خوب است. یک سوم نیاز است که اطلاعات جمع آوری شده سازگار است در طول زمان به طوری که روند به راحتی می توانید کشف و در پاسخ به. سازمان نیاز به کمک از خارج از هر دو ذینفعان و کارشناسان به اطمینان حاصل شود تمام این شرایط را برآورده. که نیاز به دسترسی به داده ها که نیاز به برخورد با محرمانه بودن مسائل است.

ارزش است که زمانی ایجاد می شود که سازمان های دولتی می تواند صریح ارائه دسترسی و تولید اقدامات جدید می تواند بزرگ باشد. برای مثال همان افرادی که شما را به خدمات ملی آب و هوا و آب و هوا پیش بینی—سازمان ملی اقیانوسی و جوی آژانس یا NOAA—ارائه دانشمندان و کارآفرینان با دسترسی به اطلاعات به منظور توسعه محصولات جدید مانند پیش بینی آتش سوزی جنگل ها و ارائه زمان واقعی اطلاعات خدمات بلایای طبیعی در ایالات متحده و کانادا است. شهرستان سازمان های حمل و نقل سهم حمل و نقل داده ها با بخش خصوصی توسعه دهندگان نرم افزار که تولید برنامه های با کیفیت بالا است که ارائه زمان واقعی نقشه از مکان های اتوبوس و انتظار ورود بار در اتوبوس متوقف می شود و بیشتر.

اما موارد دیگر زمانی که دولت اطلاعات محرمانه است که این مورد برای اکثر آماری سازمان های مختلف هستند. ما باید قادر به در تکیه دولت ما برای حفظ برخی از اطلاعات بسیار خصوصی اما اغلب به این معنی است که ما باید به در دانه دانه بودن دولت داده است که در حال تولید است. به عنوان مثال اگر IRS ارائه اطلاعات زیادی در مورد مالیات دهندگان که ممکن بود به می دانم که چقدر پول به یک فرد داده شده ساخته شده عمومی می شود به خشم.

بسیاری از سازمان های دولتی مجبور به نگرانی در مورد دو چیز است: (1) تولید اطلاعات است که ارزش و (2) در همان زمان حصول اطمینان از محرمانه بودن اطلاعات صاحبان محافظت شده است. این می تواند انجام شود. برخی از—کوچکتر—دولت موفق شده اند بهتر از دیگران در ایجاد سیستم های که زندگی می کنند تا به این فهرست از ویژگی های مورد نظر در حالی که در همان زمان حفاظت از حریم خصوصی.

گرفتن کودک خدمات سیستم را به عنوان مثال. برای قرار دادن کودک خدمات در زمینه تقریبا چهار در ده ما کودکان خواهد شد با اشاره به دولت های محلی خود برای امکان سوء استفاده و یا غفلت در آن زمان آنها در حال هجده. که تقریبا چهار میلیون معارفه یک سال است. خط مقدم caseworkers مجبور به تصمیم گیری سریع در این معارفه ها. اگر آنها در اشتباه هستند در هر دو جهت پتانسیل حرکت نزولی بسیار زیاد است: بچه ها به اشتباه به نمایش در آمد به دلیل ناکافی یا نادرست داده ها می تواند به پاره پاره و دور از خانواده. و یا برعکس نیز به عنوان یک نتیجه از داده فقیر, کودکان چپ می تواند با سوء استفاده از خانواده و می میرند. بعلاوه می تواند وجود تعصب در تصمیم گیری های ترک سیاه و سفید و یا تجاوز پدر و مادر بیشتر به احتمال زیاد جریمه برای مثال.

در سال 2014 Allegheny County دفتر کودکان ، جوانان و خانواده (CYF) در پنسیلوانیا پا تا به صفحه خود را به استفاده از داده های داخلی در یک مراقب و اخلاقی شیوه ای برای کمک به caseworkers انجام کار خود را بهتر است. نتایج دستگیر کرده اند توجه ملی به عنوان گزارش در نیویورک تایمز مقاله. CYF در آورده متخصصان دانشگاهی برای طراحی اتوماتیک خطر-به ثمر رساند ابزار است که به طور خلاصه اطلاعاتی در مورد یک خانواده برای کمک به مسئول پرونده تصمیم گیری بهتر. نمره خطر یک عدد بین 1 و 20 باعث می شود استفاده از مقدار زیادی از اطلاعات در مورد خانواده در شهرستان سیستم مانند رفاه کودک سوابق زندان سوابق رفتاری و پرونده سلامت برای پیش بینی عوارض جانبی است که می تواند منجر به قرار دادن یک کودک در نگهداری فرزند.

تجزیه و تحلیل اثربخشی این ابزار نشان داد که یک کودک که قرار دادن نمره در ارجاع است که ممکن است بالاترین—20—بیست و یک بار بیشتر احتمال دارد به بستری در بیمارستان برای خود تحمیل آسیب هفده بار بیشتر احتمال دارد به بستری بودن جسمی حمله و 1.4 برابر بیشتر احتمال دارد به بستری برای درد و رنج از سقوط اتفاقی از یک کودک با یک خطر نمره از 1 پایین ترین امکان پذیر است. یک ارزیابی مستقل یافت که مسئول پرونده تصمیم گیری که مطلع شدند با نمره شد دقیق تر (موارد بیشتر احتمال دارد به درستی شناسایی شده که نیاز به کمک و کمتر احتمال دارد به اشتباه شناسایی کرده اند که نه نیاز به کمک) مورد حجم کار کاهش یافته و تعصب نژادی بود به احتمال زیاد کاهش می یابد. در هشت آیتم چک لیست Allegheny County آمار در همه موارد. آنها تولید یک محصول جدید است که مورد استفاده قرار گرفت بود مقرون به صرفه و تولید واقعی-زمان دقیق و کامل مربوطه در دسترس تفسیری گرانول و سازگار داده است. و CYF نمی نقض محرمانه بودن. اما مهمتر از همه Allegheny County با دقت کار می کرد و آشکارا با طرفداران برای پدر و مادر, کودکان و حقوق مدنی به اطمینان حاصل شود که این برنامه ساخته شده بود و نه در پشت درهای بسته. آنها کار می کرد به عبارت دیگر به اطمینان حاصل شود که اقدامات جدید بودند دموکراتیک توسعه یافته و مورد استفاده قرار گیرد.

Allegheny County داستان یک تصویر چگونه فن آوری های جدید می تواند مورد استفاده قرار گیرد به دموکراتیزه تصمیم چگونه به تعادل همیشه حاضر معاوضه بین ابزار اندازه گیری جدید در برابر خطر افت محرمانه. آنها در زمان استفاده از این پتانسیل برای ایجاد اطلاعات مفید است که مردم و سیاست گذاران باید در حالی که در همان زمان حفاظت از حریم خصوصی. که بالقوه می تواند واقعی ساخته شده و در زمینه های دیگر با ارزش از داده ها واضح تر به مردم است. در حالی که ابزار/هزینه معاوضه است به طور معمول ساخته شده توسط یک گروه کوچک از کارشناسان در یک سازمان وجود دارد بسیاری از ابزارهای جدید است که می تواند دموکراتیزه تصمیم با ارائه اطلاعات بیشتر به مردم است. این فصل می رود به جزئیات بیشتر در مورد چالش ها و رویکردهای جدید به ابزار/هزینه معاوضه. وجود دارد بسیاری از درس های آموخته از تجارب گذشته.

در این مقاله: ضربه زدن کتاب hittingthebooks جولیا خط دموکراتیزه کردن داده های ما, MIT press, NYU, جمعیت, ویژگی فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de