در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد یوبی سافت رو به جلو

پس از لغو گل سرسبد بازی های رویداد E3 سال 2020 شرکت تا به حال به شکل راه های جایگزین به نمایش گذاشتن آخرین عناوین. یوبی سافت آمد تا با ایده های دیجیتال خود را ویترین به نام یوبی سافت رو به جلو آنلاین-تنها رویداد.

از آنجا که یوبی سافت به جلو اعلام شده اند وجود دارد بیت ها و قطعه از اطلاعات منتشر شده در مورد این رویداد و همچنین به عنوان اخبار در مورد های مختلف یوبی سافت عناوین از جمله این که این شرکت در حال کار بر روی یک نبرد رویال-نوع بازی در ورید از Fortnite یا Call of Duty: Warzone.

شایعات دیگر شامل پتانسیل اطلاعیه در مورد خفته فرانشیز و یا به دنبال یو پی اس به فیلم های پرفروش ،

در اینجا همه چیز ما در مورد این رویداد تا کنون:

آنچه که یوبی سافت به جلو ؟

یوبی سافت رو به جلو است که در صورتحساب یا لیست به عنوان “یک E3-سبک ویترین با مقدار زیادی از بازی منحصر به فرد, اخبار, هیجان انگیز نشان می دهد و خیلی بیشتر.”

هنگامی که یوبی سافت به جلو ؟

این رویداد جریان در جولای 12 ظهر PT و یوبی سافت اعلام خواهد شد به روز رسانی بازی به عنوان به خوبی به عنوان جدید را در طول این رویداد.

چه بازی را ما در یوبی سافت رو به جلو ؟

یوبی سافت به تازگی اعلام کرد که برنامه ای برای انتشار پنج بزرگ عناوین قبل از 31 مارس سال 2021 و ما می دانیم چه بیشتر از آنها عبارتند از: Assassin’s Creed Valhalla, Rainbow Six قرنطینه, Watch Dogs: لژیونو Gods & Monsters. ششم می تواند یک پیگیری به محبوب Far Cry حق رای دادن با یک اطلاعیه از Far Cry 6.

یکی دیگر از پتانسیل بازی جدید ورود به Prince of Persia حق رای دادن. در ژوئن 27, sharp-eyed Redditors متوجه شده است که یوبی سافت ممکن است ایجاد یک حساب توییتر برای فرانچایز محبوب.

Beyond Good & Evil 2 و جمجمه و استخوانکه در حال حاضر اعلام شده است را تقریبا قطعا حضور به عنوان به خوبی.

در ژوئن 29, Ubisoft, طعنه یک بازی جدید به نام Hyper فرار, یک, مربوط به اینده, بازی نبرد رویال با Twitch ادغام و شرکت ایجاد یک وب سایت برای بازی های پس زمینه اطلاعات و فرهنگ در مورد بازی جهان است. بازی راه اندازی در حرکت یا کشش ناگهانی در جولای 2.

چهار عکس از آینده Watch Dogs: لژیون به بیرون درز آنلاین در جولای 8. این تصاویر که منتشر شد به بازی نشت و شایعات subreddit نمایش منو در بازی های جاسوسی شخصیت به نام برایان کیسی و برخی از سلاح ها و ابزارهای. این معلوم نیست که در آن تصاویر را از آمد و اینکه آیا محتوای مشابه خواهد بود به نمایش در طول این رویداد.

یوبی سافت نیز در برخورد با اتهامات آزار و اذیت جنسی. در ژوئن 26, Ubisoft اعلام کرد که استخدام مشاوران خارجی برای بررسی ادعاهای بی مناسبتی و مدیر خلاق اشرف اسماعیل پایین پا و دیگر کارکنان قرار داده شد و در مرخصی پس از اتهامات متعدد به نور آمد.

چه می توانم با تماشای یوبی سافت رو به جلو ؟

یوبی سافت گفت: در تاریخ 7 ژوئیه است که هر کسی که به تماشای یوبی سافت رو به جلو زندگی می کنند دریافت رایگان نسخه PC بازی Watch Dogs 2. این شرکت همچنین وعده داده رایگان و جوایز برای هر کسی که پاسخ برخی از سوالات چیزهای بی اهمیت در طول livestream. برای واجد شرایط برای مباحث بازیکنان نیاز به ورود به حساب Uplay در طول پخش.

چگونه است که یوبی سافت prepping برای یوبی سافت رو به جلو ؟

متعدد بازی در فروش در فروشگاه یوبی سافت در حال حاضر از جمله بخش 2, Rainbow Six Siegeو Ghost Recon نقطه انفصال.

فراتر از تخفیف یوبی سافت در حال حاضر ارائه می دهد یک هفته رایگان از Uplay+ است که این شرکت بازی جریان خدمات. با Uplay+ پارسه می توانید جریان Assassin’s Creed سری Rayman سری Far Cry سری فراتر از خوب و بد, تند, و بیشتر.

چگونه می توانم تماشای یوبی سافت رو به جلو ؟

یوبی سافت آشکار نشده دقیقا چگونه به تماشای این رویداد شرکت کانال یوتیوب است یک جای خوب برای شروع است.

به روز شده در 8 جولای سال 2020: اضافه شدن جزئیات بیشتر در مورد یوبی سافت ارائه یک نسخه رایگان از بازی Watch Dogs 2 و یک هفته رایگان از Uplay+.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de