‘نیمه عمر: Alyx’ افزود: نزدیک به 1 میلیون VR کاربران به بخار

Gunfight in 'Half-Life: Alyx'

شیر

Half-Life: Alyx به نظر می رسد با توجه VR بازی جدی افزایش می دهد. جاده به VR استفاده از داده های تاریخی و مستقیم شیر داده ها برای محاسبه است که کاربران بخار اضافه شده حدود 950,000 VR هدست در مارس — سنبله بزرگ بیش از مارس. در حالی که بخار اطلاعات نمی گویند که چگونه بسیاری از کسانی که جدید بود (ممکن است برخی از آنها فقط مربوط به بخار برای اولین بار) روشن است Alyx وادار موجب SteamVR تصویب در یک سطح دیده می شود نه قبل از.

این اطلاعات را نیز فراهم می کند برخی از بینش به آنچه به عنوان هدست مردم با استفاده از به بازی. بزرگترین ذینفع ظاهرا Oculus تلاش است که سهم دو برابر شده در ماه آوریل است. به تازگی اضافه شده توانایی استفاده از این تلاش به عنوان یک کامپیوتر هدست ممکن است موجب پارسه جلوتر از Alyx‘s مارس 23rd, راه اندازی است. شیر خود شاخص هدست را مشاهده بیشتر تصویب اما تقریبا به همان اندازه است. در حالی که این تبلیغ به عنوان ایده آل هدست برای Alyxآن قیمت بالا است و غالبا دیده شده است به عنوان یک مانع. اکثر گیمر ها با استفاده از هر دو چشم (44.6 درصد) و یا HTC (30.3 درصد) هدست.

در حالی که این می تواند کمک به پرورش VR بازی ها, داده ها هنوز هم نشان می دهد وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن قبل از این فن آوری است که به امری عادی در میان کاربران بخار. حتی با 2.7 میلیون متصل هدست فقط بیش از 1.9 درصد از کاربران بخار باید یک هدست VR. Alyx ممکن است خار توسعه دهندگان برای نوشتن پیشرفته تر VR بازی — اگر آن را ندارد, هر چند, آن را نمی خواهد تبدیل به بازار یک شبه.

در این مقاله: Half-Life: Alyx, VR, واقعیت مجازی, بخار, steamvr, بازی, بازی های ویدئویی, Valve, اخبار بازی, چرخ دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>