مرد که هنوز توییتی در مغلوب ساختن پیشی جستن فرود $69 میلیون ونتیلاتور مقابله با نیویورک هرگز فرستاده هر


New York State Governor Andrew Cuomo.

ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو.
عکس: متی Cavanaugh (گتی ایماژ)

ظاهر می شود در رئيس جمهور در توییتر اشاره شده فوق العاده, در نهایت پرداخت کردن برای کسی: تصادفی دره سیلیکون مبتنی بر مهندس برق نام Yaron Oren-سنبه که به ثمر رساند $69.1 میلیون قرارداد با ایالت نیویورک پس از او توییتی در مغلوب ساختن پیشی جستن “ما می توانیم عرضه ICU فن های تهاجمی و غیر تهاجمی. کسی که با من تماس فوری است.”

تبلیغات

هر BuzzFeed News, Oren-سنبه تنها تعداد انگشت شماری از پیروان در توییتر و به ظاهر فاقد هر گونه سابقه در تکنولوژی پزشکی و یا دولت متعاهد. در عین حال coronavirus زده نیویورک او را به پرداخت $69.1 میلیون در مارس 30 به ارائه 1,450 هواکش به مراکز پزشکی در سراسر کشوریا قیمت های گزاف از $47,756 یک واحد. (کنگره در حال حاضر به دنبال یک فدرال قرارداد در مراتب پایین تر قیمت $15,000 یک واحد ممکن است قیمت سنگ آهن در بازار.) Oren-سنبه است تحویل یک قرارداد فسخ شده است و این دولت است که هنوز هم تلاش برای بازیابی حداقل بخشی از پول خود را. اخبار قرارداد به نظر می رسد برای اولین بار حفر شده توسط اتحادیه بار.

تبلیغات

Oren-سنبه پرداخت کردم در مارس 30, سه روز پس از ارسال پاسخ به تهمت جیر و خواستار آن است که جنرال موتورز تولید هواکش با توجه به BuzzFeed. رسمی دولت گفته سایت بر روی پس زمینه است که “مرد توصیه شده به ما توسط کاخ سفید coronavirus نیروی کار به این دلیل که آنها انجام کسب و کار با او را به عنوان” گرچه فدرال پایگاه داده ها نشان می دهد هیچ گونه قرارداد و کاخ سفید معاون دفتر ریاست جمهوری و سازمان مدیریت اضطراری فدرال تمام کاهش یافته است به نظر به BuzzFeed.

معامله شد نیویورک وزارت بهداشت را تنها بزرگترین قرارداد تحت اضطراری سفارش توسط فرماندار اندرو کومو از بین بردن موانع اداری در دولت را تامین خط لوله است. که شامل مناقصه رقابتی و تعلیق عادی پادمان است که رخ می دهد قبل از این دولت در واقع از پول منتقل شده که به نظر می رسد که نتیجه معکوس زمان بزرگ آن را به عنوان doled در اطراف $735 میلیون دلار قرارداد برای تضمین به شدت مورد نیاز پزشکی دنده و تجهیزات.

از 77 قرارداد 1 میلیون دلار یا بیشتر در این بخش امضا شده بین 19 مارس و آوریل 27 با توجه به BuzzFeed, the “اکثریت قریب به اتفاق” شد و با شرکت های نامربوط از جمله چینی سنگ آهن توزیع کننده زیبایی محصولات شرکت سهام خصوصی شنیدها و قطر دولتی کمک های خارجی صندوق. بار-اتحادیه گزارش شده است که در مارس 20, 22 از 25 فروشندگان که بیشترین پرداخت ها تا به حال هرگز قبل از کار با دولت.

تبلیغات

کومو مشاور غنی حادثه ای گفت: اتحادیه بار که 25 مقامات دولتی درگیر شده بود در بررسی صلاحیت خرید و دریافت معارفه ها از کاخ سفید چینی سفیر ایالات متحده منطقه ای و چینی بخش بازرگانی بود که از قبل موجود روابط کسب و کار با نیویورک. او همچنین گفت: حدود 10 درصد از این ارائه می دهد در واقع به دنبال.

دیگر معاملات برای هواکش شامل $116 میلیون قرارداد با بروکلین ونتیلاتور-شرکت اجاره برای از 5700 واحد است که از طریق کاهش یافت و همچنین به عنوان یک $32.3 میلیون دلار قرارداد با تمپا-بر اساس ارتوپدی عرضه شرکت BuzzFeed نوشت. هیچ چیز در اورن-سنبه’ پس زمینه به نظر می رسد نشان می دهد او می تواند رفتن به پسر برای هواکش و یا هر گونه دیگر تجهیزات پزشکی, با رزومه کاری خود را در LinkedIn از جمله نامربوط کار در گوگل و مغناطیسی حافظه کامپیوتر شرکت زعفران فن آوری است. BuzzFeed نوشت: او همچنین تاسیس Legasus شبکه (که در حال حاضر احتمالا غیر فعال) و تلفن همراه تلفن مشاوره به نام InCommon که فاقد یک رکورد دنباله.

تبلیغات

تنها نکات عبارتند از مشخصات توییتر او استفاده می شود به صدای جیر جیر در رئیس جمهور و متقابل را دنبال کنید با اسرائیل کارآفرین Segev بنیامین که BuzzFeed یافت تا به حال در حدود همان زمان توییتی در یک دولت اسرائیل گفت: “من خود را یک شرکت چینی و توانایی کشتی 1,400 ماشین آلات.” او کاهش یافته است به نظر به BuzzFeed. 

“ما تا به حال هیچ چاره ای اما برای سرنگونی هر سنگ برای پیدا کردن هواکش و سایر تجهیزات مورد نیاز,” حادثه ای گفت BuzzFeed. “… ایالات متحده مجبور شدند به دفع کردن برای خود به خرید نجات بخش منابع برای مبارزه با جهانی همه گیر و با تمام مدل سازی نشان شدیدتر گسترش این ویروس با بیش بستری شدن در بیمارستان و بیشتر مرگ و میر.”

تبلیغات

نیویورک از خدمات عمومی گفت BuzzFeed در بیانیه ای اعلام کرد که “عمده ای” از Oren-سنبه’ پرداخت شده است “به دولت بازگشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>