هانا اولین طوفان اقیانوس اطلس فصل به اعتصاب Coronavirus زده تگزاس

طوفان هانا است که انتظار می رود به اعتصاب جنوب تگزاس امروز.
Gif: دانشگاه ایالتی کلرادو

متاسفانه این آب و هوا نمی مراقبت در مورد کوروناویروس و نمی تبعیض بین کشورهای که نابود شده است همه گیر و کسانی که شانس بهتر است. طوفان هانا, برای اولین بار از اقیانوس اطلس فصلرهبری به تگزاس—که گزارش شده بیش از 369,000 موارد covid-19 و به طور متوسط بیش از 8,900 موارد هر روز این هفته است و انتظار می رود به ریزش زمین در بخش جنوبی این ایالت بعد از آن امروز است.

تبلیغات

این ملی طوفان مرکز در روز شنبه گفت که طوفان شرایط انتظار می رود در طول تگزاس ساحل از پورت منسفیلد به مسکیت بای. طوفان هشدار صادر شده است برای منطقه و طوفان گرمسیری شرایط انتظار می رود برای رسیدن به ساحل این صبح است. همانطور که از 11 a. m. ET صبح امروزهانا حدود 80 مایل از تگزاس حرکت غرب در 7 مایل در ساعت با حداکثر پایدار باد از 80 مایل در ساعت.

تبلیغات

مرکز هانا یک دسته 1 طوفان است انتظار می رود به ریزش زمین در طوفان هشدار منطقه در اواخر بعد از ظهر و اوایل شب با توجه به NHC.

طوفان هانا.
Gif: CIMSS

مقامات پیش بینی طوفان را تولید باران های سنگین در بخش هایی از جنوب تگزاس و شمال شرقی مکزیک است. در شرایط بارندگی NHC گفت که هانا است که انتظار می رود تولید بین 6 به 12 اینچ باران با جدا حداکثر مجموع از 18 اینچ از طریق پنج شنبه شب در جنوب تگزاس و مکزیک متحده Coahuila, Nuevo León و شمال, Tamaulipas.

این NHC هشدار می دهد که این باران می تواند منجر به “تهدید کننده زندگی جاری شدن سیل و جدا جزئی تا متوسط رودخانه و جاری شدن سیل.”

تبلیغات

تگزاس جنوبی خواهد بود نه تنها منطقه را تحت تاثیر قرار, اما. حدود 3 تا 5 اینچ از باران انتظار می رود که در امتداد بالایی تگزاس و لوئیزیانا سواحل به عنوان به خوبی.

ترکیبی از خطرناک طوفان موج و جزر و مد در جنوب تگزاس نیز دلیلی برای نگرانی آن را به عنوان باعث خواهد شد به طور معمول در مناطق خشک در نزدیکی ساحل به آب گرفتگی با افزایش آب در حال حرکت داخلی از خط ساحلی هر NHC.

تبلیغات

آژانس اضافه شده است که اگر اوج موج رخ می دهد در طول جزر و مد بالا, آب, می تواند در رسیدن به ارتفاعات بین 3 تا 5 در منطقه Baffin خلیج به مسکیت خلیج از جمله کورپس کریستی خلیج Copano خلیج و Aransas بای; 2 به 4 پا در بندر منسفیلد به Baffin بای; 2 به 4 پا در مسکیت بay به سارجنت از جمله خلیج سان آنتونیو و Matagorda بای; 1 تا 3 پا در دهان, Rio Grande به پورت منسفیلد; و 1 تا 2 فوت شمال سارجنت به بالا جزیره از جمله گالوستون خلیج.

این NHC همچنین گفت که چند گردباد ممکن بود امروز و یک شب به عنوان یک نتیجه از هانا در بخشهایی از پایین به متوسط تگزاس, ساحلی, ساده.

تبلیغات

یک NHC به روز رسانی صادر شده در 3 p. m. ET گزارش داد که نیروی هوایی, رزرو طوفان شکارچی هواپیما و داپلر رادار پیدا کرده بود که هانا به حال تقویت شده است. این به روز رسانی مشخص شده است که تگزاس ساحلی اقیانوس مشاهده شبکه رعایت ایستگاه در لاگونا Madre تگزاس گزارش شده پایدار باد 63 مایل در ساعت و یک تند باد 79 مایل در ساعت.

تبلیغات

به گزارش نیویورک تایمزهانا تنظیم شده است به آمار چند شهرستان است که باید شاهد افزایش coronavirus موارد در هفته های اخیر. در Nueces شهرستان که شامل کورپس کریستی, مثلا, موارد افزایش یافته است و از حدود 2,300 در آغاز ماه ژوئیه به 9,900 در روز جمعه. این بار گزارش که افزایش در موارد شده است در بخش سوخت خارج از شهر بازدید کنندگان که زد به کورپس کریستی, ساحل شهرستان به دلیل کم coronavirus مورد تعداد.

هانا نیست تنها طوفان که آب و کارشناسان در حال نگه داشتن چشم در این آخر هفته. آنها همچنین تماشای طوفان داگلاس که در حال حرکت به سمت هاوایی. در آخرین مشاوره های NHC گفت که داگلاس به طور بالقوه می تواند با تصویب خطرناکی نزدیک به و یا بیش اصلی جزایر هاوایی اواخر شنبه شب از طریق پنج شنبه شب.

تبلیغات

این NHC اظهار داشت که با گذشت نزدیک به داگلاس به ارمغان می آورد یک “تهدید سه گانه” از خطرات از جمله دستخوش توفان و جاری شدن سیل, بارش باران و خطرناکی بالا گشت و گذار. این خواست عمومی به تمرکز دقیق پیش بینی مسیر و یا شدت داگلاس و به باقی می ماند آماده برای تغییرات در پیش بینی.

“با توجه به داگلاس’ زاویه رویکرد به جزایر تغییرات کوچک در این مسیر می تواند منجر به تفاوت قابل توجهی در جایی که بدترین آب و هوا رخ می دهد” این NHC گفت. “حتی اگر مرکز باقی می ماند دریایی شدید اثرات هنوز هم می تواند متوجه شدم بیش از این جزایر به عنوان آنها گسترش به دور از مرکز است.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>