Pinhead.

Pinhead.
تصویر: Lionsgate

چه چیزی در جعبه ؟ فقط یک دنیای فاسد و شکوه غیر قابل تصور وحشت و Hellraiser راه اندازی مجدد.

تبلیغات

به گزارش خبرنگار هالیوودجدید Hellraiser است در آینده با آنچه که به نام, با توجه به THR یک “وفادار و در عین حال تکامل یافته” را در منبع مواد است که بر اساس رمان توسط کلایو بارکر. اصل داستان از یک جعبه پازل که رها وحشتناک لذت و شکنجه بر اساس جهان Cenobites رهبری شوم Pinhead که دعوت قربانیان خود را به جهان است که ثابت می کند که بیش از حد از یک چیز خوب ممکن است یک مشکل است.

فیلم جدید با دوربین کوچک رسانه ای خواهد شد به کارگردانی دیوید بروکنر (شب خانه) با David Goyer نوشتن داستان و تولید از طریق فانتوم چهار شرکت است. کیت Levine خواهد شد پیوستن به او را در هر دو فقره. اسکریپت خود را خواهد بود نوشته شده توسط Ben Collins و لوقا Piotrowski. شب خانه بود و یک فیلم ترسناک است که برای اولین بار در ساندنس به تحسین و این همان نوشتن و تولید تیمی پشت این فیلم تقریبا در تمامیت آن. که آیا آنها ترجمه می توانید مهارت های خود را به بارکر را یاد ترسناک کلاسیک نامشخص است.

این Hellraiser حق رای دادن تا به حال یک بار پس از آن برای اولین بار زن و شوهر از فیلم. آخرین فیلم این سری بود Hellraiser: قضاوتکه نه آه به خوبی دریافت. هیچ کلمه ای در هر گونه دخالت از کلایو بارکرکه مایه تاسف است. این فیلم پیش بینی تاریخ انتشار در حال حاضر اعلام نشده.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو