The Grand Canyon is not safe from microplastics.

گراند کانیون امن نیست از microplastics.
عکس: گتی

میشوند مصرف بیش از جهان است. جدید مطالعه در بر داشت که میشوند در حال حاضر در حداقل 11 از راه دور و مناطق حفاظت شده در غرب ایالات متحده

تبلیغات

در علوم منتشر شده در پنج شنبه, مطالعه با استفاده از پلاستیک های جمع آوری شده در 11 مناطق حفاظت شده و همچنین به عنوان آب و هوا مدل به ببینید که چگونه باد و باران حمل میکروسکوپی پلاستیکی به سراسر غرب است. نویسندگان این مطالعه در بزرگنمایی چقدر پلاستیکی به پایان می رسد تا در زمین های عمومی مانند گراند کانیون پارک ملی و پارک ملی کوه راکی. آنها به این نتیجه رسیدند که فضای ارائه بیش از 1000 تن از microplastic به این و دیگر سرزمین های فدرال هر سال است. که معادل به برخی از 200 میلیون بطری های پلاستیکی.

این تیم دنبال شد و در microplastics که شکسته به پایین قطعه از قطعات بزرگتر از پلاستیک که سمت چپ بعد از نور خورشید و یا آب فرسوده آنها را به عنوان به خوبی به عنوان الیاف مصنوعی مانند polyesther. چرا که آنها بسیار سبک وزن آنها تمایل به سفر به راحتی. هیچ ذرات موجود در 11 پارک ها و مناطق حفاظت شده بزرگتر از 0.1 اینچ (3 میلی متر). حدود 70 درصد از پلاستیک ذرات کوچک بود به اندازه کافی برای بادها به زیر شیروانی قرار دادن آنها در سراسر جهان است. بسیاری از میکرو نمونههای جمعآوری شده نسبتا بزرگتر و به احتمال زیاد سفر بین شش و 620 مایل است.

تبلیغات

چه چیزی باعث این مطالعه ایستادگی کردن از پژوهش های قبلی در مورد این موضوع—که پیدا کرده بود که فرآیندهای جوی می تواند سپرده microplastics به قطب شمال و یا در بالای کوه—این است که این تیم به بررسی تاثیر باران در مقابل باد. این یافته ها نشان می دهد که microplastics سپرده از طریق باران و وزش باید ریشه متفاوت است.

در سایت های که در آن پلاستیک سفر از طریق rainstorms این ذرات به نظر می رسد متصل به مراکز جمعیت زیرا نمونه های موجود بزرگتر بیت microplastic و کمتر به طور کلی. نویسندگان در بر داشت مخالف بود و درست برای خشک-tranported پلاستیک نشان می دهد که بادهای ممکن است بیشتر در ارتباط با مقیاس جهانی پراکندگی. در واقع شرایط خشک ساخته شده بیش از 75 درصد از پلاستیک سپرده شد.

“این واقعا مهم و خوبی انجام مطالعه” سوزان Brander یک ecotoxicologist در دانشگاه ایالتی اورگان بود که درگیر در تحقیق و گفته Earther یک ایمیل به در. “من تعجب نیست که میشوند که در بر داشت در باران و هوای بکر مناطق جدا شده و پارک های ملی در ایالات متحده”

تبلیغات

ذرات آمد از منابع مختلف از پلاستیک بیش از حد. ترین, اما, آمد, از, لباس: پنبه پلی استر و نایلون و حتی پلی الفین است که تا حد زیادی مورد استفاده در خانه و خودرو فرش. نویسندگان نشان می دهد که برخی از این الیاف ممکن است از افرادی که از افزایش و یا کمپینگ در پارک ملی. حتی کسانی که از ما مراقب باشید به همه ما سطل زباله با ما ممکن است پشت سر گذاشتن پلاستیک در یک شکل دیگر.

Gaël Le Roux مدیر تحقیقات در موسسه ملی پلی تکنیک موسسه تولوز را EcoLab بود که درگیر در این مطالعه گفت: Earther در یک ایمیل که جای تعجب بود که چگونه “نسبتا همگن” گسترش microplastic شد در سراسر غرب است.

تبلیغات

ما می دانیم حیات وحش دریایی می تواند رنج می برند داخلی آسیب و انرژی کاهش می یابد و اگر آنها عادت به خوردن این پلاستیک است. به عنوان زمینی برای حیات وحش وجود دارد بسیاری از سوالات پژوهش.

“تاثیر microplastics است که هنوز هم ناشناخته در مناطق کوهستانی و به طور کلی در زمین سطوح,” Le Roux گفت. “آنها می تواند تنزل به nanoplastics و یکپارچه به موجودات زنده بیشتر به راحتی. آنها همچنین می توانند آزاد سمی ترکیبات آلی و همچنین فلزات سنگین به عنوان مثال. در نهایت در اکوسیستم نسبتا دست نخورده توسط انسان تاثیر آنها اضافه کردن ذرات و کربن است. به طور بالقوه می تواند به آنها ارائه جدید زیست محیطی سوله برای جمعیت میکروبی به عنوان مثال در کوه خاک و کوه جریان است.”

تبلیغات

Brander گفت: این مطالعه ممکن است به طور بالقوه توان دست کم به این دلیل که محققان را شامل نمی شود nanoplastics که حتی کوچکتر از microplastics. روشن یا سفید ذرات microplastics شامل نمی شود در این تحلیل از آنجا که آنها می تواند سخت برای دیدن با این تکنیک استفاده می شود در اینجا برای شناسایی پلاستیک به عنوان به خوبی. نویسندگان همچنین نشان می دهد در این مقاله که خود را تخمین می زند ممکن است “محافظه کار است.”

آنچه که بسیار روشن است این است که این ذرات تجمع در جو در طول زمان است. پلاستیک و زباله های تولید شده در مراکز شهری ندارد اقامت وجود دارد. این منطقه نیاز به مقدار زیادی بیشتر تحقیقات به خصوص در سراسر مناظر گسترده از غرب است. آنچه در این مطالعه می گوید: ما در مورد پارک های ملی است که یک قطعه از داستان است. تصویر کامل ممکن است خیلی بیشتر نگران کننده است.

تبلیغات

به روز رسانی: 6/11/2020, 2:10 p. m. ET: این پست به روز شده است برای روشن است که تجزیه و تحلیل را شامل نمی شود روشن و سفید microplastics.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im