HBO اصرار بر ساخت یک ظرف غذا از آن برنامه است که غیر قابل جبرانی صدمه زدن به خود را با نام تجاری

من احساس میکنم تماشای یک قطار خراب در حرکت آهسته. به عنوان شعله های آتش غرق اتومبیل من به عنوان دیده بان هادی با استفاده از بنزین به سعی و خاموش شدن شعله های آتش. بهت زده و در عین حال وحشت همه من می توانید انجام دهید این است که سازمان دیده بان و خودم بپرسید “چرا؟”

مردمی کشیدن HBO رشته به نظر می رسد مصمم به علت به حد سردرگمی و تجاری آسیب های که ممکن است با وجود دانستن است که کاملا مخالف قصد خود را. این واقعا گیج کننده به من برای دیدن اقدامات این شرکت انتخاب کرده است را در اینجا.

فقط بیش از یک هفته پیش ما ابراز نگرانی اطراف باور نکردنی سردرگمی در اطراف HBO حداکثر rollout پیدا کردن مشتریان مختلف در شرایط استفاده از هر دو HBO در حال حاضر و یا HBO Go داشتن شدید چالش های مختلف با و ارتباطات از HBO. اما فراتر از آن است که حتی کسانی که با استفاده از همان برنامه قرار بود از طریق تجارب متفاوت. در حالی که برخی بر داشت انتقال آسان برنامه خود را به سرعت و به سادگی با تغییر بیش از حداکثر با چند مسائل دیگران شد و یا قفل شده است و از تجربه خود را به طور کامل و یا مجاز به ادامه با استفاده از Max همراه با هم رفتن و یا در حال حاضر با هیچ نتیجه.

در کوتاه مدت از آن شده است نه صاف و یا تجربه سازگار برای HBO پایه مشتری است.

امروز HBO به نظر می رسد که تصمیم اعتراض عمومی ممکن است موجه شده اند و با صدور بیانیه ای که می خواند مانند تلاش برای آهن kinks. آن را احساس می کند و حتی بیشتر تن-ناشنوا به مشکلات مشتریان خود بوده است. در اینجا این است که طرح خود را:

  • HBO برو دیگر نمی خواهد وجود داشته باشد و HBO Max رسما جایگزین آن.
  • HBO در حال حاضر ادامه خواهد داد به عنوان یک سرویس اما آن را به سادگی تغییر نام به “HBO.”

هر چند در سطح این برای تلفن های موبایل مانند یک حرکت خوب از آن در نهایت روشن می سازد آنچه که اتفاق می افتد با این سه برنامه را در رسیدگی به مشکلات ما مشخص شده و بسیاری از HBO طرفداران هنوز هم ناموفق قفل شده خارج از سرویس است.

پس از ما منتشر شده ما ناامیدی با HBO Max اجرای چند از خوانندگان نوشت: ما با تجارب خود را با پلت فرم. هستند بسیاری وجود دارد و آنها متنوع است. برای مثال اگر یک مشتری خریداری HBO در حال حاضر از طریق آمازون از طریق Amazon App Store, حتی اگر آنها دانلود Max در پشتیبانی از دستگاه های مانند آی پد, آنها نمی خواهند برای دسترسی به محتوای دلیل اصلی فروش آمد از طریق آمازون با آنها HBO است که هنوز هم در اختلاف است.

به عنوان بخشی از HBO عمومی بیانیه امروز این اشاره می کند که مشتریان که در تلاش برای دسترسی HBO حداکثر با توجه به برجسته و حل نشده درگیری با توزیع حقوق بشر “خواهد بود قادر به ادامه تصدیق به hbogo.com از طریق اوت 31.” خود را”رفع” است که به لحاظ فنی اجازه دسترسی به محتوای آن اما از طریق حداقل خروجی مناسب آن را ارائه می دهد و فقط برای یک مدت زمان محدود. حدس من این است که HBO امید یا انتظار به همه آن صدور مجوز معاملات صاف کردن آن و اگر آن را نمی کند, برنامه ریزی برای از دست دادن که پایه مشتری. این بهترین استراتژی و قطعا برگ مقدار زیادی از اتاق را برای مشتریان ناراضی.

وجود دارد یکی دیگر از مشکل: حداقل در دستگاه های اپل, HBO در حال حاضر وجود ندارد.

فروشگاه App تنها دو HBO نرم افزار: Max و رفتن (و همانطور که قبلا ذکر, رفتن, را متوقف به وجود داشته باشد در جولای 31). در HBO بیانیه امروز این برنامه به حرکت در حال حاضر مشتریان به تازگی نام HBO برنامه “ماه های آینده.”

که آهسته آهسته سرعت برای یک شرکت است که شنا کردن در مطبوعات بد و هولناک با ناراحتی کاربران است.

استراتژی خود را در اینجا به این معنی است که اگر تنها گزینه خود را برای دریافت مطالب از طریق HBO در حال حاضر اما به روز رسانی به حداکثر زمانی که برنامه برای اولین بار نورد, شما نمی قادر خواهد بود برای بازگشت به HBO در حال حاضر برای یک مقدار نامشخص زمان — تا چند ماه. که احساس می کند مانند آن را برای رفتن به ملاقات با برخی از جدی خشم از زمان HBO طرفداران.

وجود دارد راه حل بسیاری از مشکلات است که HBO مشتریان می تواند روبرو شود اما نکته در اینجا این است که چگونه گیج کننده و پیچیده و دشوار بی ربط و خسته کننده کل این فرایند شده است و برای بخش بزرگی از آنچه که بودند یک بار مبارک HBO مشتریان. ما قبلا ذکر شده که ما احساس می کنیم این اجرای عجولانه بود و این بیشتر تقلا تلاش HBO در حال انجام کمی که برای تغییر نظر. این است که به راحتی شکسته ترین خدمات اجرای ما دیده نشده است و حتی با HBO تلاش برای رفع آن همه چیز به نظر نمی آید مانند آنها در حال رفتن به دریافت هر گونه کمتر گیج کننده هر زمان به زودی.

ترس من این است که HBO است که برجسته به عنوان یک محتوای تولید خانه های خود را با نام تجاری برگشت ناپذیر مخدوش از آنچه احساس می کند مانند AT&T تصمیم گیری. که متاسفانه نه عادلانه به HBO اما مایه تاسف است و به احتمال زیاد اجتناب ناپذیر آینده.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>