هارپر کالینز قرار دادن جدید هابیت کتاب صوتی با Andy Serkis


Gollum, in The Hobbit.

Gollum در هابیت.
تصویر: برادران وارنر تصاویر

اندی سرکیس مقدس ساخته شده یک نام برای خود به عنوان یک ضبط حرکت بازیگر و بزرگ حق رای دادن که واقعا ثابت کرد استعداد بود ارباب حلقه هاکه در آن او بازی معروف Gollum. او چهره و صدای او جدا از تالکین داستان برای طرفداران پیتر جکسون فیلم. و برای کسانی که از طرفداران این هیجان انگیز است که می دانیم که Serkis صدای حداقل در حال بازگشت به میانه زمین.

تبلیغات

به عنوان اعلام شده توسط هارپر کالینز ناشر قرار دادن با هم یک کتاب صوتی جدید انتشار هابیتعنوان خوانده شده توسط یک و تنها Andy Serkis. به مشروح مطلب را دنبال داستان بیلبو و ماجراجویی خود را با یک جادوگر بد خلق و یک شرکت از دورف ها به اوج خود رسید در یک تقابل با یک اژدها و یک نبرد گسترده. شما می دانید داستان. عقاب وجود دارد. و بیشتر خواهم Gollum, سرکیس مقدس نمادین ترین نقش باعث می شود کوچک اما مهم ظاهر معنی سرکیس مقدس را فرصتی به دیگری را در خود Gollum صدای. من شرط می بندم که آیا وحشیانه چیز به یک شخص ،

تبلیغات

HarperCollins UK ارسال شده یک پیش نمایش کوچک در خود توییتر لینک بالا و صوتی خود را توسط میله میله برای سپتامبر. آن را برای یک علت خوب است بیش از حد; سرکیس مقدس اهدا شده به خوانندگان هزینه به حوادث اضطراری کمیته. کتاب های صوتی در حال انفجار و بسیاری از اجراها در آنها صادقانه خیلی بهتر از شما می خواهم انتظار. برای طرفداران جکسون, فیلم, این است که احتمالا یک لذت است. آن را در دسترس برای قبل از سفارش در حال حاضر. 

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im