برای صرفه جویی در وقت در اجاق گاز برخی از مردم مشغول استفاده از دستگاه های مانند آرام پز و زودپز, در حالی که دیگران در حال تلاش home-تحویل غذا و خدمات.

اگر شما می خواهید به استفاده از یک وعده غذایی کیت سرویس, شما باید تصمیم بگیرید که کدام یک برای رفتن با. با گزینه های بسیاری در حال حاضر در دسترس عوامل مانند قیمت, تحویل, برنامه غذایی نیاز و سلیقه همه را به بازی می آیند. برای کمک به شما انتخاب کنید که غذا کیت برای شما مناسب است, ما در مقایسه با دو تا از محبوب ترین گزینه های: HelloFresh و آبی صحن. که خدمات غذا باید به شما انتخاب می کنید ؟ سمت-توسط-جانبی تفکیک زیر را فراهم می کند در عمق توضیح هر سرویس از نظر قیمت و گزینه های رژیم غذایی, مواد غذایی, با کیفیت حمل و نقل و طعم و مزه. بیایید پیدا کردن که خدمات غذا برسد آشپزی تسلط.

توجه داشته باشید: ادامه پناهگاه در محل سفارشات ممکن است زمان تحویل و گزینه های منو برای هر دو خدمات.

HelloFresh

Hello Fresh vs. Blue Apron

قیمت گذاری: محدوده از $9 تا 10 دلار در هر وعده. HelloFresh نیز تمایل به ارائه بسیاری از تخفیف و معاملات در طول سال. با توجه به آنچه شما انتخاب می کنید آن را آسان برای پیدا کردن حمل و نقل رایگان معاملات عمده تخفیف در قیمت در هر وعده ،

گزینه برای کسانی که با رژیم غذایی محدودیت ها: سه دستور العمل های گیاهی گزینه های گنجانده شده در طرح هر هفته بنابراین شما می توانید یک وعده غذایی گیاهی طرح است. شما می توانید پیدا کردن برخی از وعده های غذایی است که اتفاق می افتد به گلوتن و یا لبنی (و بر این اساس برچسب) اما HelloFresh می کند که برنامه به طور خاص طراحی شده برای مشتریان با این محدودیت در رژیم غذایی. اما, آن است که به طور کلی آسان برای پیدا کردن گزینه های غذا که با استفاده از فراتر از گوشت و یا دیگر جایگزین های گوشت.

انتخاب مواد غذایی, تنوع و کیفیت: زمانی که برای اولین بار ثبت نام شما باید یک انتخاب بین گوشت و سبزیجات تمرکز گیاهی تمرکز دوستدار خانواده تمرکز (وعده های غذایی است که بچه ها را دوست دارم و که به طور کلی سریع تر برای آماده سازی) و کم کالری تمرکز (تحت 650 کالری را برای یک وعده اگر چه این متفاوت است کمی در عمل). شما سپس سفارشی کردن تعداد زیادی از مردم و دستور العمل های شما می خواهید در هر هفته است. در نهایت شما معاون کشیش بخش و ساخت منوی خود را هر هفته از 20 مختلف چرخش دستور العمل های.

این دستور العمل های بهبود یافته در سال های اخیر و برداشت خود را در هفته ی دستور غذاها است به خصوص آسان است. دستور العمل های مختلف خواهد شد که برچسب های مختلف اگر آنها خاص است. که شامل کالری برچسب های هوشمند هر دو آسان و سریع برچسب برای وعده های غذایی با ساده مواد تشکیل دهنده است که در یک زمان کوتاه برای آماده سازی سالن از شهرت/بهترین دستور العمل برچسب برای, به خصوص به خوبی بررسی وعده های غذایی فراتر از برگر برچسب برای گیاهی جایگزین های گوشت و لذیذ به همراه برچسب برای, به خصوص وعده های غذایی خوشمزه که حتی بیشتر منحصر به فرد است اما ممکن است کمی بیشتر مهارت در آشپزخانه.

همه از مواد آلی هستند اما به نظر می رسد تاکید بر استفاده از مواد با کیفیت. این سرویس با همکاری مشهور آشپز جیمی الیور برای دستور العمل های و همچنان به همکاری با تامین کنندگان در سراسر کشور است. شرکت معروف می گوید: این آزمون هر دستور العمل 45 بار به مطمئن شوید که آن را به ارزش ،

بسته بندی و حمل و نقل: HelloFresh فرض مشتریان نمک, فلفل, شکر, روغن و کره در حال حاضر در دست نداشته باشند و شامل مواد تشکیل دهنده آن در غذا ، این شرکت قبل از بخش ها و بسته های مواد لازم برای هر وعده غذایی در فرد کیت و بسته در یخچال نگهداری محصولات با مواد غذایی سالم مواد (عایق آستر ژل بسته و خنک کننده مواد) است که نگه داشتن مواد تازه. هر وعده شامل یک کارت دستور غذا بسیار آسان گام به گام توسط به گام دستورالعمل و اطلاعات تغذیه ای و یک لیست مواد تشکیل دهنده.

HelloFresh هزینه های حمل و نقل (8 دلار) و خود را در روز تحویل وجود دارد یک پنجره بین ساعت 8 صبح و 8 بعد از ظهر زمانی که وعده های غذایی خود را وارد خواهد شد.

طعم و تهیه غذا: در این دستور ما سعی — figgy بالزامیک گوشت خوک و گوشت گاو رشته فرنگی برنج کاسه — هر دو بسیار خوشمزه و بسیار آسان برای آماده سازی. در آن زمان 38 دقیقه برای آماده سازی گوشت خوک دستور و 32 دقیقه به تهیه ماکارونی کاسه (از جمله خواندن دستور العمل و آشپزخانه آماده با همه لازم تابه و ظروف).

بر اساس بررسی از مصرف کننده امور و سایت های رسانه های اجتماعی به طور کلی اجماع از مشتریان است که وعده های غذایی طعم و مزه بسیار خوب و آماده است که کاملا بدون درد.

HelloFresh مزایای

 • غذاهای خوشمزه
 • بسیار عالی بسته بندی
 • انواع دستور العمل
 • وعده های غذایی سالم
 • گزینه های گیاهی
 • کالری-گزینه های هوشمند
 • خدمات به مشتریان عالی و یک تمرکز قوی بر بازخورد مشتری
 • شما می توانید جست و خیز هفته
 • آسان برای لغو
 • مقدار زیادی از دستور العمل به شما کمک کند طبخ خود را بیش از حد

HelloFresh منفی

 • طولانی زمان تحویل پنجره
 • قیمت کمی شیب دار با توجه به برخی از وعده های غذایی
 • شما مجبور به پرداخت برای حمل و نقل (اگر چه انواع تخفیف شما می توانید واجد شرایط برای حمل و نقل رایگان)
 • همه مواد آلی هستند
 • چند گزینه های غذایی خاص

آبی صحن

قیمت: بین 9 دلار و 10 دلار در هر وعده.

گزینه برای کسانی که با رژیم غذایی محدودیت ها: آبی صحن ارائه می دهد تمام گیاهی طرح است. آن است که حتی شروع به ارائه فراتر از گوشت و محصولات گیاهی بتس. این نیز می تواند ارائه گزینه های برای کسانی که نمی خوردن ماهی یا گوشت قرمز به عنوان مثال. این خدمات تحویل غذا نمی, اما باید وعده های غذایی خاص و یا برنامه ای برای کسانی که مبتلا به آلرژی غذایی است. مشتریان می توانید دستور العمل های که وارد در جعبه های خود را اگر آنها می خواهم ،

کیفیت غذا و تنوع: آبی صحن می گوید در آن وب سایت است که آن را با این نسخهها کار میکند بیش از 100 خانواده اجرا مزارع که با استفاده از شیوه های کشاورزی پایدار. بسیاری از مواد آلی هستند, اما نه همه آنها.

آبی صحن ارائه می دهد حدود شش وعده های غذایی مختلف به از را انتخاب کنید در هر هفته بسته به طرح خود را. مشتریان دسترسی به تغذیه و آلرژی اطلاعات برای هر وعده غذایی.

بسته بندی و حمل و نقل: آبی صحن با استفاده از عایق حرارتی بسته بندی آستر و مبرد برای کمک به ترویج شادابی و حفظ امن درجه حرارت. این شرکت همچنین ارزیابی بسته بندی خود را به طور منظم تنظیم بر اساس عواملی مانند شرایط آب و هوا در زمان مناسب.

در جعبه شما می توانید قبل از اندازه گیری و برچسب مواد لازم برای هر وعده غذایی و دستور العمل جامع راهنمایی که شامل تصاویر و اطلاعات تغذیه ای و گام به گام توسط به گام دستورالعمل. آبی صحن فرض شما و نمک و فلفل و روغن زیتون در خانه, بنابراین کسانی که مواد تشکیل دهنده ارائه شده است.

روز حمل و نقل خود می رسد بستگی به منطقه شما. شما ممکن است گزینه های مختلف برای تحویل بر اساس جایی که شما در واقع شده است. هزینه حمل و نقل رایگان برای امضای چهار خدمت طرح و برای سه دستور العمل برای هر هفته برنامه. هزینه حمل و نقل 8 دلار برای دو, خدمت, دو-دستور العمل برنامه.

طعم و تهیه غذا: ما سعی کلم بروکلی ریزوتو و تخم مرغ و همچنین ماهی قزل آلا و سبزیجات ظرف. هر دو غذاهای خوشمزه بودند. ریزوتو و تخم مرغ ظرف زمان 41 دقیقه برای آماده سازی و ماهی قزل آلا در زمان 39 دقیقه. ما را مجبور به انجام یک بیت آمادگی بیشتر برای برخی از مواد تشکیل دهنده که در یک بیت از زمان اضافی.

آبی صحن است و به طور کلی بررسی مثبت است. در حالی که اکثر مشتریان لذت بردن از آبی صحن برخی از مشتریان شکایت خود را بسته بندی و چقدر دشوار است برای لغو. اما دیگران با بیحوصلگی حرف زدن در مورد چه مقدار از آنها عاشق مواد غذایی و چگونگی بزرگ و خدمات به مشتریان است. طعم و مزه است که بزرگترین منطقه ای که در آن آبی صحن رشد است.

آبی صحن مزایای

 • طعم استثنایی (بهتر از HelloFresh در نظر ما)
 • آسان برای آماده سازی
 • گیاهی دیابت-دوستانه و مفید دیگر رژیم غذایی برچسبها
 • گزینه های سالم (آن تیمی با مراقب وزن Reimagined برای ایجاد دستور العمل های سالم برای مراقب وزن آزاد طرح)
 • طراوت تضمین
 • رایگان/شامل حمل و نقل با برخی از برنامه های
 • شما می توانید جست و خیز هفته

آبی صحن منفی

 • دشوار است به لغو اشتراک (شما باید به ایمیل برای لغو دستورالعمل حذف)
 • انواع کمتر
 • دشوار است برای پیدا کردن گزینه های غذا برای کسانی که مبتلا به آلرژی غذایی
 • قیمت بالا برای برخی از وعده های غذایی
 • طولانی زمان تحویل ویندوز
 • بسته بندی می تواند بهتر

نتيجه گيری

اگر قضاوت طعم تنهایی ما را انتخاب کنید آبی صحن بر اساس چه خوشمزه وعده های غذایی خود بودند. آبی صحن است و همچنین بهترین انتخاب برای محدود بیشتر رژیم های غذایی خود را بر اساس دستور العمل اطلاعات است. اما HelloFresh دیده است بهبود است و یک گزینه عالی برای سهولت استفاده — آن را نیز ممکن است آسان تر برای خانواده ها و یا افراد در زمان کوتاه اگر چه هر دو خدمات ارائه می دهد انواع زیادی از بارگیری در این هفته دستور العمل های را انتخاب کنید.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو