در اینجا متحده که در آن Coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان در حال خونتان

عکس: پل Ratje (گتی ایماژ)در روز یکشنبه وجود دارد 453 covid-19 مرگ و میر گزارش شده در ایالات متحده با توجه به C

توسط DOSTEMANSALAM در 21 خرداد 1399
Illustration for article titled Here Are the States Where Coronavirus Cases and Hospitalizations Are Spiking
عکس: پل Ratje (گتی ایماژ)

در روز یکشنبه وجود دارد 453 covid-19 مرگ و میر گزارش شده در ایالات متحده با توجه به Covid پیگیری پروژه—کمترین روزانه تلفات ثبت شده از اواخر ماه مارس است. در عین حال متاسفانه نشانه هایی وجود دارد که در نقاط مختلف کشور است که این بیماری همه گیر بدتر از جمله در کشورهای که بازگشایی شد کسب و کار و فضاهای عمومی.

تبلیغات

تگزاس به عنوان مثال گزارش شده است که 2,153 ساکنان در بیمارستان بستری شد با covid-19 همانطور که از اوایل روز شنبه, تنظیم جدید با کیفیت بالا در مجموع بستری شدن در بیمارستان در دولت برای سومین مستقیم بعد. کارولینای شمالی رسید و یک رکورد جدید در بستری دوشنبه نیز در حالی که کشورهای دیگر مانند آریزونا آرکانزاس و گرجستان در حال دیدن مداوم افزایش می دهد در بیماران بستری. به طور کلی با توجه به اطلاعات وارد شده دوشنبه توسط واشنگتن پست, 14 متحده و پورتوریکو—از جمله تمام متحده در حال حاضر ذکر شده در اینجا—در حال حاضر هفت روز نورد متوسط روزانه جدید موارد بالاتر در حال حاضر بیش از هر نقطه دیگر از همه گیری آغاز شده است.

برخی از افزایش در این کشورها است که با توجه به بیشتر تست. اما این نمی تواند توضیح دهد که کل تصویر از برخی متحده نیز گزارش یک فلات یا افزایش در نرخ از آزمون است که دوباره مثبت در علاوه بر این به افزایش بستری شدن در بیمارستان. آریزونا در خاص است دچار یک فشار بر آن مراقبت ويژه با حدود 75 درصد از آن تخت ICU در حال حاضر اشغال شدهبا توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان داده است.

تبلیغات

در همین حال غرب همچنان به تجربه ثابت کاهش در موارد جدید, بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. نیوجرسی, ماساچوست و پنسیلوانیا به عنوان مثال همه گزارش کمتری جدید روزانه موارد دیروز از تگزاس و یا آریزونا با وجود داشتن بیشتر موارد در مجموع.

سخت ضربه ایالت نیویورک آغاز شده است پس از بازگشایی پایدار قابل توجه کاهش در موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان. امیدوارم کشورهای دیگر خواهد بود قادر جلوگیری از اوج تجربه نیویورک. برخی از مدل سازی داده ها نشان می دهد که به عنوان بسیاری از به عنوان 5% نیویورک ساکنان آلوده شدند در یک بار در طول ارتفاع دولت شیوع در حالی که این ممکن است درست باشد برای 0.2% برای ساکنان تگزاس یا 0.6% از مردم در آریزونا در حال حاضر.

اما این خوشه تا حد زیادی اتفاق می افتد در مکان هایی که قبلا بازگشایی و محدودیت برداشته در فاصله. تگزاس به ویژه در یکی از ایالات متحده برای اولین بار به انجام این کار کمی بیش از یک ماه پیش و آن سنبله در بستری آمده است پس از دو هفته روز یادبود. به عنوان بیشتر از این کشور بازگشایی شد پس این احتمال وجود دارد که ما همچنان به افزایش در موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در این و یا جیب دیگر کشور و حتی به کشورهای دیگر دیدن پیشرفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب