HBO را بکشند HBO Go, تغییر نام HBO در حال حاضر به HBO HBO HBO HBO


Illustration for article titled HBO Will Kill HBO Go, Rename HBO Now to HBO, HBO HBO HBO

تصویر: وارنر رسانه, Gizmodo

HBO در حال تغییر است و این نام حداقل یکی از آن HBO-مارک خدمات به دلیل هیچ کس می شود تفاوت بین آنها خبرنگار هالیوود را Natalie Jarvey گزارش شده. HBO Go در حال رفتن دور به طور کامل و HBO در حال حاضر به سادگی خواهد شد شناخته شده به عنوان HBO.

تبلیغات

Jarvey نقل از “قابل توجه با نام تجاری سردرگمی” به عنوان دلیل حرکت توسط WarnerMedia و پدر و مادر خود شرکت AT&T. HBO حداکثر راه اندازی شد در ماه گذشته و در سمت چپ بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از کاربران عمیقا اشتباه گرفته شودچرا که HBO چند دیگر جریان خدمات نیز هزینه پول است. برخی از مشترکین دیدم HBO در حال حاضر ناپدید می شوند با جایگزین HBO مکس در حالی که دیگران هنوز هم دیدم HBO در حال حاضر در مجموعه خود را-بالای جعبه. پس از آن وجود دارد مردمی که تا به حال HBO Go و هیچ ایده چگونه به HBO Max با بزرگتر آن فروشگاه از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد.

تبلیغات

WarnerMedia است پس از تایید Jarvey ادعا می کنند در بیانیه ای به Gizmodo (به bolding خود ما است اضافه شده تاکید):

در حال حاضر که HBO حداکثر راه اندازی کرده است و به طور گسترده ای توزیع شده ما می توانید پیاده سازی برخی از تغییرات قابل توجهی به برنامه های ما ارائه شده در ایالات متحده به عنوان بخشی از این طرح خواهیم بود sunsetting ما HBO GO خدمات در ایالات متحده ما قصد داریم به حذف HBO GO برنامه از اصلی سیستم عامل که از تاریخ 31 ژوئیه سال 2020. اکثر مشتریان که به طور سنتی استفاده می شود HBO GO به جریان HBO برنامه نویسی در حال حاضر قادر به انجام این کار از طریق HBO حداکثر ارائه می دهد که دسترسی به همه HBO هم خیلی بیشتر. علاوه بر این, HBO در حال حاضر برنامه و تجربه دسکتاپ خواهد بود rebranded به HBO. موجود HBO در حال حاضر مشترکان برای دسترسی به HBO از طریق rebranded HBO برنامه بر روی سیستم عامل که در آن در دسترس باقی می ماند و از طریق play.hbo.com. HBO Max را فراهم می کند نه تنها قوی ارائه HBO بلکه گسترده WarnerMedia کتابخانه و به دست آورد محتوا و اصل از طریق یک محصول مدرن.

ایده اصلی این بود که HBO Go ادامه خواهد داد به اصلی پورتال برای HBO محتوا برای افرادی که اشتراک HBO از طریق حق بیمه خود را ارائه دهنده کابل. آن دسته از کاربران می تواند پس از ورود به HBO حداکثر با HBO/HBO Go اعتبار و دسترسی به سرویس های جدید به صورت رایگان. HBO Max خواهد در دسترس خواهد بود برای 15 دلار در ماه برای افرادی که در حال حاضر نمی اشتراک HBO از طریق کانال های دیگر. قبلی HBO در حال حاضر مشترکان به طور خودکار دسترسی به حداکثر مگر اینکه آنها عضو هستید از طریق برخی از سیستم عامل که در این صورت آنها می شود گیر کرده در حال حاضر.

این بیت آخرین چیزی است که منجر به یک کل ظروف سرباز یا مسافر از سردرگمی است. دو کلید جریان, سیستم عامل آمازون و Roku, ندارد, توافق با WarnerMedia در جایی که حداکثر رفت live wهیچ معنای خود را از میلیون ها نفر از کاربران نمی دسترسی فوری به جدید و بسیار ترویج و خدمات مورد نیاز به گوگل به کشف کردن که چرا. و یک قاعده سرانگشتی مناسب این است که: اگر شما از یک سرویس جدید رول اما مردم باید برای انجام بسیاری از جستجو به درک چگونه برای به دست آوردن دسترسی و یا یاد بگیرند که اگر آنها حتی دسترسی دارند شما باید به طور کامل fucked چیزی در جایی در امتداد راه.

تبلیغات

آن را کمک نمی کند که در حال حاضر وجود دارد سردرگمی بیش از تفاوت بین, HBO Go و HBO در حال حاضر. من می دانم که حداقل یک نفر (پدر و مادر) من موفق به جلوگیری از اشتراک هر دو. جهنم من به طور منظم به حال به Galexa toolbar دو به آنها بگویید از هم جدا هنگامی که نوشتن در مورد آنها.

تبلیغات

زمانی که HBO راه اندازی شد HBO Go در سال 2010 را انتخاب کرد و این نام به دلیل هیچ شبکه ای دیگر واقعا ارائه یک آسانبه-استفاده از پورتال برای دسترسی به تمام محتوای آن را بر روی تقاضا و تجاری رایگان است. این شرکت همچنین می خواستم به مجموعه ای از خدمات جدا از HBO در تلویزیون خود را. زمانی که HBO در حال حاضر راه اندازی شده در سال 2015 به عنوان یک راه برای مردم به اشتراک HBO بدون کابل اشتراک برو نگهداری آن (آن را کاملا غیر ضروری) نام و سردرگمی شروع به ساخت.

در حال حاضر HBO Go دور خواهد شد به طور کامل توسط ژوئیه 31. اگر شما اشتراک خود را از طریق کابل و یا ارائه دهنده خدمات مانند اپل و یا Hulu شما فقط می توانید با ورود به HBO حداکثر و در ادامه زندگی خود و دسترسی به بزرگتر کتابخانه از محتوا است.

تبلیغات

HBO در حال حاضر مشترکین را ببینید یک تغییر جزئی—tاو برنامه استفاده می کنند را کوتاه تر عنوان sans “در حال حاضر است.” اما سردرگمی بیش به همین دلیل آنها با گیر در حال حاضر—صبر کنید ببخشید من به معنای HBO—هنگامی که هر کس دیگری می شود, حداکثر, خواهد, بدون شک باقی بماند. WarnerMedia نمی تواند اظهار نظر در مورد وضعیت مذاکرات با Roku و آمازون است. پس از آن خواهد شد به احتمال زیاد چند ماه هنوز قبل از HBO در حال حاضر ببخشید HBOاست که در نهایت به روز رسانی به حداکثر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>