در اینجا چیزی است که بیل گیتس می گوید باید خود را در تابستان خواندن لیست

در حال حاضر ما می دانیم چه کتاب بیل گیتس' nightstand لطف خود را در تابستان لیست خواندن برای سال 2020 است. در

توسط DOSTEMANSALAM در 30 اردیبهشت 1399

در حال حاضر ما می دانیم چه کتاب بیل گیتس' nightstand لطف خود را در تابستان لیست خواندن برای سال 2020 است.

دروازه های ارسال شده خود را بالا پنج کتاب همراه با چند اضافی (در مورد مراقبه و حافظه و مریخ) را در سایت خود GatesNotes. او همچنین افزود: برخی از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد او را بهره گیری شده است و همچنین به عنوان چیز عالی است که او پخش آنلاین پل با وارن بافت سرمایه دار خیلی مهم.

اینجا دروازه' ایده هایی برای برخی از ساحل خوب می خواند (هر چند شما شاید مجبور به نشستن در مقابل یک گرمسیری محافظ صفحه نمایش به جای بازدید از معامله واقعی).

1. انتخاب: در آغوش غیر ممکن توسط دکتر ادیت اوا اگر

نیویورک تایمز به نام این 2017 کتاب "ذهن دمیدن خاطرات." این بازمانده آشویتس شد یک درمانگر و او نوشت و در مورد چگونگی درمان بیماران خود را به او کمک کرد تا مقابله با تروما. "او پس زمینه منحصر به فرد می دهد شگفت انگیز او بینش و من فکر می کنم بسیاری از مردم را پیدا خواهد کرد به راحتی در حال حاضر از پیشنهادات در مورد چگونه به مسئولیت رسیدگی به شرایط دشوار" دروازه نوشت.

2. Cloud Atlas توسط دیوید میچل

این سال 2004 رمان (که بعدها تبدیل شد به یک فیلم با بازی تام هنکس و همکاران.) مجموعه ای از داستان در هم آمیخته در مجموعه هزاران زمان و مکان. زمان دیوید میچل به ارمغان می آورد و همه آنها را هم شما نمی توانید "خرس سفر به پایان" با توجه به A. S. Byatt. "اما اگر شما در خلق و خوی برای یک واقعا قانع کننده داستان در مورد بهترین و بدترین بشریت من فکر می کنم شما خودتان را به عنوان کاملا اشغال شده در آن را به عنوان من بود" گیتس گفت.

3. سوار یک عمر: درس های آموخته شده از 15 سال به عنوان مدیر عامل شرکت والت دیزنی توسط Bob Iger

این 2019 کتاب از Bob Iger بخشی از آهنگ قو خود را به عنوان بازنشسته شد به عنوان مدیر عامل شرکت دیزنی است. در حال حاضر او بازگشت و به عنوان شرکت آب و هوایی این بیماری همه گیر. گیتس خواستار آن را "یکی از بهترین کتاب های کسب و کار من خوانده ام در چند سال."

4. بزرگ آنفلوانزا توسط John M. بری

بسیاری از مردم در حال خواندن (یا بازخوانی) 2004 این کتاب غیرداستانی از مورخ مهدی جان بری. در زمان Kirkus نقد و بررسی آن را به نام یک "با شکوه مسحورکننده درمان جرم قاتل." گیتس می گوید: "بری شما یاد می دهد تقریبا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد یکی از مرگبارترین شیوع بیماری در تاریخ بشر است."

5. خوب اقتصاد برای زمان های سخت: بهتر است پاسخ را به ما بزرگترین مشکلات توسط Abhijit V. بانرجی و استر دوفلو

دو نوبل برنده اقتصاددانان نوشت: این 2019 کتاب که به نظر می رسد در تجارت, مهاجرت اساسی جهانی درآمد و اتوماسیون. مسائل اما به گفته گیتس "ما خوشبختانه آنها نیز بسیار خوب در ساخت اقتصاد در دسترس برای فرد به طور متوسط."

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب