هکرها پله تا حمله به امکانات بهداشتی و محققان

حملات سایبری در برابر امکانات مراقبت از بهداشت و سلامت محققان تقریبا دو برابر در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به داده های جدید.

آمار ارائه شده به روندهای دیجیتال توسط شرکت امنیت سایبر Infosec و وارد شده از وزارت بهداشت و خدمات انسانی نشان می دهد وجود داشته 127 نقض ایالات متحده بیمارستان و نظام سلامت از تاریخ 1 فوریه تا مه 18 در سال 2020 است.

که نزدیک به 50% افزایش از 66 نقض در همان زمان در سال 2019. این امنیت سایبر شرکت بیت دیفندر نیز اشاره کرد 60 درصد افزایش در نقض از فوریه تا ماه مارس این سال است.

صلیب سرخ می گوید که شاهد افزایش حملات سایبری در مراکز بهداشت و درمان و بیمارستان ها از آنجا شروع COVID-19 بیماری همه گیر.

صلیب سرخ منتشر شد نامه سرگشاده ای دیروز برای اولین بار توسط رویترز گزارش شده بود که با امضای 48 سیاستمداران و شخصیت های برجسته از سراسر جهان خواستار دولت برای محافظت از سیستم مراقبت های بهداشتی و بیمارستان ها از حملات.

“بیش از دو ماه گذشته شده است وجود دارد یک حمله هر سه روز در بهداشت و درمان اشخاص” گفت: Stéphane Duguin ارشد اجرایی از CyberPeace موسسه در بیانیه ای به روند دیجیتال. CyberPeace منتشر شده در این نامه به طور مشترک با صلیب سرخ. “امروز تماس است که نه تنها در حملات بلکه برای قوی تر حمایت دولت پاسخ.”

هفته های اخیر دیده می شود حملات سایبری آمار مراکز بهداشتی درمانی در جمهوری چک, فرانسه, اسپانیا و تایلند و استرالیا و ایالات متحده و همچنین سازمان های بین المللی مانند سازمان بهداشت جهانی صلیب سرخ در بیانیه ای گفت. صلیب سرخ همچنین گفت: آن “ثبت بیش از 200 فیزیکی حوادث خشونت علیه کارگران بهداشت و امکانات مرتبط به Covid-19 سراسر بیش از 13 کشور از زمان شروع این بیماری همه گیر.”

این HHS دیدم خود حمله در ماه مارس سال جاری با توجه به بلومبرگ.

سیستم مراقبت های بهداشتی در طول تاریخ شده است هدف آسان برای هکرها. با توجه به ورایزون اخیر نقض داده ها گزارش تحقیق و تفحص از صنعت بهداشت و درمان گزارش بیشترین تعداد واقعی نقض در سال 2019: در مجموع 521 از 304 در سال 2018 است.

همیشه وجود دارد مقدار زیادی از ارزش بالا مانند داده های کارت اعتباری و شماره امنیت اجتماعی, تاریخ تولد و آدرس های داخل بیمارستان’ سیستم های آسیب پذیر. تاریخی و بیمارستان باید عمل نیست با درجه بالایی از امنیت سایبر و امنیت آموزش آگاهی سخنگوی Infosec گفت: روندهای دیجیتال.

در گذشته بیمارستان را نیز پرداخت باج به عقب بر گردیم مهم اطلاعات پزشکی است که هکرها به سرقت رفته است.

“ما می دانیم که cybercriminals به همیشه سعی خواهد کرد برای سود در زمان اضطراب و ترس — که مردم آسیب پذیر هستند” این Infosec سخنگوی گفت. “Cybercrime مطمئنا باید یک بنر سال در سال 2020 است.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>