در اینجا است که اپل به زودی بازگشایی 100 بیشتر فروشگاه های این هفته در ایالات متحده

برخی از فروشگاه های اپل در ایالات متحده در حال میله میله برای باز کردن با محدودیت های خاصی در این هفته پس از بسته شدن از coronavirus بیماری همه گیر.

حدود 100 بیشتر فروشگاه های اپل باز خواهد شد و در مجموع 130 فروشگاه در کشور با توجه به CNBC.

مکان در ایالت آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا گرجستان, ایندیانا, کانزاس, کنتاکی, میشیگان, Missouri, Nevada, New Mexico, New York, اوهایو, اورگان, تنسی, تگزاس, یوتا, ویرجینیا و ویسکانسین باز خواهد شد در این هفته.

فروشگاه ها باز خواهد شد با محدودیت مانند منظقه و نمای خدمات تنها, CNBC گزارش. مشتریان نیز قادر خواهد بود را انتخاب کنید تا سفارش آنلاین و رها کردن و انتخاب کنید تا دستگاه های خود را به نوار نابغه.

Apple Fifth Avenue Store
جولیان Chokkattu/Digital Trends

بازدید از فروشگاه اپل خواهد بود یک تجربه بسیار متفاوت برای مشتریان. اپل برنامه های جدید برای دستورالعمل های ایمنی شامل محدود کردن فروشگاه اشغال انجام حرارت چک در هر بازدید کننده نیاز به هر کس به قرار دادن بر روی چهره-پوشش قبل از پله داخل.

روندهای دیجیتال رسیده به اپل در مورد بازگشایی فروشگاه. ما خواهد شد به روز رسانی این داستان زمانی که ما گوش به عقب.

حدود 100 فروشگاه های اپل در سراسر جهان به بازگشایی درهای خود را پس از تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این شامل فروشگاه در چین و استرالیا و چند در اروپا است.

حتی اگر فروشگاه بسته شد در آمریکا برای دو ماه این شرکت هنوز موفق به میلیاردها دلار سود. اپل گزارش $58.3 میلیارد دلار درآمد در سه ماهه دوم سال 2020 است که 1% افزایش از سال گذشته است.

در حالی که فروشگاه تعطیل نیست, تاثیر فروش این شرکت را تحت تاثیر قرار است اپل پشتیبانی دستگاه.

فروشگاه تعطیلی را حذف کرده و این شانس را به صورت چهره به چهره چت با نوار نابغه کارکنان شرکت پشتیبانی فنی تیم است. اپل هنوز ارائه پشتیبانی آنلاین برای کسانی که نیاز به کمک با هر یک از دستگاه های خود را, اما باز برخی از بیشتر فروشگاه ها را به مشتریان بیشتر صلح از ذهن در صورتی که نیاز به دستگاه های خود را ثابت شده است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>