در اینجا است که چرا برخی از طاووس بزرگترین فیلم در حال حاضر در حال ناپدید شدن از سرویس جریان


Illustration for article titled Heres Why Some of Peacocks Biggest Movies Are Already Disappearing From the Streaming Service

عکس: Gizmodo

یک تعداد انگشت شماری از طاووس را عنوان کرده اند و یا در مدت کوتاهی مجموعه به محو از نام تجاری جدید خدمات جریان است که رسما نورد این هفته. در اینجا به همین دلیل است که اتفاق می افتد به زودی پس از راه اندازی آن.

تبلیغات

عنوان است که به نظر می رسد در این سرویس برای آن جمعه تاریخ راه اندازی وجود ندارد که از شنبه, از جمله اصلی Fast & Furious و Steve Carell, تلنگر , Evan Almightyبه عنوان خوب مردمی در بیش از GameSpot کشف شده است. دستی و برجسته “روز از چپ به تماشای” ویژگی را به عنوان صفحه فرود, راهنمایی کاربران به فیلم هایی که به زودی خروج از این سرویس است.

با برخی از حفر GameSpot کشف شده که عمده دیگر عناوین مانند ماتریس سه گانه پروژه جادوگر بلرسه پارک ژوراسیک , فیلم فرزندان انسانو شرک تمام خواهد شد ناپدید در پایان ماه. کسانی که برخی بسیار بزرگ فیلم به yanked تا به زودی.

تبلیغات

دلیل این سخنگو گفت: Gizmodo در درجه اول با توجه به موافقت نامه صدور مجوز است که ممکن است حتی predated خدمات. موافقت نامه صدور مجوز پیچیده هستند و اغلب سال در پیش است. و برای برخی از فیلم های که در حال ناپدید شدن خود ویندوز در واقع آغاز شده در مارس هنگامی که طاووس خدمات خود را در دسترس به Comcast را Xfinity X1 و Xfinity فلکس مشتریان در آن راه اندازی نرم. این سرویس به طور رسمی راه اندازی شد شنبه برای بقیه از ما بازنده اما برخی از این عناوین در حال حاضر نزدیک پایان صدور مجوز ویندوز.

یک سخنگو گفت که چند تا از این فیلم ها خواهد بود, بازگشت در بعدی خود ویندوز اما همچنین اضافه کرد که عنوان خواهد شد در آینده و خروج از تمام وقت به عنوان خدمات گسترش کتابخانه خود را. و در حالی که پیگیری از آنچه زندگی بر روی آن سرویس می تواند یک درد بزرگ در الاغ, آن را بسیار استاندارد برای خدمات دیگر نیز هست. جهنم حتی دیزنی از دست برخی از خود معشوق عناوین در دیزنی+ مدت کوتاهی پس از راه اندازی آن با توجه به فیلم پنجره.

یک باد از طاووس طراحی این است که شما می دانم که اگر چیزی است که شما برنامه ای برای پخش به زودی قرار است به گزاف گویی از این سرویس قبل از اینکه شما شانس دریافت کنید. به لطف خدا این به نظر نمی رسد به اعمال اصلی اسرار حل نشده سری. که خواننده می تواند یک جرم مطلق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de