Grubhub فروش خود را به درست غذا خوردن به ایجاد یک تحویل مواد غذایی لوله

NEW YORK, NEW YORK - MAY 18: A Grubhub delivery person rides a bicycle on 42nd street during the coronavirus pandemic on May 18, 2020 in New York City. COVID-19 has spread to most countries around the world, claiming over 320,000 lives with over 4.8 million infections reported. (Photo by Noam Galai/Getty Images)
Noam Galai/گتی ایماژ

از تحویل مواد غذایی جهان در مورد به دریافت یک کمی کوچکتر است. فقط خوردن Takeaway.com (فقط خوردن به بسیاری از افراد) خرید Grubhub در یک معامله به ارزش 7.3 میلیارد دلار است. ادغام خواهد شد ایجاد بزرگترین آنلاین تحویل مواد غذایی خروجی خارج از چین با توجه به شرکت و تمرکز بر ایالات متحده و بریتانیا و آلمان و هلند. دو انتظار می رود این معامله در سه ماهه اول سال 2021 با Grubhub رئیس مت Maloney در حال اجرا در ترکیب کسب و کار در شمال امریکا است.

این اتحادیه خواهد بود “یکی از چند سودآور بازیکنان” در تحویل عرصه به آنها اضافه شده است.

معامله یک جایزه تسلی از انواع برای Grubhub. به عنوان CNBC توضیح داد, Grubhub تا به حال استقبال بارگذاری به عنوان یک خریدار بالقوه تا زمانی که مذاکرات از طریق کاهش یافت. ضد تراست نگرانی شد بنا به گزارش این نقطه چسبیده — هر دو شرکت نگران بودند که ترکیبی از دو ما مبتنی بر تحویل غول ممکن است اجرا گرفتار رگولاتور و آنها نمی توانند به توافق برسند در مورد نحوه بارگذاری کمک خواهد کرد Grubhub از طریق هر دولت چالش است. در سطح حداقل فقط خوردن معامله است بیشتر احتمال دارد به از طریق رفتن.

Uber نیست دل شکسته. یک سخنگو گفت که تحویل بازار خواهد شد “نیاز به تحکیم” به دیدار آن بالقوه, اما که Uber نبود بنابراین مصمم به ادغام آن را خواهد پذیرفت “هر گونه توافق به هر قیمت و با هر بازیکن است.”

ارائه خریداری به جلو می رود باید آن را به Grubhub بیشتر از یک شبکه امن در ما آن را به عنوان در رقابت با Uber DoorDash و دیگران. شما ممکن است مجبور به نگرانی در مورد از دست دادن دسترسی به یک برنامه ارجح و یا رستوران. همچنین کمک می کند تا فقط خوردن را reentrance در انگلستان است. این ممکن بود برای مسابقه به طور کلی ، در حالی که بارگذاری معامله را داشته اند بیشتر از تاثیر بر رقابت در مکان هایی مانند ما فقط خوردن ادغام هنوز هم می تواند آن را سخت تر برای upstarts به پایی.

در این مقاله: Grubhub, فقط خوردن غذا فقط به خوردن غذای آماده تحویل, مواد غذایی, مواد غذایی و نوشیدنی, اینترنت, خدمات, ادغام, کسب و کار, کسب skipthedishes, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>