HBO حداکثر ثابت می کند ISP شما می توانید یک جریان پیشنهاد شما نمی توانید رد

AT&T قصد دارد خود را به تازگی راه اندازی HBO حداکثر جریان خدمات رایگان اطلاعات-wise آن در اینترنت مشتریان با توجه به آستانه. این به این معنی AT&T است که به طور موثر علاقه خود را در جریان خدمات بیش از کسانی که ارائه شده توسط این رقابت ها (Netflix و Amazon Prime تصویری در میان بزرگترین).

با تشکر از کمیسیون ارتباطات فدرال را (FCC) لغو بی طرفی خالص قوانین در سال 2017 وجود دارد هیچ محدودیتی در یک شرکت است که ارائه دهنده خدمات اینترنتی (ISP) با توجه به علاقه خود را سرگرمی ارائه شده از طریق آن. اما این به چه معنی برای آینده جریان خدمات ؟

ببین این بسته نرم افزاری جدید

HBO Max

چه AT&T انجام داده است باید احساس بسیار آشنا برای کسانی که با سابقه برخورد با کابل و ماهواره ای شرکت. AT&T دارای یک ISP و همچنین صاحب HBO حداکثر. با گفتن آن در اینترنت مشتریان آنها نمی خواهد که به نگرانی در مورد اطلاعات آنها مصرف در حالی که مشاهده HBO حداکثر آن را به طور موثر ایجاد یک بسته نرم افزاری محصول: دو یا بیشتر از خدمات است که ارزان تر هستند و هنگامی که شما آنها را خرید با هم از اگر شما به آنها را خرید به صورت جداگانه. این سطح به نظر می رسد کاملا حلال است. بسته نرم افزاری, بعد از همه, چیز جدیدی نیست.

…آن را با استفاده از تهدید از داده ها بطور متوسط هزینه هر دو به عنوان یک هویج و یک چوب ساخت معادل یک “پیشنهاد آنها حاضر نمی تواند.”

اما این طبیعت خاص این همراه تخفیف است که بسیار نگران کننده است. AT&T نیست به اینترنت خود را به مشتریان شکستن قیمت HBO حداکثر. به جای آن با استفاده از تهدید از داده ها بطور متوسط هزینه هر دو به عنوان یک هویج و یک چوب ساخت معادل یک “پیشنهاد آنها حاضر نمی تواند.” HBO حداکثر به طور ناگهانی می شود, امن, انتخاب, یک, جریان, خدمات, شما می توانید به محتوای قلب خود را تا کنون که بدون هیچ گونه نگرانی در مورد کسانی که مزاحم اضافی هزینه های.

این یک کلاسیک طرح حفاظت از: خرید ما جریان, خدمات ما به شما شارژ خواهد شد پول اضافی ما خواهد بود مجبور به جمع آوری اگر شما به تماشای شخص دیگری جریان خدمات. هی ما می خواهم نفرت برای دیدن اتفاق می افتد که شما چنین هستید ،

درمان ترجیحی

پدرخوانده

Godfather-سبک تاکتیک های مانند این است که دقیقا آنچه شما می توانید انتظار برای دیدن از بزرگ مخابراتی دیگر زین با بی طرفی خالص قوانین.

“AT&T است که بدون شک دادن HBO حداکثر محتوای درمان ترجیحی” گفت: Kentaro تویاما, W. K. Kellogg استاد جامعه اطلاعات در دانشگاه میشیگان دانشکده اطلاعات “و پس از آن می رود در برابر یک تعریف گسترده از بی طرفی خالص.”

و در عین حال با وجود دیگر نیاز به نگرانی خود را با کسانی که قوانین AT&T است با این وجود هنوز هم زندگی با آنها را اگر تنها با باریکترین هيچ ،

“[این] باهوش شکل از درمان ترجیحی. این معامله احتمالا باز کردن درب به بیشتر و بیشتر مانند هوش و ذکاوت در آینده” تویاما گفت.

پایان یک سطح میدان بازی

این امر می تواند آسان به اخراج این “هوشمندی” به عنوان صرف ترفند های حسابداری — فقط در حال حرکت دلار از یک ستون را به دیگری. HBO حداکثر پرداخت هزینه برای جلوگیری از AT&T بطور متوسط هزینه و AT&T را جمع آوری کرده است که هزینه. این چیزی است که واقعا ارزش گرفتن هیجان زده بیش از ؟

این یک تمرین است که می تواند تغییر شکل جریان, چشم انداز

در یک کلمه: بله. این یک تمرین است که می تواند تغییر شکل جریان چشم انداز بالقوه پیامدهای وخیم برای هر گونه تقاضا یا live TV streaming شرکت نیست که کنترل شده توسط یک ISP. در اینجا چگونه است که به نظر می رسد.

Netflix است که هنوز هم بزرگترین جریان خدمات آنها را تمام و سالم حاشیه. آن را قادر به رشد و رونق چرا که در زمین بازی است که آن را تقریبا به تنهایی تاسیس آن نشده رو یک رقیب که در اختیار منحصرا رابطه سودمند با یک ISP.

آمازون نخست ویدئویی Hulu دیزنی+ اپل تلویزیون+ و غیره. — آنها همه نگاه دقیقا همان به مشترکان بالقوه صرف نظر از انتخاب خود ISP.

اما HBO حداکثر این است که نسل جدیدی از رقیب. برای HBO Max AT&T را 14.05 میلیون مشتریان اینترنت در حال حاضر مستعد برای تبدیل شدن به مشترکین خود با تشکر از AT&T را پناهگاه امن برای داده های overages. AT&T تعیین کرده است HBO حداکثر 50 میلیون مشترک هدف تا سال 2025. در پایان ماه مارس سال 2020 Netflix بکشد تا به حال تقریبا 70 میلیون مشترک در ایالات متحده و کانادا ترکیب شده است.

روندهای دیجیتال رسیده به Netflix بکشد اما از آن کاهش یافته است به نظر این داستان.

AT&T استفاده

AT&T Store

At&T در اختیار مشترکین خود صلح از ذهن زمانی که جریان مهم است و آن را نه تنها شرکت در یک موقعیت برای انجام این کار است. تایلر کوپر, editor-in-chief of BroadbandNow گفت: روندهای دیجیتال است که “دهها میلیون نفر از آمریکایی ها” اتصال به اینترنت از طریق یک سرویس است که اجرا داده های کلاه.

در میان Isp ها که تحمیل یک کلاه داده است که کابل های غول پیکر, Comcast که خدمات بیش از 111 میلیون مشتریان اینترنت از طریق وای فای خدمات. Comcast نیز مفتخر به زودی به پدر و مادر از طاووس گسترده خدمات جریان ساخته شده در NBCUniversal عمیق فروشگاه فیلم و نشان می دهد.

Comcast نشده گفت: اگر این طرح به ارائه داده های مشابه بندر امن برای مقابله با آن Xfinity مشتریان وجود دارد اما به معنای واقعی کلمه هیچ چیز متوقف کردن آن را از انجام این کار. روندهای دیجیتال رسیده به Comcast اما این شرکت تا به حال در پاسخ زمان انتشار.

“جریان یکی از ویژگی های طول فیلم می تواند از طریق خوردن تا آنجا که 6GB بنابراین [AT&T اعلام] است که قطعا چیزی است که تاثیر مصرف کنندگان” کوپر گفت. “هر چند برخی از ارائه دهندگان را به حالت تعلیق در داده های کلاه در نور COVID-19 این تعلیق عمدتا موقت و عواقب ناشی از ارسال-بی طرفی خالص در بازار به احتمال زیاد به ادامه محصول برای ماه ها و سال آمده است.”

نبوت از عذاب

Netflix

آیا این پایان راه برای مستقل جریان شرکت هایی مانند Netflix و آمازون ؟ من شک دارم. اما راه اندازی HBO حداکثر سیگنال های یک فصل جدید در حماسه مداوم جریان خدمات.

آن می تواند منجر به حتی بهتر محصولات و خدمات به عنوان سنگین وزن ها آن را از نبرد برای اشتراک دلار است. اما آن را نیز می تواند منجر به کمتر انتخاب به عنوان نوار به مطلب می رسد تا کنون بالاتر ساخت آن را سخت تر برای خدمات جدید برای به دست آوردن یک پا نگه دارد.

Ajit Pai, FCC را رئیس یک بار گفت که دولت اوباما بی طرفی خالص مبتنی بر قوانین بودند بر اساس “فرضی مضرات و هیستریک نبوت رستاخیز” با توجه به نیویورک تایمز.

ناگهان آسیب Pai ذکر شده است بسیار کمتر فرضی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>