هاله بی نهایت: همه چیز ما در مورد گل سرسبد بازی های ایکس باکس

از آن شده است کاملا صبر کنید اما هاله بی نهایت نزدیک است. برای اولین بار نشان داد در طول مایکروسافت در E3 ارائه در سال 2018 بسیار پیش بینی بازی برنامه ریزی شده است برای ضربه قفسه های این فصل تعطیلات. اگر چه ما یک تعداد انگشت شماری از ماه دور از انتشار آن هنوز هم وجود دارد بسیاری از ما نمی دانیم در مورد بازی.

بیش از دو سال گذشته 343 و مایکروسافت شده اند محتاط در مورد آنچه از مطالب ارائه شده به مردم است. پرده کشیده شد کمی به عقب در طول ماه جولای Xbox, بازی, ویترین, که نشان داد گیم پلی اولین و در عین حال بسیاری از هاله بی نهایت یک معما باقی مانده است. در اینجا همه چیز ما در مورد قسط بعدی از سری محبوب.

مطالعه بیشتر

حقایق در یک نگاه

مایکروسافت

تاریخ انتشار: تعطیلات سال 2020

توسعه دهنده: 343

ناشر: مایکروسافت

پلتفرم: Xbox One, ایکس باکس سری X, PC

بسیاری از آنچه ما می دانیم در مورد هاله بی نهایت می آید از این دو تریلر منتشر شده توسط مایکروسافت است. برای اولین بار بود که اعلام تریلر از E3 در سال 2018 — و اگر چه آن را نمی بسیار آشکار آن را نشان می دهد جدید Slipspace موتور.

که مبهم تریلر به دنبال داشت تا با این کشف امید تریلر در 2019. این بار ما به تماشای Master Chief تعامل با UNSC دریایی پس از نجات از مدار; سپس او در یک مکالمه کوتاه با کورتانا. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در این تریلر از یکی از 2018 — مطمئن شوید که آن را به اتمام در زیر اگر شما اتفاق افتاده است به دست آن اولین بار در اطراف.

به غیر از این دو تریلر ما نیز دیده می شود کمی از مفهوم هنر از 343. در حالی که تصاویر خود را نمی, نشان, بسیار, همراه, وبلاگ, پست, ارائه شده, طرفداران با برخی از بهترین Halo بی نهایت جزئیات به تاریخ.

در ماه ژوئیه ما رو نگاه اجمالی اول از گیم پلی بازی تایید کرد که بازی Halo بی نهایت خواهد بود باز تر عنوان و چاله Master Chief در برابر تبعید دشمنان شناخته شده ترین دخالت را در این Halo Wars بازی.

داستان جزئیات کمیاب

PS5 rumored more powerful than Xbox Project Scarlett Halo Infinite launch 2020

جزئیات اطراف هاله بی نهایت‘s روایت هنوز هم تیره, اما ما نمی دانیم یک چیز: Master Chief است ستاره نشان می دهد. بی نهایت برگزار خواهد شد پس از حوادث نگهبانو آن را برای تلفن های موبایل مانند بازیکنان نمی تواند خاموش کردن بین رئیس و کمکی شخصیت به عنوان آنها را در آخرین قسط. در یک پست توسط Chris Lee, استودیو سر در 343 او اشاره می کند که این تیم “شنیده بازخورد با صدای بلند و روشن در مقدار زمان صرف شده در بازی به عنوان استاد ارشد در Halo 5” و است که آنها را “تمرکز بر استاد ارشد و ادامه حماسه.”

ایکس باکس توییتی یک ویدیو اذیت کردن Master Chief به عنوان شخصیت اصلی در این بازی در حد عالی رساندن رقم “117” مارک بر روی زره پوش خود را که اشاره به نام John-117.

برخی از طرفداران بر این باورند که نابود حلقه در تریلر است زتا اما 343 هنوز برای تایید این نظریه. مگر اینکه Halo بی نهایت می خواهد به معرفی یک نام تجاری جدید حلقه; اما زتا به نظر می رسد مانند یک شرط بسیار خوبی. دیگران بر این باورند کورتانا ممکن است در نقش تبه کار است که پس از حوادث نگهبان می تواند یک امکان واقعی است.

جولای گیم پلی آشکار به ما بزرگترین سرنخ هنوز به بی نهایت‘s داستان. نسخه ی نمایشی باز با یک تاریخ: 28 مه 2560 است که مکان آن را دو سال بعد از Halo V نگهبان. این اشاره می کند که این “167 روز پس از ما از دست رفته” و مبتنی بر گفت و گو از تبعید رهبر به سمت پایان نسخه ی نمایشی است که می تواند به از دست دادن نیروهای نظامی خود را.

نسخه ی نمایشی نشان می دهد که شورای امنیت سازمان ملل سرباز از قبلی تریلر که 343 رسما به عنوان خلبان و استاد رئیس سقوط-زمین در هاله حلقه. خلبان به نظر می رسد کمی رنجش را در این واقعیت است که تا کنون از او استاد ارشد شناور در فضا او بدست به چیزی جز دردسر. Master Chief وعده داده است که این جفت ارز می تواند به دنبال یک کشتی به آنها را به حلقه هنگامی که او گرفته است از سه ضد هوایی توپ.

Master Chief سر به یکی از سه توپ و می آید در سراسر یک پیام از تبعید رهبر. او ادعا میکند که او کنترل حلقه می گوید که او سهام همان هدف به عنوان “منادی” از انجام تبعید بنیانگذار Atriox و چالش های کارشناسی ارشد به صورت خاموش در برابر او.

این تبعید رهبر نازل شده است در مصاحبه ای به جنگ رئیس Escharum با حدس و گمان که منادی او اشاره شده است در واقع کورتانا. آنچه اتفاق افتاده است به rogue A. I. و بقیه UNSC? حتی Master Chief می داند و کشف رمز و راز است که سفر این بازیکن و مدیر ارشد بر روی بروید با هم.

این خواهد بود که آخرین مطلب در این مجموعه برای مدت زمان طولانی

343 Industries در مصاحبه تایید کرد که آنها به دنبال هاله بی نهایت به توان 10 سال تجربه است که به روز می شود, هر دو فن آوری و با داستان جدید محتوا در طول زمان است. این تیم را تایید نمی کند که آیا این خدمات زنده بازی مانند سرنوشت 2. یکی از اولین فناوری ارتقاء خواهد بود و این ویژگی است که در دسترس خواهد بود به زودی پس از راه اندازی.

بازی به عنوان یک پلت فرم جدید و یک راه اندازی کردن نقطه برای طرفداران جدید که روابط را به حس کشف آنچه اتفاق افتاده بین نگهبان و بی نهایت است.

چند نفره را شامل نمی شود یک نبرد رویال

با عناوینی مانند عنوان Fortnite و Apex افسانه حاکم بر بازار آن را تنها طبیعی به فکر می کنم که هاله بی نهایت ممکن است پرش در نبرد رویال ارابه موسیقی. با این حال به نظر می رسد که بازی را شامل نمی شود چنین حالت — حداقل نه در راه اندازی. Frank o’connor از 343 جادوها با آن بسیار واضح است که هنگامی که او می گوید که “هیچ برنامه ای” برای یک نبرد رویال حالت.

به صورت چند نفره محتوا است که این بازی شامل خواهد شد و طرفداران می توانند انتظار برای دیدن بازی به صورت split screen LAN پشتیبانی و بازگشت معشوق جعل ابزار ویرایش. این یک بازی Halo بنابراین طرفداران به احتمال زیاد شنیدن بیشتر در مورد قوی چند نفره ارائه شده به زودی.

جزئیات گیم پلی

نشان داده شده در جولای گیم پلی نسخه ی نمایشی و تایید از طریق مصاحبه با پروژه منجر هاله بی نهایت خواهد شد از ویژگی های یک کفش هاله حلقه برای بازیکنان برای کشف اگر چه از آن خواهد شد چند ساعت به مبارزات قبل از آنها به آن دسترسی دارند. در حالی که این بازیکن قادر خواهد بود برای کشف در اوقات فراغت خود و حتی رد گم کردن به برخی از مناطق بی نهایت نمی خواهد که یک غیر خطی داستان — 343 می خواهد روایت به ادامه حرکت رو به جلو است. این بازی نیز از ویژگی های یک چرخه روز/شب و حیات وحش برای ایجاد یک جهان زندگی می کنند.

این بازی شامل آیتم وانت شبیه به Halo 3 آیتم ها با توجه به قابل اعتماد هاله خودی Klobrille. “دست و پنجه نرم قلاب محوری یا کلاسیک مانند overshield. همه این است که بسیار پویا و متفاوت است ممکن است به شدت بر اساس لیست پخش ، البته. اما بیشتر از همه است که در تاریخ بعد.” این موارد خواهد بود discoverable در جهان باز و قلاب دست و پنجه نرم نشان داده شد در گیم پلی نسخه ی نمایشی یا گذشتن از توپوگرافی و یا جلو و کارشناسی ارشد نسبت به دشمنان خود را.

چندین اسلحه های جدید نشان داده شد خاموش مانند یک انفجار پلاسما سوخت سلاح تبعید را تحت عنوان Ravager با یک تیغه در پایان برای افزایش غوغا آسیب. The Mangler یک تبعید تپانچه است که کندتر از شورای امنیت سازمان ملل است اما معاملات آسیب بیشتر است. این UNSC تفنگ ساچمهای است که جایگزین CQS48 بولداگ است که 12 سنج در مقابل اصلی 8. این VK78 تکاور جدید شورای امنیت سازمان ملل تفنگ است که برتری در دیگر محدوده. کلاسیک پیمان تفنگ لوله کوتاه سبک است همچنین اندکی ارتقا با پالس تفنگ لوله کوتاه سبک.

هیچ چند نفره جزئیات نشان داده شده در طول دمو اما به نظر می رسد کلاسیک حالت باز خواهد گشت هر چند مشخص نیست که آیا این تیراندازی واقعی مکانیک تر خواهد بود یادآور اخیر Halo 5: Guardians و یا قبل از 343 Industries Halo تکرار.

Klobrille اضافه شدن آنها مطمئن نبودند که چگونه این ممکن است کار به بازی انتخاباتی, اما آنها متفاوت خواهد بود در اجرای آنها بر روی نقشه های چند نفره.

ایکس باکس بازی پاس و مایکروسافت هوشمند تحویل

طرفداران که انتخاب کنید تا هاله بی نهایت بر روی Xbox One نمی خواهد که برای خرید این بازی دوباره زمانی که آنها ارتقا به سری X, آن را به عنوان بخشی از هوشمند مایکروسافت سیستم تحویل. این به این معنی است که همه ایکس باکس یکی از نسخه هایی می آیند با یک ایکس باکس سری X نسخه از بازی بدون هیچ هزینه اضافی.

بهتر است هاله بی نهایت خواهد شد در ایکس باکس بازی منتقل می کند. مایکروسافت تلاش کرده است به شدت ترویج این سرویس توسط پمپاژ آن را پر از عالی اول بازی و چیزی به عنوان محبوب Halo بی نهایت مطمئن شوید که به ارائه یک پلت فرم گسترده افزایش دهد. بازیکنان علاقه مند در تلاش این سرویس معمولا می توانید ماه اول فقط برای یک دلار به معنی آن می تواند یک راه ارزان برای گرفتن دست خود را در آینده عنوان شده است.

Slipspace موتور

Xbox Project Scarlett hardware Holiday 2020 launch Halo Infinite

برای چند سال گذشته 343 شده است مشغول ساخت یک موتور جدید برای بازی Halo بی نهایت. لی ادعا می کند که موتور جدید “سبب [از] تیم خلاق برای رسیدن به جزئیات و عملکرد بدون هاله تا کنون تحویل داده” است که آن را به شما اجازه آنها تصرف “صمیمی داستان هایی از لحظات [شاهد] در کشف امیدواریم.”

تصاویری دیده ایم که تا کنون همه از این موتور جدید اما ما هنوز برای دیدن واقعی از گیم پلی Halo بی نهایت در عمل است. بدون در نظر گرفتن تصاویری به نظر می رسد یک گام بزرگ رو به جلو برای Halo حق رای دادن. بازیکنان در هر دو کنسول و PC باید با هنر جدید جهت بی نهایت.

Microtransaction نگرانی

یکی از بزرگترین نگرانی ها از هر انتشار این روزها این است که از آن خواهد شد bogged با microtransactions و غارت جعبه. به نظر می رسد که هاله نامحدود را شامل نوعی از microtransactions — جزئیات آن هنوز مشخص نیست — اما آن را نمی خواهد از ویژگی های “واقعی پول غارت جعبه.”

چه خبر است با بتا ؟

از نگاه همه چیز هاله بی نهایت نمی خواهد که یک نمونه بتا. مدیر جامعه جان Junyszek ارسال شده وبلاگ در اواخر سال گذشته ذکر Bakugan در برنامه های آن کوچک خواهد بود و تست برنامه هایی که کار در یک مد مشابه به کسانی که برای Halo: Master Chief Collection. هر کسی که علاقه مند به یادگیری بیشتر باید برای ثبت نام در هاله خودی برنامه که در آن آنها می توانید ثبت نام برای یک شانس برای شریک شدن در سانتا برنامه.

به روز شده در جولای 16, 2020: اضافه شده تیزر از ایکس باکس حساب توییتر.

به روز شده در جولای 21, 2020: جزئیات گیم پلی بازی اضافه شده.

به روز شده در 23 ژوئیه سال 2020: گیم پلی بازی اضافه شده آشکار و مصاحبه جزئیات.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>