در اینجا یک نگاه اجمالی اولین بار در سامسونگ کهکشان دیده بان 3


Some alleged pics of the Galaxy Watch 3: model number SM-R840 (left) and SM-R850 (right).

برخی ازlleged عکس از کهکشان دیده بان 3: شماره مدل SM-R840 (سمت چپ) و SM-R850 (سمت راست).
تصویر: سامسونگ (از طریق Naver)

ما شنیدن شایعات در مورد تمام دستگاه های—از جمله یک نام تجاری جدید ساعت هوشمند—که سامسونگ ممکن است نشان می دهد در آینده Galaxy Unpacked event. اما جدید leaked عکس ها ممکن است فقط به ما داده و در اولین نگاه این کهکشان دیده بان 3.

تبلیغات

سامسونگ هنوز به طور رسمی متعهد به میزبانی یک محصول جدید نمایشگاه در ماه اوت به عنوان شایعه, اما کره ای, سایت Naver به تازگی کشف کرده اند آنچه به نظر می رسد عکس جدید کهکشان سازمان دیده بان به عنوان بخشی از یک ارسال برای SAR گواهینامه همراه با چند جزئیات ممکن است در آینده مدل های.

بر اساس اطلاعات از SAR پر کردن این کهکشان دیده بان 3 در دسترس خواهد بود در دو کمی سبک های مختلف با شماره مدل SM-R840 شامل grippier دندانه دار گودی و شماره مدل SM-R850 ارائه, صاف, بیشتر, مینیمالیستی, گودی یادآور پیر دنده سامسونگ S2. نکته مهم مانند کهکشان اصلی سازمان دیده بان به نظر می رسد این قاب در هر دو مدل را بچرخانیدکاربران اجازه می دهد به سرعت حرکت را از طریق منوها و برنامه ها همراه با دو طرف دکمه برای کنترل های اضافی.

تبلیغات

Illustration for article titled Heres a First Glimpse at Samsungs Galaxy Watch 3

تصویر: سامسونگ (از طریق SAR تشکیل پرونده

یکccording به Sammobileگلکسی دیده بان 3 خواهد آمد در دو سایز یک نسخه کوچکتر اندازه گیری 41 x 42.5 x 11.3 میلی متر با 1.2 اینچ صفحه نمایش و یک مدل بزرگتر اطمینان 45 x 46.2 x 11.1 میلی متر با 1.4 اینچ صفحه نمایش اینچ. کهکشان دیده بان 3 مارس در هر دو فولاد ضد زنگ و تیتانیوم پس از اتمام با 1GB رم و 8GB حافظه داخلی برای دانلود موسیقی و برنامه های.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

مانند دیگر کهکشان تماشای کهکشان دیده بان 3 اجرا خواهد شد بر روی یک نسخه از سامسونگ Tizen OS و همچنین شامل پشتیبانی برای هر دو ECG و فشار خون سنسور علاوه بر استاندارد ویژگی های ساعت هوشمند مانند یک ژیروسکوپشتاب سنج و فشارسنج.

تبلیغات

اما صبر کنید: چه اتفاقی برای Galaxy Watch 2? برای پرچمدار بعدی خود ساعت هوشمند به نظر می رسد سامسونگ امیدوار است برای جلوگیری از سردرگمی با در حال حاضر در دسترس کهکشان دیده بان فعال 2 با پریدن از اصلی تماشای کهکشان به کهکشان دیده بان 3.

این کهکشان دیده بان شد منتشر شده در سال 2018 به طوری آن زمان گذشته سامسونگ بالا پایان ساعت هوشمند رو به روز رسانی. سامسونگ انتظار می رود برای نشان دادن خاموش کهکشان دیده بان 3 در کنار توجه داشته باشید کهکشان 20, Galaxy برابر 2, و یک دسته کامل از دیگر ابزارهای جدید در اوایل ماه اوت که بدان معنی است که این شرکت رویداد بعدی می تواند حتی بیشتر جم بسته بندی شده در نمایشگاه از حد نرمال است.

تبلیغات

در ارتباط باشید به Gizmodo برای به روز رسانی بیشتر به ما نزدیک به اوت. 5, شایعه تاریخ سامسونگ برای انتخاب بعدی خود Galaxy Unpacked event.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>