شما قادر خواهید بود برای شراب خواری-سازمان دیده بان یکی دیگر از خدمات جریان زمانی که HBO حداکثر در نهایت می پیوندد جریان جهانی در مه 27.

سرویس جریان را گزارش 10 ، 000 ساعت از محتوا در راه اندازی آن. انتظار می رود برای پیدا کردن فرقه مورد علاقه های شما مانند دوستان, The Fresh Prince of Bel-Air, The Big Bang Theory, پارک جنوب, دکتر, زمان ماجراجویی, OC, و بیشتر.

HBO اصل مانند Veep, بازی تاج و تخت, چرنوبیل, و بری نیز در دسترس خواهد بود به جریان از طریق HBO حداکثر.

تا آنجا که فیلم به تمام 21 از استودیو Ghibli متحرک ویژگی های جریان خواهد شد به طور انحصاری در HBO حداکثر. شما همچنین می توانید انتظار 2001: یک اودیسه فضایی, Casablanca, The Dark Knight, The Matrix Trilogy و جادوگر شهر از, و همچنین تمام DC فیلمهای ایرانی در دهه گذشته است.

HBO Max

HBO حداکثر هزینه 15 دلار در ماه است که آن را گران تر از دیگر خدمات جریان. با توجه به این مقدار از محتوای اضافی HBO حداکثر است و این واقعیت است که HBO در حال حاضر در مورد هزینه $15 از طریق کابل و یا ارائه دهندگان HBO در حال حاضر قیمت بالاتر حس می کند.

اگر شما در حال حاضر HBO در حال حاضر شما دسترسی به HBO حداکثر در هیچ هزینه اضافی. AT&T مشتریان که در حال حاضر مشترک به HBO نیز HBO Max به صورت رایگان.

مانند دیگر جریان, خدمات, HBO حداکثر نیز باید خود را محتوای اصلی از جمله نمایشنامه کمدی زندگی عشق با بازی آنا کندریک و زیرزمینی سالن مسابقه رقص سری به نام افسانه ای. در میان دیگر سری اصلی تایید برای HBO حداکثر احیای سری گریس: Rydell بالابه Cristin Milioti-led سری کمدی های ساخته شده برای عشقو محدود سری ایستگاه یازدهبازیگران Mackenzie Davis.

منحصر به فرد دوستان مراسم شامل تمام شش اصلی بازیگران اعضا راه اندازی شد برای اولین در HBO حداکثر در ممکن است, اما این پروژه شده است تحت فشار قرار دادند با توجه به شیوع کروناویروس.

HBO حداکثر می پیوندد بسیار شلوغ جریان فضا که شامل بازیکنانی مثل Netflix و Hulu آمازون نخست تصویری, تلویزیون اپل+ و دیزنی+ و همچنین ان بی سی یونیورسال طاووس.

Netflix است که محبوب ترین خدمات جریان در حال حاضر بیش از 60 میلیون پرداخت می شود مشترکان در ایالات متحده با توجه به آن 2019 سوم-سه ماهه گزارش. دیزنی+ آمار 50 میلیون مشترک پرداخت می شود علامت فقط پنج ماه پس از پیوستن به جریان جهانی. دیزنی متعلق به Hulu و تاکنون بیش از 28 میلیون مشترک.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت