هکرها هدف انگلستان coronavirus واکسن تحقیقات

A researcher works in the laboratory of the Amsterdam UMC, in Amsterdam, the Netherlands, on May 28, 2020. - Griffioen's team is developing a vaccine against the COVID-19 disease caused by the novel coronavirus. (Photo by Koen Van WEEL / ANP / AFP) / Netherlands OUT (Photo by KOEN VAN WEEL/ANP/AFP via Getty Images)
KOEN VAN WEEL via Getty Images

در بالای هر چیز دیگری اضافه کردن امنیت سایبر تهدید به لیست از چیزهایی انگلستان خدمات بهداشت ملی (NHS) تا به حال به رقابت با طول coronavirus بیماری همه گیر. در مصاحبه با چلتنهام جشنواره علوم جرمی فلمینگ سر از کشور GCHQ اطلاعاتی و امنیتی آژانس گفت: هکرها بارها و بارها هدف سیستم بهداشت و درمان پس از شروع شیوع.

“واقعیت این است که ما شاهد حمله به زیرساخت های بهداشت و درمان,” او گفت:. “ما نمی دانیم که آیا آن را متحده و یا جنایتکاران آنها پس از رفتن چیزهایی که حساس هستند و به ما در این زمینه است.” فلمینگ نمی گویند به صراحت حملات بودند با حمایت دولت اما نگهبان گزارش آژانس معتقد است که چین ممکن است درگیر شده اند.

هکرها اقدام به دسترسی به اطلاعات حساس مربوط به انگلستان coronavirus پاسخ از جمله کار هایی که در این کشور انجام داده است به منظور توسعه یک واکسن. این نرم تلاش نیست بیش از حد پیچیده است. در بسیاری از موارد هکرها سعی phish مردم با گمراه کننده لینک ها و استفاده از کلمات عبور ضعیف. اما آنها به اندازه کافی جدی است که آژانس امنیت سایبر بازو, National Cyber Security Centre (NCSC) است که کار خود را با بیمارستان ها و آزمایشگاه های تحقیقاتی برای حفاظت از آنها. آژانس نیز کمک به بیمه خدمات درمانی خود را از تماس با ما-ردیابی برنامه “به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.”

در حالی که ما بیشتر استفاده می شود برای دیدن هکرها انجام بهترین خود را به ناراحت انتخابات آن را آسان به تصور چرا که آنها نیز علاقه مند می شود در یک کشور coronavirus تلاش. وجود دارد مقدار زیادی برای به دست آوردن هر دو از نظر مالی و سیاسی برای هر قدرت است که می توانید پیش در واکسن مسابقه.

در این مقاله: انگلستان, امنیت, کروناویروس, فیشینگ, چین, امنیت, هکرها, covid-19 اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>