با دور اول پیش نویس NFL هفته آینده پزشکی بحث بر توا Tagovailoa را پیش آگهی طولانی مدت به نظر می رسد به حل و فصل را به یک رول تاس برای برخی از تیم NFL. که به معنی آلاباما کارفرمایی شکل دادن است مسلما بزرگترین رمز و راز در پیش نویس قادر به هر حال انتخاب در پنج یا کشویی از بالا 10 در دسترس نباشد.

متعدد مدیران در پیش نویس این بازار برای کارفرمایی گفت Yahoo Sports بحث در مورد Tagovailoa را جراحی ترمیم مفصل ران خواهد شد به طور کامل حل و فصل شود تا پزشکی بررسی در تابستان — در اولین. سه تیم گفته مقامات یاهو ورزشی است که پزشکان توصیه کرده اند که آنها که Tagovailoa ترین قابل اعتماد در دراز مدت ارزیابی ارائه خواهد شد بین نه ماه و یک سال پس از عمل جراحی خود را که به پایان رسید در ماه نوامبر گذشته. دو نفر از کسانی که franchises برگزاری یک انتخاب در نیمه بالای دور اول و هر دو نیز حمل اندازه گیری دراز مدت کارفرمایی نیاز دارید.

“این یک وضعیت که در آن وجود دارد نیاز به زمان بیشتری برای بهتر اجماع در مورد اینکه آیا [Tagovailoa هیپ است] رفتن به یک مشکل در حال حاضر در مقابل در آینده” یک تیم ، “در زمانی که پیش نویس رول در اطراف ما واقعا نمی خواهید به تمام اطلاعات است. شاید در کوتاه مدت وجود دارد برخی از پیشرفت تا کنون, اما هنوز هم وجود دارد برخی از سوال در مورد آنچه اتفاق می افتد در دراز مدت. من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به همه که به وضوح برای این پیش نویس است.”

چگونه استئونکروز است یک عامل در توا Tagovailoa ارزیابی

طولانی نگرانی طیف وسیعی از جراحی کاشته سخت افزار برای رفع Tagovailoa را دررفتگی مفصل ران به طور کلی سابقه صدمات به یک بحث بیش از درصد از پتانسیل استئونکروز شکل استخوان و عوارض ناشی از کمبود عرضه خون. به عنوان آن می ایستد, تیم های متعدد گفته اند Yahoo Sports که آلاباما سر مربی نیک Saban است raved مورد Tagovailoa تاثیر در برنامه های خود و همچنین توانایی های خود را به شکل حق رای دادن.

Tua Tagovailoa's uncertain medical prognosis means whatever team takes him is rolling the dice more than usual. (Photo by John Korduner/Icon Sportswire via Getty Images)
توا Tagovailoa نامشخص پزشکی پیش آگهی به معنی هر تیم او را طول می کشد توسط نورد تاس بیش از حد معمول است. (عکس از جان Korduner/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

حتی این حمایت را متوقف کرده ارزیاب از grousing در مورد مشکل در ارزیابی Tagovailoa را نوار است که غرق در جیب و گیرنده اهداف است که اغلب باز کردن در-بازی بازی های ویندوز. که منجر به نوعی nitpicking رخ می دهد که در طول پیش نویس خرد کردن حق را به چه Tagovailoa اغلب طول می کشد بازدید و یا حتی سقوط در انتهای بازی می کند.

“من به تماشای تمام خود را به نوار و من شنیده ام تمام راسل ویلسون مقایسه اما راسل را ندارد این نوع از بازدید Tagovailoa می کند” یک ارزیاب گفت. “Tagovailoa می کند بسیاری از بازدید سخت است. او فقط می کند. به طور معمول نخواهد بود که از یک پرچم قرمز است اما با آسیب دیدگی او سابقه شما نمی توانید آن را نادیده گرفت.”

در حالی که Tagovailoa اولیه پزشکی ارزیابی شده اند امیدوار کننده عدم اطمینان داده است راه را برای برخی از بحث در مورد Tagovailoa و اورگان جاستین هربرت که تیم ممکن است وسوسه به پیش نویس به جای.

می تواند شیر یا غول تجارت از نقطه برای تیم گرسنه برای توا?

به سهم خود Tagovailoa نمایندگان سخت کار کرده اند برای دریافت Tagovailoa پیشرفت کردن به نور از ضبط تمرین که فرستاده شد به تیم ها و اظهارات از دکتر لایل قابیل یک جراح ارتوپدی و پزشکی ورزشی متخصص در اندروز پزشکی ورزشی و ارتوپدی مرکز. قابیل raved مورد Tagovailoa پیشرفت به یاهو ورزشی’ اریک Edholm در ماه مارس زمانی که کارفرمایی بود و پنج ماه بعد از عمل.

“من بسیار خوشحال” قابیل گفت. “اگر شما به من گفت چهار تقریبا پنج ماه پیش در حال حاضر که او می تواند که در آن او در حال حاضر من فکر می کنم من می شده اند بسیار خوشحال است. من فکر می کنم او بسیار خوبی انجام داده که در آن او آغاز شده است.”

آیا قابیل ارزیابی خواهد شد و حمل وزن بیشتری نسبت به نظریات پزشکی به دنبال NFL تیم باقی مانده است دیده می شود. در متعاقب آن شش هفته پس به سراغ ترکیب دلفین میامی و لس آنجلس شارژر باید انجام شود مقدار قابل توجهی از کار در Tagovailoa نه تنها در فیلم ارزيابي بلکه در پزشکی به پایان رسیده است. هر دو را یک نیاز برای یک سنگ بنای کارفرمایی با دلفین ها چیدن پنجم کلی و شارژر ششم. و مسائل پیچیده است و درک اطراف لیگ که دو تیم در Nos. 3 و 4 شیرها دیترویت و نیویورک غول گفته می شود باز به تجارت از نقاط.

این یک سناریو است که می تواند منجر به برخی از سنگین دود استتار از تیم — به ویژه هنگامی که franchises در رحمت مدیره خیره در یک خاص کارفرمایی و امیدوار است که او باعث می شود آن را به حافظه خود را. با توجه به خطر از شیرها و یا غول های تجاری از آن باقی مانده است یک احتمال قوی است که یا دلفین یا شارژر در نهایت تسلیم دارایی به حرکت به دیترویت را در شماره 3 … اگر هم به شدت ترجیح می Tagovailoa بیش از هربرت و یا بالعکس.

که چند پیش نویس بزرگترین سوالات در داخل top 10 میدارد. چگونه کارفرمایی مدیره پشته برای دلفین ها و شارژر? که در آن هر تیم پایه در Tagovailoa پزشکی ارزیابی می کند ؟ و اگر Tagovailoa شد آن را به گذشته شارژر انتخاب در شماره 6 به طور کلی تا چه حد می تواند او اسلاید ؟

که دومی سوال ممکن است جذاب ترین به عنوان پیش نویس روش. جکسون پلنگ ظاهر می شود به عنوان یک پتانسیل فرود نقطه در شماره 9 اگر Tagovailoa اسلاید. پس از آن براونز کلیولند در شماره 10 و نیویورک جتز در شماره 11 می تواند هر دو باشد معامله پشت نامزدها برای تیم های دیگر به دنبال ایجاد یک حرکت تهاجمی.

با توجه به این امکانات شما می توانید استدلال می کنند که پیش نویس NFL را واقعا شروع بین سوم و ششم میدارد که یکی از بزرگترین کارفرمایی سوالات می تواند در نهایت شکل دادن به بالا از دور اول — نه به ذکر است که در آینده از چند franchises برای سال آمده است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو