در اینجا چیزی است که اپل و گوگل می خواهید Coronavirus تماس با ما-ردیابی نرم افزار برای شبیه


Illustration for article titled Here’s What Apple and Google Want Coronavirus Contact-Tracing Apps to Look Like

عکس: گتی ایماژ

اپل و گوگل نیست در حال توسعه coronavirus-برنامه ردیابی اما روز دوشنبه در آنها به اشتراک گذاشته شده نمونه هایی از آنچه این برنامه می تواند مانند نگاه. مهمترین این تکنولوژی غول های دقیق آنچه مقامات بهداشت عمومی است که می توانید تماس خود را-ردیابی رابط های برنامه کاربردی برای ایجاد این برنامه ها نمی توانید انجام دهید: یعنی آنها نمی توانند به ردیابی محل خود را و آنها نمی توانند با استفاده از داده های خود را برای تبلیغ به شما.

تبلیغات

هیچ مورد نیاز خواهد بود برای دانلود برنامه های ایجاد شده توسط سازمان بهداشت و درمان بر خلاف برنامه های مشابه نورد در کشورهای دیگر, بنابراین مردم باید آنها را نصب کنید و انتخاب کردن به اطلاعیه اگر آنها می خواهند برای دیدن اینکه آیا هر کس دیگری با استفاده از این برنامه که دارای آزمایش مثبت برای covid-19 آمده است در بلوتوث محدوده.

اپل و گوگل امروز منتشر گام به گام تصاویری از چگونه مقامات بهداشت عمومی می تواند در طراحی برنامه های خود را شروع ثبت نام. برای قرار گرفتن در معرض-پیگیری برنامه های مفید شما نیاز به فعال کردن اطلاعیه (هر چند شما لازم نیست که در, و شما همچنین می توانید آنها را خاموش در هر زمان). شما می توانید به اشتراک گذاری مثبت covid-19 تشخیص در داخل نرم افزار است که شما تایید کار خود را با محلی عمومی وزارت بهداشت برای به دست آوردن یک آزمایش منحصر به فرد شماره شناسایی و تاریخ آزمون.

تبلیغات

نرم افزار سهام تصادفی بلوتوث شناسه تولید شده توسط گوشی خود را با دستگاه های دیگر که آمده اند در بلوتوث طیف وسیعی از شما را در عرض دو هفته گذشته. (کسانی که شناسه تغییر هر 10-20 دقیقه اپل توضیح دادکه این شرکت می گوید باعث می شود آن را غیر ممکن است برای پیگیری شما.) اگر شما اعلانها را فعال کنید گوشی خود را دریافت خواهند کرد alert به تاریخ ممکن است قرار گرفتن در معرض covid-19 و چه مراحل شما می توانید.

در اینجا چیزی است که بهداشت عمومی سازمان تماس-ردیابی نرم افزار می تواند مانند نگاه بر روی آی فون:

این روند همان است که در اندروید شما می توانید در این تصاویر دو شرکت های فن آوری برای عموم به اشتراک گذاشته:

تبلیغات

این نیست که چگونه تماس با ما-ردیابی آثار در کشورهای که در آن با استفاده از یک نرم افزار است که دولت موظف. کسانی که برنامه های که در حال نورد در هند و روسیه در حال حریم خصوصی کابوس به عنوان ما در حال حاضر مفصل. انگلستان خدمات بهداشت ملی است بنا به گزارش ناراضی با گوگل و اپل تلاش, چرا که داده های جمع آوری شده است و غیر متمرکز به عنوان مخالف به روت از طریق دولت و سرور. اما آن را نمی ممکن است هر چقدر امن اپل و گوگل را ساخته اند خود را APIs اگر مردم نمی اعتماد عمومی وزارت بهداشتs’ نرم افزار. یک مطالعه اخیر نشان داد که بیش از 40 درصد از مصرف کنندگان نمی قصد استفاده از یکی از تماس-برنامه ردیابی زیرا آنها نمی اعتماد شرکت های فن آوری.

قرار گرفتن در معرض-پیگیری برنامه ها تنها بخشی از تلاش برای جلوگیری از گسترش covid-19. متحده در حال استخدام هزاران انسان تماس ردیاب برای پیدا کردن covid-19 بيمار که اصلا دسترسی به گوشی های هوشمند و یا که ممکن است دریغ گزارش را به تشخیص خود را به یک برنامه.

تبلیغات

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>