برخی از بازیکنان شما بیش از برنده شدن حق دور. Deshaun واتسون یکی از آن بچه ها.

یک برنده در کالج. یک برنده در جوانب مثبت. یک کارگر سخت ورزشی استعداد شکوه improviser اجتماعی وجدان عفونی لبخند. اگر شما را دوست ندارند Deshaun واتسون شما نمی مانند بستنی.

اما می واتسون در ادامه به موفقیت با وجود زیرساخت های اطراف او ؟ می واتسون همچنان به رشد در لایحه اوبراین-اجرای سازمان ؟

واتسون مورد نظر انجام هدف تگزاسی به پلی آف در دو سال گذشته است. و دوم سفر تا به حال برخی از نکات برجسته — هیجان باز گشت بیش از بوفالو و مختصر ترساندن پرتاب شده در ستاد. این باید یک تیم در حرکت یکی از NFL و آینده رقیب.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

البته دلایل بسیاری از کسانی حذفی لحظات احساس می کنم مثل سال پیش. و تگزاسی انجام داده اند یک دسته از چیزهای عجیبی از.

Deshaun Watson remains a star, but is the Houston offense pointing in the wrong direction? (Scott Winters/Icon Sportswire via Getty Images)
Deshaun واتسون باقی مانده یک ستاره است اما هوستون جرم اشاره در جهت اشتباه است ؟ (اسکات زمستان/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

DeAndre هاپکینز یکی از NFL برتر wideouts? او حوصلگی به آریزونا در تکان دهنده تجارت است. در حال اجرا بازگشت دیوید جانسون یکی از بازگشت قطعات — یک بازیکن است که به اوج خود رسید و در سال 2016.

خواهد فولر است که در اطراف به اسمی شماره 1 هدف. او شده است یک آسیب ظروف سرباز یا مسافر در طول کار خود را از دست رفته 23 به طور منظم فصل بازی در چهار سال. اگر چه او ساخته شده بسیاری از نقش او در عین حال به بالای 700 متری در یک فصل است. فولر به حال سه touchdowns در 11 بازی سال گذشته است.

شاید ورود جدید Brandin آشپز می تواند جرقه جرم. آشپز بود و عملا با توجه به دور توسط قوچ; لس آنجلس است که خوردن حدود 22 میلیون پول مرده یک رکورد جدید. آشپز فصل ششم شد بدترین خود را در NFL و جالب است که سه نفر از NFL احتمالا سازمان هوشمند — پرستاران میهن پرستان و قوچ — نمی تواند خلاص شدن از شر گیرنده به سرعت به اندازه کافی. او یکی از کسانی که عجیب و غریب بازیکنان که همیشه به نظر می رسد به نگاه بهتر از فاصله دور تر از او می کند نزدیک است.

تگزاسی ها انداخت گیج کننده سه سال 30 میلیون دلار معامله در رایگان-عامل حافظه گیرنده Randall Cobb; هیچ کس کاملا مطمئن است که آنها outbidding. کاب به حال Pro کاسه های نجومی در سال 2014 (91-1287-12) ولی بیشتر محو شدن از. او چیزی از باز گشت در دالاس در سال گذشته 55 جلب برای 828 متری. او تنها به ثمر رساند 13 touchdowns در آخرین چهار فصل.

تنگ end دارن Fells به نحوی به ثمر رساند هفت بار در 34 جلب در سال گذشته خیره کننده حرفه ای نجومی در سن 33. که احتمالا به سحر و جادو از واتسون صحبت کردن. Kenny, عکسهای شد عابر پیاده بیش از 13 بازی (40-561-4) هر چند او پیوست تگزاسی درست قبل از شروع فصل. شاید او می تواند یک گام رو به جلو در دوم هوستون مبارزات انتخاباتی.

تگزاسی ها نیز به دست آورد دوک جانسون در تابستان گذشته اما آنها هرگز نمیفهمد که چگونه به بهترین استفاده از او. در حال حاضر او ظاهرا پشت دیوید جانسون در عمق نمودار.

اگر چه هوستون خط حمله یک میخ در سمت چپ مقابله با Laremy Tunsil — یک ستاره این تیم به re-sign — واحد کلی منفی است. هوستون رتبه 21 در تنظیم خط متری در سال گذشته — پروکسی برای اجرای مسدود کردن — و 27 در تصویب مسدود کردن سال گذشته در فوتبال خارج است.

واتسون ابتکار در اطراف خط دروازه پرداخت مقدار زیادی اسکناس — او اجرا شده در 12 touchdowns بیش از دو فصل است. فقط جاش آلن (17) بیشتر است که در طول عمر. اما با توجه به این که واتسون متوسط 6-پا-2, 220 پوند چگونه بسیاری از بازدید انجام تگزاسی می خواهید او را برای جذب? او همچنین تا به حال منفی گونی رای برای هر سه خود را NFL فصل یک ترکیب از چند چیز است. این یک اظهار نظر در مورد تمایل خود را برای گسترش نقش خود را موقت خط حمله و گاه به گاه ساقط از قضاوت ضعیف.

هنگامی که شما ترکیب این همه با هم بریزید و آن را از من قبول محو شدن در یک بازیکن در غیر این صورت من می پرستمش.

واتسون نوع بازیکن شما می توانید ساخت یک تیم اما من اعتماد ندارند تگزاسی با یک چکش و ناخن. اوبراین نیست فقط اجرا هاپکینز کردن تیم اما او این کار را در ازای متوسط بازگشت — معادل یک تیم NBA سرقت 45-پاورقی در حالی که آن را هنوز هم دارای 19 ثانیه در ساعت شات. و متاسفانه اوبراین است که هیچ Steph کاری.

واتسون عجله می تواند یک کد تقلب, اما در اندازه من نگران هستم که آن را می تواند کاهش دهد در هر زمان. و اگر او هنوز هم همچنان به اجرا تا آنجا که او و گسترش نقش به عنوان گستاخی به او آسیب و خطر استاندارد می آید. به یاد داشته باشید, اما واتسون پویا rookie سال کوتاه قطع شد و پس از هفت بازی.

واتسون بوده است, شماره 4, فانتزی, کارفرمایی دو سال گذشته مطابق یکنواخت خود را به شماره. من رتبه او که بسیار پایین تر در پاس اول در رتبه بندی — او در حال حاضر من شماره 7 پسر — اما این شکاف ممکن است گمراه کننده باشد. من نمی توانم شرط o’brien سال آینده در انتظار هزینه. من فکر می کنم سال 2020 است که در سال واتسون در نهایت می شود گرفته شده توسط این قطعات در اطراف او.

تا آنجا که ما نیاز به دیده بانی بازیکنان در خلاء فوتبال بازی نهایی از بافت و محیط زیست است. آن را تقریبا غیر ممکن است برای غلبه بر متوسط حمایت از بازیگران و ترک در ساختار سازمانی است. تراشه های من نمی تواند در Watson زمانی که پیش نویس فصل در ضربات.

گوش دادن به Yahoo Fantasy Football پادکست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو