در اینجا این است که چگونه به راه اندازی یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) بر روی Xbox One

به عنوان قرن 21 اسلاید به cyberpunk ناکجاآباد آنلاین و حفظ حریم خصوصی است (یا باید باشد) در ذهن همه به خصوص با توجه به ایالات متحده فدرال ارتباطات کمیسیون 2017 حاکم بر بی طرفی خالص. شبکه های خصوصی مجازی (Vpn ها) به طور فزاینده ای محبوب راه برای ادعا کمی بیشتر کنترل ترافیک حفاظت از داده های خود را از چشم کنجکاو از نابکار هکرها و حریص مخابرات انحصارات به طور یکسان. شما حتی می توانید راه اندازی وی پی ان برای کنسول های بازی مانند ایکس باکس و در این راهنمای ما به شما نشان می دهد چگونه.

برای اهداف این مقاله ما فرض می کنیم شما می دانید چه یک VPN است و چگونه کار می کند. اگر شما سوالی در مورد آنها و یا به سادگی نیاز به یک دوره بازآموزی قبل از حفاری در ما توصیه چک کردن دستی ما-شیک پوش VPN مبین.

چرا استفاده از یک VPN برای کنسول بازی خود را? همان دلایلی که شما می توانید با استفاده از یکی به طور کلی: برای حفاظت از هویت خود و فعالیت از کسانی که می خواهند به پیگیری شما از جمله شرکت های بزرگ, هکرها و دولت; دور زدن کشورهای مختلف’ نسخه از جریان خدمات و عرض و — به خصوص کلید برای بازی — جلوگیری از سرویس دهنده اینترنت شما از گرفتن گلوگاه پهنای باند خود را.

قبل از ما شروع, شما نیاز به پیدا کردن و ثبت نام برای یک سرویس VPN. (اگر شما می خواهم یک توصیه ما به نگه داشتن یک لیست در حال اجرا از بهترین خدمات VPN در دسترس است). هنگامی که شما پیدا کرده ام یکی از شما می خواهم و امضا شما آماده را به کنسول خود را در هیئت مدیره.

اتصال به VPN از طریق روتر خود را

دو روش وجود دارد برای راه اندازی VPN بر روی ایکس باکس یکی — از طریق روتر خود را یا از طریق کامپیوتر شما. ما توصیه می کنیم آن راه اندازی از طریق روتر خود را به عنوان کامپیوتر مبتنی بر روش نیاز به شما را به نگه داشتن خود را به ایکس باکس متصل به کامپیوتر از طریق کابل اترنت.

گام 1: ورود به روتر شما کنترل پنل و وارد جزئیات ارائه شده توسط VPN

به طور کلی این امر مستلزم ورود به روتر آدرس IP به یک مرورگر وب متصل به شبکه محلی شما اما با مراجعه به روتر شما دستورالعمل برای خاص. پیدا کردن تب برای کنترل روتر اتصال به شبکه. (نام متفاوت است اما به طور کلی به نام چیزی شبیه به “پایه” “شبکه” یا “WAN راه اندازی”). وارد جزئیات ارائه شده به شما هنگامی که شما ثبت نام برای VPN شما (IP, Subnet Mask, نام کاربری و رمز عبور و غیره.). دوباره خاص متفاوت خواهد بود: هنگامی که در شک, به دنبال دستورالعمل های ارائه شده توسط VPN برای گرفتن روتر خود را قلاب.

مرحله 2: اتصال Xbox One به روتر

مطبوعات ایکس باکس, دکمه, را, راهنمای, رفتن تمام راه را به سمت راست به تنظیماتو سپس رفتن به شبکهبرجسته تنظیمات شبکهو مطبوعات یک. را انتخاب کنید و راه اندازی شبکه های بی سیم و پیکربندی ایکس باکس خود را به استفاده از روتر ما متصل به وی پی ان شما در گام اول. اگر طرح خود را اجازه می دهد تا شما می توانید انتخاب خود را برای اتصال ایکس باکس به روتر به طور مستقیم از طریق اترنت است که ما توصیه می کنیم برای اتصال پایدار اگر بازی های آنلاین برای شما مهم است.

که همه شما باید انجام دهید! شما در حال حاضر آماده به فهرست جریان بازی در ناشناس ایمنی.

اتصال به VPN از طریق کامپیوتر

توجه داشته باشید که در حال اجرا ایکس باکس خود را از طریق یکی از کامپیوتر شما اتصال VPN مستلزم آن است که کامپیوتر شما دارای دو آداپتورهای شبکه — یکی برای اینترنت و یک دوم برای کنسول. لپ تاپ ها به طور معمول هر دو بی سیم و سیمی آداپتور اما رایانه های شخصی رومیزی متفاوت تر, به خصوص اگر آنها در خانه ساخته شده است. اگر شما لازم نیست که دو آداپتورهای شبکه آماده زمانی که شما شروع به فرآیند برخی مربوط به پیکربندی گزینه های حتی نمی خواهد به نظر می رسد. بین آن و این واقعیت است که hooking تا سیستم خود را در این راه نیاز شما را به نگه داشتن کامپیوتر خود را در هر زمان که شما با استفاده از خود Xbox One, آنلاین, ما به طور کلی پیشنهاد می کنم از روش قبلی آن را به عنوان ساده تر در دراز مدت.

مرحله 1: اتصال کامپیوتر خود را به سرویس VPN

خاص متفاوت خواهد بود با توجه به آنچه VPN استفاده می کنید اما به طور کلی این کار شما نیاز به دانلود و اجرای یک نرم افزار سرویس گیرنده است که اجازه می دهد تا شما به راحتی مدیریت کنید که سرور شما در حال اتصال به.

مرحله 2: اتصال ایکس باکس خود را به طور مستقیم به کامپیوتر شما آداپتور شبکه از طریق کابل اترنت

مرحله 3a (ویندوز): فعال کردن اتصال به اینترنت های

مطمئن شوید که شما در حال وارد شده به عنوان یک کاربر با مدیر-سطح دسترسی. کلید ویندوز را فشار دهید به علاوه “X” برای باز کردن قدرت کاربر در منوی را انتخاب کنید و اتصالات شبکه. را انتخاب کنید و Change adapter گزینه از منو و سپس راست کلیک بر روی یک ارتباط VPN را انتخاب کنید و خواص. باز های تب و جعبه به اجازه می دهد تا دیگر کاربران شبکه به اتصال از طریق این کامپیوتر به اینترنت. از منوی کشویی که به نظر می رسد را انتخاب کنید اترنت یا شبکه محلی. دکمه OK و ایکس باکس خود را در حال حاضر باید قادر به دریافت آنلاین از طریق کامپیوتر اتصال VPN.

اگر شما ایکس باکس یکی است نه شناخت شبکه, رفتن به تنظیمات شبکه (مرحله 2) و مطمئن شوید که آن را به اتصال از طریق یک شبکه سیمی.

مرحله 3b (Mac): فعال کردن اتصال به اینترنت های

با کلیک بر روی آیکون اپل در بالا سمت چپ گوشه ای از صفحه نمایش را انتخاب کنید و تنظیمات سیستمو سپس باز های. را انتخاب کنید به اشتراک گذاری اینترنت از لیست در سمت چپ. از به اشتراک گذاری اتصال خود را از: منوی کرکره خود را انتخاب کنید VPN شبکه و سپس در زیر به کامپیوتر با استفاده از: انتخاب اترنت. با این گزینه شما در حال حاضر باید قادر به بررسی جعبه بعدی به اشتراک گذاری اینترنت آن را فعال کنید و ببینید یک دایره سبز آیکون تایید است که آن را فعال.

اگر شما ایکس باکس یکی است نه شناخت شبکه, رفتن به تنظیمات شبکه (مرحله 2) و مطمئن شوید که آن را به اتصال از طریق یک شبکه سیمی.

این مهم است به یاد داشته باشید که Vpn ها می تواند تاثیر سرعت اتصال شما برای بهتر یا بدتر. برخی از کاربران گزارش داده اند سریع تر سرعت در هنگام استفاده از VPN در حالی که دیگران تجربه کرده اند و برعکس. مسافت پیموده شده ممکن است متفاوت باشد اما این قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای ایمنی و امنیت.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>