در اینجا یک ایده: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین باید به سادگی بیش از مای اسپیس

پس از یک سری از نارضایتی با شبکه های رسانه های اجتماعی که میلیون ها نفر از مردم در واقع با استفاده از دونالد م

توسط DOSTEMANSALAM در 5 تیر 1399

پس از یک سری از نارضایتی با شبکه های رسانه های اجتماعی که میلیون ها نفر از مردم در واقع با استفاده از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات است شناور ایده راه اندازی فروشگاه بر روی یک پلت فرم جدید وال استریت ژورنال در گزارش روز چهارشنبه. وجود دارد کاملا خوب شبکه نشسته سمت راست وجود دارد.

تبلیغات

Facebook گرفته شده پایین برخی از کمپین تبلیغات و پست (در آخرین مورد شامل نازی پیکرنگاری); توییتر بارها سیلی برچسب های هشدار دهنده بر مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها و تهدید خشونت علیه معترضان و ممنوع آن پریمو الگوی رفتاری ساز لوگان "Carpe Donktum" طبخ; و اسنپ چت است متوقف ترویج تهمت خوراک. در حالی که این اقدامات همه در برابر سیلی بر روی مچ دست است که نمی به طور جدی محدود کردن رئیس جمهور را توانایی رسیدن به رای دهندگان آنها نیز طعمه برای محافظه کاران با وسواس canard که لیبرال شرکت های فن آوری به طور مخفیانه سانسور و ممنوع کردن آنها را. این مجله گزارش داد که کمپین کارکنان مشاهده مقاومت مواجه به عنوان یک "کد قرمز" وضعیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale و "دیگران در کمپین" صحبت شده است تا امکان ردی ادعای Parler—یک شبکه اجتماعی است که لوایح خود را به عنوان بی طرفانه و سانسور رایگان, توییتر, جایگزین, اما در عمل تا حد زیادی به عنوان یک اکو مجلسی برای راست-هافبک کنار که احساس ستم توسط توییتر. تجزیه و تحلیل شرکت eMarketer گفت: این مجله که در Facebook عضویت در آمریکا است 175.4 میلیون در حالی که توییتر به 53.5 میلیون دلار آمریکا از کاربران یوتیوب است 212.6 میلیون متحده بینندگان. در ضمن تهمت بیش از 30 میلیون پیروان در Facebook, بیش از 82 میلیون نفر در توییتر و 520k یوتیوب مشترکین. Parler ادعا می کند که بیش از یک میلیون اما روشن نیست که چگونه بسیاری از کسانی که فعال هستند.

تبلیغات

(یک Gizmodo خبرنگار ثبت نام Parler حساب در روز چهارشنبه و وادار شد در طول ثبت نام فرایند به دنبال Breitbart, the Epoch Times, the Daily Caller, the Washington Times opinion, صفحه, غرب, مجله و چند تا از آن زیرسایت ها طرفدار Brexit سایت Westmonster ناسا و bizarrely, Gwyneth Paltrow را حقه بازی با نام تجاری گوک. آنها همچنین ترویج به دنبال سابق NRATV نویسندگان دن richard shaw, اریک مغلوب ساختن پیشی جستن نژادپرستانه provocateur لورا Loomer رودی جولیانی, Senator Rand Paul, برنده انتخابات, مبارزات انتخاباتی, مجری رادیویی محافظه کار Mark Levin تهمت کمپین 2016 سخنگوی کاترینا پيرسون لورا لی مغلوب ساختن پیشی جستن آزادیخواه conspiracist سایت صفر پرچین انگلیسی bigot کتی هاپکینز و مختلف دیگر سیاستمداران جمهوری خواه.)

با توجه به مجله مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نیز دیوانه وار تلاش برای تغییر مسیر حامیان به دانلود یک برنامه است که جمع آوری اطلاعات را به درایو کمک های مالی است و بخشی از gamified برای پاداش دادن به کاربران برای دعوت از دیگران و کمک های مالی. وجود دارد هیچ اشاره ای از دروغ گفتنکه مانند Parler لوایح خود را به عنوان یک سانسور رایگان, توییتر, جایگزین, اما در واقعیتفقط یک پاتوق برای نئو نازی ها و سفید supremacists که در آن یک توده تیرانداز نوشته شده نهایی خود را در پیام قبل از کشتن 11 و مجروح شدن شش نفر در, درخت زندگی, کنیسه در پیتسبورگ در سال 2018 است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

بنابراین در اینجا یک پیشنهاد برای تیم مغلوب ساختن پیشی جستن اگر آنها واقعا می خواهید به آنها را بدبو بیش از یک MAGA مهاجرت به دوستانه پلت فرم: چرا بیش از مای اسپیس?

اعطا من حتی تا آنجا که در نگاه (و یا حتی شنیده ام یک مرجع واقعا) مای اسپیس در سال است. من مطلقا هیچ ایده چه چیزی را از وضعیت فعلی مای اسپیس شبکه های اجتماعی است که به طور خلاصه به بزرگترین در جهان از 2005-2008. آخرین شنیده ام این بود که آن را تا به چیزی برای انجام با باند و یا هر آنچه که مای اسپیس تام به مدت طولانی پس از ترک شرکت به تداوم و من به آرامی اما به طور پیوسته از پایین لیست قابل توجه Toms در. آن را کاملا ممکن است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر دارای یک حساب کاربری در مای اسپیس و یا مای اسپیس است پس چرخد و به بیت کوین و یا چیزی.

تبلیغات

دلایل متعددی وجود دارد که من اعتقاد دارم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین باید فورا رها کردن این سیستم عامل است که در حال سرکوب آنها را زمانی که آنها ارائه شده برسد و در نظر گرفتن میلیون ها دلار در تیم مغلوب ساختن پیشی جستن را تبلیغ و به جای تمرکز تمام انرژی خود را تشویق پیروان خود را به شرکت در جرم ارتداد به مای اسپیس.

  • رشد فرصت
  • تجدید نظر به ناشناخته اما از لحاظ تئوری عظیم و نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن جمعیتی
  • اگر مای اسپیس اعتدال تیم احتمالا ترک
  • مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی را می توان آپلود در فرمت MP3 تا زمانی که آنها در حال فشرده به 5 مگابایت
  • مالک فعلی ممکن است بیشتر مستعد ابتلا به قلدری از مارک زوکربرگ یا جک دورسی
  • کاملا بسیار خشمگین روپرت مرداک که اخبار پارسیان خریداری مای اسپیس در سال 2005 برای $580 میلیون دلار و فروش آن در سال 2011 برای به عنوان کم به عنوان $35 میلیون
  • ژنرال Xers که تبدیل به تلخ و نژادپرستانه در طول سال ممکن است هنوز قادر به بازیابی خود حساب
  • هنوز هم ممکن است یک 800x600 طرح ساخت آن آسان برای سالمند رای دهندگان به نسخه قابل چاپ کردن و خواندن
  • احتمالا پشتیبانی ورود به سیستم با Facebook و توییتر اگر شما نمی توانید پیگیری از کلمه عبور و یا هر
تبلیغات

من بقیه در مورد من. تیم مغلوب ساختن پیشی جستن لطفا سرب خود را صدای پیروان از چنگال چپ بزرگ با تکنولوژی و به سرزمین موعود از مای اسپیس. امریکا است شمارش را بر شما و مای اسپیس احتمالا نمی تواند شما را متوقف کند! از آنجا شما می توانید تسخیر تمام فراموش شده کاربران واقعی که دروغ لیبرال دره سیلیکون را پشت سر گذاشت: AOL چت روم های یاهو! Messenger, AltaVista, StumbleUpon, مجازی سحر و جادو پادشاهی حتی Beenz.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب