در اینجا تمام iOS و اندروید Emoji آینده این سقوط—اما من واقعا تنها در مورد مراقبت از لاک پشت


I’m crying at this beautiful, perfect turtle friend.

من گریه و کامل لاک پشت ،
تصویر: Emojipedia

امروز جهان Emoji روزیک “تعطیلات” که ظاهرا یک چیز است. به جشن هر دو گوگل و اپل به اشتراک گذاشته اند برخی از شکلک های جدید در آینده برای آندروید 11 و iOS این سال است.

تبلیغات

برای iOS, دیروز اپل پیش نمایش به Emojipedia 13 شکلک های جدید, از جمله یک نویسنده: بست های انواع ماتروشکا عروسک پینیاتا یک تامالی, آناتومی قلب, مهبل, boomerang, ریه های, نینجا, به نما, نماد, boba چای یک سکه است که برای برخی از دلیل می گوید: “آنهایی که دیوانه” در آن و مدتها در انتظار “انگشتان باریکش.” (همه ما می دانیم که آن را “ایتالیایی دست” هر چند به عنوان ماهرانه نشان داده شده در این عکس از نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز.) همه اینها تایید شده توسط کنسرسیوم یونیکد در ماه ژانویه به عنوان بخشی از Emoji 13.0 مجموعهو به احتمال زیاد اولین بازی در حالت دوم نیمی از این سال احتمالا با سیستم عامل iOS 14.

تبلیغات

نه به outdone گوگل نیز به کلی از 117 شکلک های جدید طراحی برای آندروید 11. با توجه به 9to5 گوگلاین مجموعه شامل 62 شخصیت های جدید و 55 تن پوست و جنس مشابه دیگر. این طرح نیز ظاهرا بهتر با اندروید تیره حالت. مانند iOS جدید از emoji این مجموعه شامل یک نینجا boba چای های تشریحی قلب و ریه ها پینیاتا و تمل. شما می توانید جوانه زدن از مجموعه ای کامل در اینجا.

یک Emojipedia وبلاگ هم لیست برخی از طرح های کلاسیک آینده برای آندروید 11. این شامل خوب قورباغه emoji; دیگر دوستان حیوانات مانند خوک و جوجه ریزی جوجه در حال گرفتن تجدید طرح های مشابه به خود در سال 2013 برداشت. برخی از حیوانات در حال گرفتن بیشتر “واقعی” طراحی—البته با دوستانه تر ظاهر—که 9to5 گوگل می گوید توسعه داده شد با اشکال ویکتوریا باغ وحش و آکواریوم خلیج مانتری. برای برخی از دلیل گوگل نیز در تلاش برای شستشوی مغزی ما را به فکر عقرب نه وحشتناک با اضافه کردن یک گربه خندان دهان به آن عقرب از emoji. این یک دروغ است. Scorpions بسیاری از چیزهایی هستند, اما زیبا و دلفریب, قتل عنکبوتیان است که یک پل خیلی دور است.

تبلیغات

این عالی است, اما وجود دارد فقط یک شکلک از همه این است که من واقعا در مورد مراقبت. و این است شکوه بازگشت لاک پشت. شما می دانید که لاک پشت من صحبت کردن در مورد. کامل لاک پشت, دوست, بسیاری از ما وعده داده شده برای محافظت از زندگی ما است که گوگل به قتل با اندروید 8. بازگشت اولین گزارش چند هفته پیشاما شما نمی ممکن است گرفتار آن با توجه به این آشغال آتش, اخبار, چرخه. بنابراین این یکی دیگر از PSA که کامل لاک پشت را تایید کرد به آینده را. طراحی نهایی. پس از توییتر, هک, یک جریان بی پایان از تلخ coronavirus اخبارو معمول tech fuckeryduckeryزیبا چهره خندان این کارتون لاک پشت است مرهم من چروکیده desiccated روح مورد نیاز این صبح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر