Halo: نامحدود نیست یک گیج کننده است اما این دقیقا همان چیزی ایکس باکس سری X نیاز

مایکروسافت در نهایت نشان داد که برای اولین بار واقعی Halo: بی نهایت گیم پلی در طول آن ایکس باکس سری X بازی نمایشگاه در تاریخ 23 و الگوهای رفتاری به زودی به دنبال. پارسه مشتاق به غذا از نمک شد و سریع به پرش بر روی عنوان آن تغییر در جهت هنر و عدم آشکار بصری wow-عامل است.

دلایل خوبی وجود دارد که برای تغییر حال و تصمیم به اولویت بندی تصاویری بیش گیم پلی ثابت خواهد کرد در Halo: Infinite را به نفع. این به نظر می رسد واقعی, مدرسه قدیمی بازی Halo تحویل در سخت افزار های مدرن.

عملکرد برنده بیش از واقع گرایی

الگوهای رفتاری حفاری در Halo: Infinite بلافاصله هدفمند بازی را غیر قابل انکار تغییر در هنر است. تا به حال هاله به دنبال بیش از حد واقع بینانه نگاه پر از ریگ سربازان براق بیگانگان و دقیق مناظر. بی نهایت کمی متفاوت است. به عمد blocky, تخت, نگاه برخی دور زمین منجر به طعنه آمیز مقایسه به کمیته مبارزه با سانسور.

مانند بسیاری از جوک ها, این یک اشاره از حقیقت است. Halo: Infinite قطعا به نظر می رسد لیگ بهتر از فوتبالاما آن هنر سبک جدید می یاد که شما در حال بازی یک بازی است. آخرین Halo بر خلاف پیشینیان خود نمی سعی کنید به نگاه واقع بینانه است. آن را نمی خواهد حتی با راه اندازی این ویژگی پشتیبانی هر چند 343 می گوید که اضافه خواهد شد در یک بعد پچ.

این ممکن است به نظر می رسد تصمیم عجیب و غریب برای یک کنسول جدید را به عنوان تیتر اما آن تاکید یکی دیگر از جنبه های کنسول های نسل بعد; عملکرد. 343 وعده 4K/60 fps گیم پلی Halo: بی نهایتو در صورتی که تحویل داده شده است, از آن خواهد شد بسیار زیبا و جدید محک.

نگاهی به ندای وظیفه: جنگ های مدرن برای مقایسه. آن را تلاش برای ضربه زدن 4K/60 فریم در ثانیه بر روی Xbox One X و پلی استیشن 4 نرم افزار است اما اغلب مجبور به کاهش رزولوشن به نام از عملکرد. با وجود آن این بازی را با فریم شیب می توانید به اواسط 40 سالگی شایع است. دیگر نسل فعلی stunners مانند Assassin’s Creed اودیسه و Red Dead Redemption 2را بدون تلاش به هدف گیم پلی 60 فریم در ثانیه بر روی کنسول.

Halo: نامحدود ساخت نسل بعدی قول می دهم. این فقط یکی از ما به استفاده می شود. به جای شماره گیری کردن جزئیات به سطوح غیر قابل باور بازی بیشتر هموار ارائه می شود بسیار بهتر از آنچه ممکن است در نسل فعلی سخت افزار. به من گفت: در گذشته نسل بعدی بازی نمی اغلب با خود تصاویری. اما این بدان معنا نیست که نسل بعدی تجربه بهتر نیست.

ارائه هاله شما به یاد داشته باشید

در حالی که مایکروسافت استراتژیک با استفاده از Halo: Infinite به نمایش گذاشتن اهمیت رزولوشن بالا در گیم پلی وجود دارد دلیل دیگری برای این بازی تغییر. 343 می خواهد به بازگشت به بازی Halo ریشه و تحویل مدرسه تجربه طرفداران به یاد داشته باشید.

که آسان نیست چرا که نوستالژی یک جهنم از یک چیز. هاله اصلی سه گانه فوق العاده است. آن را بازی کند اما امروز که شما به راحتی می توانید انجام دهید, با تشکر از Halo: The Master Chief Collection — و شما متوجه این بازی ها کوچکتر و کوتاه تر و خطی تر از آنها در زمان احساس.

343 قابل پیش بینی اما راه حل موثر است. تبدیل مقیاس تا 11. Halo: بی نهایت می خواهد به بازیکنان این حماسه بیگانه مناظر آنها استفاده می شود و بر خلاف اوایل بازی Halo در واقع اجازه دهید بازیکنان آنها را کشف.

سطوح بزرگ همراه با گیم پلی Halo است که دقیقا در نقطه.

این نیست انقلابی و من حدس می زنم برخی از منتقدان را آه به شدت به آنها توجه داشته باشید که چگونه هاله صرفا به دنبال یک قالب برای باز جهان بازی طراحی است که شروع به احساس خسته. برای طرفداران این سطوح بزرگ همراه با گیم پلی Halo است که دقیقا در نقطه. این است چگونه هاله احساس بازگشت در سال 2001.

آن را حتی ممکن است احساس منحصر به فرد امروز. طرفداران تیرانداز طلب یک بازی باز جهان با انواع و حماسه دامنه آنها را دوست دارم. Far Cry را در قالب رشد کرده بیات. سرنوشت هرگز تحویل مقیاس حماسی آن وعده داده شده است. و سایر اخیر stabs در این ایده مانند خشم 2افتاده اند کوتاه در گیم پلی. Halo: نامحدود خدمت می کنند تا یک تجربه است که طرفداران تیرانداز باید مورد نظر برای بیش از یک دهه است.

هاله نیاز داریم ؟

با وجود واکنش ها به آن, گرافیک, فن نظر در مورد Halo: بی نهایت به نظر می رسد با احتیاط خوش بینانه است. یک دلیل وجود دارد که. بی نهایت تک بازیکن در گیم پلی به نظر می رسد برای گرفتن ایده ساخته شده است که قدیمی مدرسه بازی Halo بزرگ تر و مدرن با فرمت. همچنین فاقد ابرقهرمان-فیلم حواس او را پرت ساخته شده است که بازی Halo 5: Guardians چنین groaner.

آن را عجیب و غریب برای یک عنوان نسل بعدی عنوان به ریشه خود را بصورتی پایدار و محکم در گذشته است. هنوز هم اگر بی نهایت می تواند ارائه تجربه طرفداران به یاد داشته باشید — و تحویل آن در 4K و 60 فریم در ثانیه — از آن خواهد شد به روز راه اندازی موفقیت مایکروسافت ایکس باکس سری X نیاز دارد.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>