لمسی لمسی کار نمی کند برای اطلاعیه بر روی آی فون SE

Apple iPhone SE lock screen
کریس Velazco/Engadget

به عنوان قادر به آی فون جدید SE ممکن است برای پول وجود دارد یک نرم افزار تغییر ناگهانی است که می تواند ترش تجربه برای برخی از. کاربران در ق MacRumors و در جای دیگر کشف کرده اند که شما نمی توانید با استفاده از لمسی لمسی (که این یک را فشار دهید و نگه دارید و با ارتعاش بازخورد) برای اطلاعیه ها در قفل صفحه نمایش و یا مرکز اطلاع رسانی مانند شما می توانید با آی فون 11 سری. و مانند TechCrunch‘s متی Panzarino اشاره کرد این است که ظاهرا عمدی در شکل کنونی آن در حال حاضر وجود دارد شناخته شده برنامه ای برای پچ از قابلیت های.

ما خواسته ایم اپل برای نظر. لمسی لمسی هنوز هم کار می کند بر روی صفحه نمایش برای کلید های میانبر برنامه و کار خواهد کرد اگر شما اتفاق می افتد به گرفتن یک اطلاع رسانی آن را به عنوان بالا میآید (اما تنها پس از گوشی قفل شده است).

این لزوما یک dealbreaker برای آیفون SE. اما آن می تواند قابل توجه بدون هیچ زحمتی اگر شما اغلب استفاده از لمسی لمسی برای پاسخ به متون بایگانی ایمیل و یا کنترل خانه های هوشمند دستگاه های. اگر این ویژگی نمی آید به SE, شما ممکن است مجبور به استعفا خود را به راه اندازی برنامه های راه قدیمی از مد افتاده.

در این مقاله: اپل, آی فون, SE, آیفون, گوشی, لمسی, لمسی, موبایل, iOS, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر