‘Hitman 3’ است که در آینده برای PS4 و PS5 در ژانویه 2021

Hitman III
IO Interactive

Agent 47 را در یکی از مهم ترین قرارداد تاریخ وقتی که هیتمن 3 می رسد در ژانویه آینده. مثل همیشه شما کنترل او را به دقت طرح و اجرای ترور (و یا سعی کنید برای کشتن اهداف خود را در یک به طور کامل unsubtle راه). IOI نشان می دهد که شما باید راه های جدید برای کشف شش مکان و شما می توانید ارتباط برقرار کردن با آنها را در راه است که به شما پاداش در آینده playthroughs. جذاب.

شما خواهید بود قادر به حمل بیش از مکانها از دو بازی گذشته و پیشرفت خود را از هیتمن 2 به عاقبت آینده که کراوات جهان از ترور سه گانه با هم. “ما بسیار مفتخریم که کل سه گانه همه قابل پخش از درون هیتمن 3 و آن را به محل نهایی به بازی هر بازی از سه گانه” IOI را تراویس باربور نوشت: در یک پست وبلاگ.

بازی اعلام شد در طول سونی اولین بار, PS5 رویداد. و همچنین به عنوان که کنسول آن را در دسترس بر روی PS4, Xbox One, ایکس باکس سری X و کامپیوتر.

در این مقاله: ps5 ویدئی هیتمن بازی هیتمن 3, پلی استیشن 5, hitman3, hitmaniii, playstation5 هیتمن, سوم, سونی, games, io interactive, ps4, پلی استیشن 4, playstation4, xbox one, xboxone ایکس باکس سری x xboxseriesx, pc, اخبار بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>